Приватні DNS сервера

Приватні DNS сервера це повністю white label DNS сервера. Коли Ви отримуєте приватний DNS сервер, він пов'язаний з нашою мережею і панеллю управління. Сервер управляється і підтримується нашими системними адміністраторами, а вам надається можливість керувати усіма вашими доменами через нашу панель управління. Кожен приватний DNS сервер включає:

Всі преміум функції-TTL управління, вторинні DNS, хмарні домени, динамічний DNS, SOA настройки і погодинна статистика

Необмежена кількість DNS зон. Ви можете розмістити стільки DNS зон, скільки ваш сервер зможе обробити. Це буде контролюватися 24x7 і наша команда зв'яжеться з вами, якщо будь-які обмеження сервера будуть перевищені. Якщо вам потрібно, ми надамо вам детальну інформацію (графічну та журнальну) від нашого моніторингу.

Необмежена кількість записів DNS. Ви можете розмістити стільки DNS-записів, скільки ваш сервер зможе обробити. Це буде контролюватися 24x7 і наша команда зв'яжеться з вами, якщо будь-які обмеження сервера будуть перевищені. Якщо вам потрібно, ми надамо вам детальну інформацію (графічну та журнальну) від нашого моніторингу.

Місце розташування яке необхідно вам. Не потрібно мати 10 і більше приватних DNS серверів, ви можете купити приватні DNS сервера тільки в тому місці, де це необхідно вашим користувачам.

Ви можете придбати персональний DNS сервер з ресурсами, які відповідають вашим потребам. Вам не потрібно платити за підтримку, адміністрування системи та апаратних засобів, які вам не потрібні.

Всі персональні DNS сервера управляються і підтримуються нашою командою. Всі можливості і функціональність нашої системи встановлюється на ваш персональний сервер.

Приватні DNS сервера мають виділений IP адресу і PTR запис. Це дозволяє використовувати свій бренд (white label) DNS сервісу для реселлінга.

Наш HTTP API можна використовувати для повної інтеграції з вашою системою

Доставка за 1 робочий день

Cookies допомагають у використанні нашого сервісу. Використовуючи наш сервіс ви погоджуєтесь з використанням cookies. Дізнатися більше