100% доступність DNS

Традиційні постачальники послуг DNS управляють декількома серверами з унікальними IP-адресами та фізичними місцями. Якщо один DNS-сервер не працює, відвідувачі не можуть його дістати, і вони отримують великі тайм-аути (кілька секунд). ClouDNS працює з власною мережею Anycast DNS понад 46 центрів обробки даних, розташованою на багатьох континентах по всьому світу. Забудьте про проблеми простою та продуктивність - наша мережа Anycast має безліч географічно розсіяних серверів, які перенаправляють трафік з будь-яких POP, коли є проблеми, які погіршують продуктивність. Наша мета - забезпечити найвищий рівень угод про рівень обслуговування, коли це можливо. Наданий нами DNS підприємства охоплюється 10 000 % SLA.

Мільйони запитів DNS на місяць

Більшість постачальників керованих DNS рахують своїх клієнтів на основі оброблених запитів DNS на місяць. Нижній TTL, маркетингові кампанії, спам або інший тип паводків DNS можуть принести тисячі доларів за запити DNS наприкінці місяця або навіть ваше доменне ім’я може припинити роботу, оскільки досягнуто місячного ліміту запитів DNS.

Наша мережа DNS Enterprise призначена для обробки мільйонів запитів щосекунди. Наша модель ціноутворення не заснована на виставленням запитів. З вас не буде виставлено рахунок за свої піки, і доменні імена ніколи не перестануть працювати через обмеження DNS-запитів. З вас не буде виставлено рахунок за будь-який тип паводку DNS-запитів.

Тисячі записів DNS

Наша вбудована система управління DNS розроблена для роботи з великою кількістю записів DNS. Ми допомагаємо багатьом постачальникам послуг Інтернету керувати великими зонами зворотного DNS IPv6 з понад 100 000 записів DNS в одну зону DNS. Нашими клієнтами є великі організації проти спаму з чорними списками на основі DNS з більш ніж 300 000 записів DNS.

Миттєве поширення DNS

Наш Managed DNS service працює в саморозвинутій системі з миттєвим розповсюдженням DNS по всіх центрах обробки даних, включених до нашої мережі. Веб-панель управління дозволяє нашим клієнтам стежити за поширенням у всіх центрах обробки даних в режимі реального часу. Ви можете будь-коли перевірити будь-яке з ваших імен домену, яким є стан оновлення для кожного центру обробки даних. У поєднанні з низькими значеннями TTL (за 1 хвилину) наші клієнти можуть розгортати будь-які зміни швидше без простоїв.

Захищений від DDoS-атак на основі DNS

На ринку є багато постачальників керованих DNS, які можуть надавати послугу DNS з хорошою якістю та швидкістю, але це не те саме, коли ми говоримо про DDoS-атаки, особливо атаки на основі DNS, як-от великі потоки запитів. Більшість постачальників керованих DNS (включаючи лідерів галузі) не надають жодного типу захисту DDoS, деякі з них мають захист DDoS, але це лише для об'ємних атак на основі пропускної здатності, але ніхто не пропонує захист DDoS для паводків запитів DNS.

Служба DNS - послуга на базі UDP. Немає жодної проблеми велика кількість запитів DNS, що надсилаються з випадкових IP-адрес на сервери DNS, які керують атакованим доменним іменем. Атаки наводнення DNS-запитів засновані на великій кількості запитів DNS для одного доменного імені. Більшість керованих DNS-провайдерів виходять з ладу і блокують атаковане ім'я домену у своїй мережі. Наш самостійно розроблений захист від атак на основі DNS призначений для пом’якшення будь-якого типу таких атак.

DNS розрахований на максимальну швидкість

Традиційна конфігурація мережі єдиної мережі DNS включає два або більше DNS-серверів з унікальними IP-адресами та фізичним розташуванням. Наприклад, більшість постачальників DNS на ринку надають два-чотири сервери імен, розташовані в Сполучених Штатах та Європі, але немає гарантії, що відвідувачі веб-сайту та їх DNS-рішення з Сполучених Штатів будуть підключені до серверів США. з Європи на сервер ЄС. Якщо відвідувач із Сполучених Штатів підключений до сервера ЄС, швидкість складе понад 150 мс для одного запиту, це те саме, якщо відвідувач з Європи підключиться до сервера США.

ClouDNS надає Enterprise DNS-сервіс через мережу DNS Anycast, де один DNS-сервер з однаковою IP-адресою розподіляється по декількох центрах обробки даних по всьому світу. Відвідувач вашого веб-сайту або DNS-дозвіл його Інтернет-провайдера буде підключений до найближчого центру обробки даних. Наша мережа Anycast забезпечує найкращу можливу швидкість з будь-якого місця в світі.

Служба DNS з білою етикеткою та спеціальні IP-адреси

Ми - постачальник інфраструктури DNS. Більшість наших клієнтів підприємства - телекомунікаційні та інтернет-провайдери, центри обробки даних, хостинг-провайдери та веб-студії. Однією з наших ключових особливостей є можливість надати нашим клієнтам повну білу DNS-послугу з виділеними IP-адресами з власними зворотними записами (PTR). Виділені IP-адреси дозволяють нашим клієнтам надавати прозорі послуги DNS своїм клієнтам під власним брендом та доменним іменем.

Підтримка 24/7

Незалежно від дня тижня, незалежно від часу доби, ми забезпечуємо безперервний моніторинг і підтримку мережі. Наша служба технічної підтримки працює в режимі он-лайн для вас цілодобово через чат і квитки. Ми можемо безкоштовно переміщувати ваші зони, докладніше читайте тут.

DDoS Protected L
$39.95/місяц
 • DDoS захист для DNS
 • 4 Anycast DNS сервера
 • 400 DNS зони
 • 20,000 Записи DNS
 • Необмежені запити на місяць
 • 3 Перевірка відмови DNS
 • 1000 Переадресація пошти
 • DNSSEC для первинного DNS
 • Вторинний DNS
 • Усі розширені функції
Справжній пробний період. Не потрібно вводити номер картки.
Безкоштовна 30 денна пробна версія
DDoS Protected L with Dedicated IPs
$64.95/місяц
 • +4 Виділені адреси IPv4 та IPv6
 • Спеціальні записи PTR та імена серверів
 • Усі функції DDoS Protected L
Купити
Персональный DNS
Виходячи з ваших потреб
 • DNS аутсорсинг для хостинг компанії
 • White-Label DNS сервіс і панель управління
 • DNS-менеджер для WHMCS та HostBill
 • Інтеграція з cPanel, Plesk та іншими платформами
Отримаєте пропозицію
Cookies допомагають у використанні нашого сервісу. Використовуючи наш сервіс ви погоджуєтесь з використанням cookies. Дізнатися більше