Prywatne serwery DNS

Prywatne serwery DNS to w pełni białe serwery DNS. Gdy otrzymasz prywatny serwer DNS, zostanie on połączony z naszą siecią i interfejsem internetowym. Serwer będzie zarządzany i obsługiwany przez naszych administratorów systemu, a Ty będziesz mógł zarządzać wszystkimi swoimi domenami za pośrednictwem naszego interfejsu internetowego. Każdy prywatny serwer DNS zawiera:

  • Wszystkie funkcje Premium - zarządzanie TTL, Secondary DNS, domeny Cloud, Dynamic DNS, ustawienia SOA i statystyki godzinowe
  • Nieograniczone strefy DNS. Możesz obsługiwać tyle stref DNS ile jest w stanie obsłużyć Twój serwer. Całość będzie monitorowana 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą, jeśli zostanie osiągnięty limit serwera. Dostarczymy Ci szczegółowych informacji (grafiki i logi) z naszego monitoringu.
  • Nieograniczone rekordy DNS. Możesz przechowywać dowolną liczbę rekordów DNS obsługiwanych przez Twój serwer. Będzie on monitorowany 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą, jeśli zostanie osiągnięty jakikolwiek limit serwera. Jeśli potrzebujesz, dostarczymy Ci szczegółowe informacje (grafiki i logi) z naszego monitoringu.
  • Tylko te lokalizacje, których potrzebujesz. Nie jest wymagane posiadanie 10 lub więcej prywatnych serwerów DNS, możesz kupować prywatne serwery DNS tylko w lokalizacjach wokół Klientów.
  • Możesz kupić prywatny serwer DNS z zasobami, które odpowiadają Twoim potrzebom. Nie jest wymagane płacenie za wsparcie, administrację systemu i sprzęt, którego nie potrzebujesz.
  • Wszystkie prywatne serwery DNS są zarządzane i wspierane przez nasz zespół. Wszystkie opcje i funkcjonalność naszego systemu zostaną wdrożone na Twoim prywatnym serwerze.
  • Prywatne serwery DNS mają dedykowany adres IP i rekord PTR. Mogą być używane do obsługi usługi białej etykiety DNS w celu odsprzedaży.
  • Nasz interfejs API HTTP może być używany do pełnej integracji z Twoim systemem
  • Dostawa w ciągu jednego dnia roboczego


Korzyści używania prywatnego serwera DNS

Prywatny serwer DNS ma wiele zalet, a gdy zaczniesz go używać, będziesz mógł z nich skorzystać. Pokrótce przedstawimy główne i najważniejsze korzyści, jakie zapewnia prywatny serwer DNS:

Funkcje DNS Premium

Każdy prywatny serwer DNS umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji dostępnych w planach premium DNS. Pozwala to na przykład na korzystanie z zaawansowanych usług, takich jak dynamiczny DNS, dodatkowy DNS czy zarządzanie TTL. Ponadto Twój prywatny serwer DNS będzie zarządzany i obsługiwany przez naszych doświadczonych i profesjonalnych administratorów systemu. Dostęp do usługi można uzyskać za pośrednictwem naszego interfejsu internetowego, który pozwala na łatwe zarządzanie kolekcją nazw domen.

Rekordy DNS i strefy DNS

Wielką zaletą prywatnego serwera DNS jest to, że pozwala tworzyć i hostować tyle stref DNS, ile serwer jest w stanie obsłużyć. Zatem jeśli jest to jedno z Twoich najważniejszych wymagań, to zdecydowanie warto zainwestować w taki serwer. Po wykorzystaniu limitu dostaniesz powiadomienie i szczegółowe informacje. Można też tworzyć wiele różnych typów rekordów DNS. Daje to możliwość skonfigurowania DNS dokładnie tak, jak chcesz.

Oszczędne rozwiązanie

Prywatny serwer DNS to niedroga i praktyczna decyzja, ponieważ płacisz tylko za zasoby, które odpowiadają Twoim potrzebom. Nie trzeba dodatkowo płacić za funkcje, z których w rzeczywistości się nie korzysta. Co więcej, koszty ponoszone są wyłącznie za prywatne serwery DNS w lokalizacjach, które znajdują się w pobliżu klientów. To rozwiązanie doskonale spełnia wszelkie indywidualne potrzeby za rozsądną cenę!

Alternative of Private DNS server

Although Private DNS is a very efficient and cost-effective solution, it is not suitable for every type of customer. If you manage many domains and are looking for a profitable solution, then Private DNS is just for you. But, if you don't manage a massive number of domains, a more cost-effective solution for you would be to take advantage of our Anycast DNS service with Dedicated IPs. It will provide you with great speed, redundancy and security!

Anycast DNS + Dedicates IPs

Wykorzystaj wszystkie korzyści, jakie niesie ze sobą nasza sieć Anycast DNS!

Uzyskaj ofertę

Zaufany przez:

Cookies pomagają dostarczać nasze usługi, a używając ich zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Ucz się więcej