100% dostupnosť DNS

Tradiční poskytovatelia služieb DNS spravujú viac serverov s jedinečnými IP adresami a fyzickými umiestneniami. Keď je jeden server DNS vypnutý, návštevníci ho nemôžu kontaktovať a dostávajú veľké časové limity (niekoľko sekúnd). ClouDNS prevádzkuje vlastnú Anycast DNS sieť cez 45 dátové centrá umiestnenú na viacerých kontinentoch po celom svete. Zabudnite na problémy s prestojmi a výkonom - naša sieť Anycast má niekoľko geograficky rozptýlených serverov, ktoré v prípade problémov, ktoré zhoršujú výkon, presmerujú prenos z akýchkoľvek POP. Naším cieľom je poskytovať najvyššiu možnú SLA, ak je to možné. Enterprise DNS, ktorú poskytujeme, sa vzťahuje na 10,000 LA.

Milióny dopytov DNS za mesiac

Väčšina poskytovateľov spravovaných DNS účtuje svojim zákazníkom faktúry na základe spracovaných dopytov DNS mesačne. Nižšia TTL, marketingové kampane, spam alebo iné záplavy DNS môžu generovať tisíce dolárov za dotazy DNS na konci mesiaca alebo dokonca vaše doménové meno môže prestať fungovať, pretože sa dosiahol mesačný limit dopytov DNS.

Naša sieť Enterprise DNS je navrhnutá tak, aby každú sekundu spracovávala milióny otázok. Náš cenový model nie je založený na fakturácii dotazov. Nikdy vám nebudeme účtovať poplatky za vaše maximá a názvy domén nikdy neprestanú fungovať z dôvodu obmedzení dopytov DNS. Nebudeme vám účtovať poplatky za žiadne záplavy dopytov DNS.

Tisíce záznamov DNS

Náš vstavaný systém správy DNS je navrhnutý tak, aby fungoval s veľkým počtom záznamov DNS. Pomáhame viacerým poskytovateľom internetových služieb pri správe veľkých zón IPv6 reverzného DNS s viac ako 100 000 záznamami DNS do jednej zóny DNS. Našimi klientmi sú veľké organizácie Anti-Spam s čiernymi zoznamami založenými na DNS s viac ako 300 000 záznamami DNS.

Okamžitá propagácia DNS

Naše Managed DNS service funguje v rámci vlastného systému s okamžitou propagáciou DNS vo všetkých dátových centrách zahrnutých v našej sieti. Webový ovládací panel umožňuje našim zákazníkom sledovať šírenie údajov vo všetkých dátových centrách v reálnom čase. Akýkoľvek z vašich názvov domén môžete kedykoľvek skontrolovať, aký je stav aktualizácie pre každé dátové centrum. V kombinácii s nízkymi hodnotami TTL (už za 1 minútu) môžu naši zákazníci nasadiť akékoľvek zmeny rýchlejšie bez akýchkoľvek prestojov.

Chránené pred útokmi DDoS založenými na DNS

Na trhu existuje veľa poskytovateľov spravovaných DNS, ktorí môžu poskytovať služby DNS s dobrou kvalitou a rýchlosťou, ale nie je to rovnaké, keď hovoríme o útokoch DDoS, najmä o útokoch založených na DNS, ako sú veľké záplavy dopytov. Väčšina poskytovateľov spravovaných DNS (vrátane vedúcich pracovníkov v odbore) neposkytuje žiadny typ ochrany DDoS, niektorí z nich majú ochranu DDoS, ale je to len pre útoky založené na odmernej šírke pásma, ale nikto neposkytuje ochranu DDoS pre záplavy dopytov DNS.

Služba DNS je služba založená na UDP. Nie je problém, aby sa z náhodných adries IP odosielalo veľké množstvo požiadaviek na servery DNS, ktoré spravujú napadnutý názov domény. Útoky povodňových dopytov DNS sú založené na veľkom počte žiadostí DNS o jeden názov domény. Väčšina spravovaných poskytovateľov DNS zlyhá a blokuje napadnutý názov domény v ich sieti. Naša ochrana vyvinutá samostatne pre útoky založené na DNS je navrhnutá tak, aby zmierňovala akýkoľvek typ takýchto útokov.

DNS navrhnutý pre maximálnu rýchlosť

Tradičná konfigurácia siete unicast DNS zahŕňa dva alebo viac serverov DNS s jedinečnými adresami IP a fyzickým umiestnením. Napríklad väčšina poskytovateľov DNS na trhu poskytuje dva alebo štyri menné servery umiestnené v Spojených štátoch a Európe, ale neexistuje žiadna záruka, že návštevníci webových stránok a ich prekladače DNS zo Spojených štátov budú pripojení k americkým serverom a tieto servery z Európy na server EÚ. Ak je k serveru EÚ pripojený návštevník zo Spojených štátov, rýchlosť jedného dotazu bude vyššia ako 150 ms, je to rovnaké, ak sa návštevník z Európy pripojí k americkému serveru.

ClouDNS poskytuje službu Enterprise DNS v sieti Anycast DNS, kde je jeden server DNS s rovnakou adresou IP distribuovaný vo viacerých dátových centrách po celom svete. Návštevník vašej webovej stránky alebo prekladač DNS jeho poskytovateľa internetu budú pripojení k najbližšiemu dátovému centru. Naša sieť Anycast poskytuje najlepšiu možnú rýchlosť z ľubovoľného miesta na svete.

DNS White-Label a vyhradené adresy IP

Sme poskytovateľ infraštruktúry DNS. Väčšina našich podnikových zákazníkov sú poskytovatelia telekomunikačných a internetových služieb, dátové centrá, poskytovatelia hostingu a webové štúdiá. Jednou z našich kľúčových funkcií je možnosť poskytovať našim zákazníkom úplnú službu DNS s White Label, vyhradenými adresami IP a vlastnými spätnými záznamami (PTR). Vyhradené adresy IP umožňujú našim zákazníkom poskytovať svojim klientom transparentnú službu DNS pod vlastnou značkou a názvom domény.

Podpora 24/7

Bez ohľadu na to, v ktorý deň, a kedy, poskytujeme kontinuálne, nepretržité monitorovanie a podporu siete. Náš tím technickej podpory je pre vás online 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom živého chatu a správ. Vaše zóny môžeme migrovať zadarmo, viac tu.

DDoS Protected L
$39.95/mesiac
 • Ochrana DDoS pre DNS
 • 4 Anycast DNS servery
 • 400 DNS zóny
 • 20,000 Záznamy DNS
 • Neobmedzený počet dopytov mesačne
 • 3 Kontrola zlyhania DNS
 • 1000 Mail forwards
 • DNSSEC for Primary DNS
 • Sekundárne DNS
 • All extended Features
Úplne bezplatná skúšobná verzia. Nevyžadujú sa žiadne kreditné karty. Žiadne triky.
Začnite bezplatnú skúšobnú verziu na 30 dní.
DDoS Protected L with Dedicated IPs
$64.95/mesiac
 • +4 Dedicated IPv4 and IPv6 addresses
 • Custom PTR records and server names
 • All DDoS Protected L features
Kúpte teraz
Vlastné DNS
Based on your needs
 • Outsourcing DNS pre hostingové spoločnosti
 • Služba White-Label DNS a Ovládaci panel
 • DNS manager for WHMCS and HostBill
 • Integration with cPanel, Plesk and other platforms
Získajte ponuku
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať naše služby. Používaním našich služieb súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prečítajte si viac