%100 DNS Kullanılabilirliği

Geleneksel DNS servis sağlayıcıları, benzersiz IP adreslerine ve fiziksel konumlara sahip birden fazla sunucuyu yönetir. Bir DNS sunucusu kapalıyken, ziyaretçiler tarafından erişilemez ve çok fazla zaman aşımına uğramaktadır (birkaç saniye). ClouDNS, dünyanın dört bir yanındaki birden fazla kıtada bulunan 34 veri merkezleri üzerinden kendi Anycast DNS ağını işletiyor. Arıza süresi ve performans sorunlarını unutun - Anycast ağımız, performansı düşüren sorunlar olduğunda trafiği herhangi bir KOK'tan yönlendiren birden fazla coğrafi olarak dağılmış sunucuya sahiptir. Amacımız, mümkün olduğunda en yüksek SLA'yı sağlamaktır. Bizim tarafımızdan verilen Enterprise DNS,000 SLA kapsamındadır.

Ayda milyonlarca DNS sorgusu

Yönetilen DNS sağlayıcılarının çoğu, müşterilerini ayda işlenen DNS sorgularına göre faturalandırır. Daha düşük TTL, pazarlama kampanyaları, spam veya diğer tür DNS taşkınları, ay sonunda DNS sorguları için binlerce dolar üretebilir, hatta DNS adının aylık sınırına ulaşıldığı için etki alanı adınız bile çalışmayı durdurabilir.

Kurumsal DNS ağımız her saniye milyonlarca sorguyu işlemek için tasarlanmıştır. Fiyatlandırma modelimiz sorgu faturalandırmasına dayanmamaktadır. Tepeleriniz için hiçbir zaman faturalandırılmayacaksınız ve etki alanı adlarınız, DNS sorgu sınırları nedeniyle çalışmayı asla bırakmayacak. Herhangi bir DNS sorgusu taşması için faturalandırılmayacaksınız.

Binlerce DNS kaydı

Build-In DNS yönetim sistemimiz büyük miktarda DNS kaydı ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır. 100.000'den fazla DNS kaydına sahip büyük IPv6 Ters DNS bölgelerini tek bir DNS bölgesinde yönetmek için birden fazla İnternet Servis Sağlayıcıya yardım ediyoruz. Müşterilerimiz 300.000'den fazla DNS kaydına sahip DNS tabanlı Kara Listelere sahip büyük Anti-Spam organizasyonlarıdır.

Anlık DNS yayılımı

Managed DNS service ağımıza dahil olan tüm veri merkezlerinde anında DNS yayılımı ile gelişmiş sistem altında çalışmaktadır. Web tabanlı kontrol paneli, müşterilerimizin tüm veri merkezlerindeki yayılımı gerçek zamanlı olarak izlemesini sağlar. Her bir veri merkezi için güncelleme durumunun ne olduğunu herhangi bir zamanda etki alanı adlarınız için kontrol edebilirsiniz. Düşük TTL değerleriyle birlikte (1 dakikaya kadar) müşterilerimiz, herhangi bir kesinti olmadan daha hızlı bir değişiklik yapabilirler.

DNS tabanlı DDoS saldırılarına karşı korumalı

Piyasada iyi kalitede ve hızda bir DNS hizmeti sağlayabilen birçok Yönetilen DNS sağlayıcı vardır, ancak DDoS saldırıları, özellikle de büyük sorgu taşkınları gibi DNS tabanlı saldırılar bakımından aynı değildir. Yönetilen DNS sağlayıcılarının çoğu (endüstri liderleri dahil) herhangi bir DDoS Koruması sağlamaz, bazıları DDoS Korumasına sahiptir, ancak yalnızca hacimsel bant genişliği tabanlı saldırılar içindir, ancak hiç kimse DNS sorgu taşkınları için DDoS Koruması sunmaz.

DNS hizmeti UDP tabanlı bir hizmettir. Rastgele IP adreslerinden, saldırı yapılan alan adını yöneten DNS sunucularına gönderilecek büyük miktarda DNS isteği yoktur. DNS sorgusu taşması saldırıları, tek bir etki alanı adı için büyük miktarda DNS isteğine dayanır. Yönetilen DNS sağlayıcılarının çoğu başarısız olur ve ağlarında bulunan etki alanı adını engeller. DNS tabanlı saldırılar için kendi geliştirdiğimiz korumamız, bu tür saldırıları azaltmak için tasarlanmıştır.

Maksimum hız için tasarlanmış DNS

Geleneksel tek noktaya yayın DNS ağı yapılandırması, benzersiz IP adreslerine ve fiziksel konuma sahip iki veya daha fazla DNS sunucusu içerir. Örneğin, piyasadaki DNS sağlayıcılarının çoğu Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'da bulunan iki veya dört ad sunucusu sağlar, ancak web sitesi ziyaretçilerinin ve ABD’den gelen DNS çözümleyicilerinin ABD sunucularına ve bu sunuculara bağlanma garantisi yoktur. Avrupa'dan AB sunucusuna. Amerika Birleşik Devletleri'nden bir ziyaretçi AB sunucusuna bağlıysa, tek bir sorgu için hız 150ms'den fazla olacaktır, Avrupa'dan gelen ziyaretçi ABD sunucusuna bağlanırsa aynıdır.

ClouDNS, aynı IP adresine sahip bir DNS sunucusunun dünyadaki birden fazla veri merkezi üzerinden dağıtıldığı Anycast DNS ağı üzerinden Enterprise DNS hizmeti sunar. Web sitenizi ziyaret eden veya İnternet Sağlayıcısının DNS çözümleyicisi en yakın veri merkezine bağlanacaktır. Anycast Ağımız, dünyanın herhangi bir yerinden mümkün olan en iyi hızı sağlar.

Beyaz etiketli DNS hizmeti ve özel IP adresleri

Biz DNS altyapı sağlayıcısıyız. Kurumsal müşterilerimizin çoğu telekom ve internet sağlayıcıları, veri merkezleri, barındırma sağlayıcıları ve web stüdyolarıdır. Temel özelliklerimizden biri, müşterilerimize, kendi ters kayıtları (PTR) olan özel IP adresleri ile tam beyaz etiketli DNS hizmeti sağlama seçeneğidir. Özel IP adresleri, müşterilerimize müşterilerine kendi marka ve alan adları altında şeffaf DNS hizmeti sunmalarına izin verir.

7/24 Destek

Ne olursa olsun, hangi gün olursa olsun kesintisiz, kesintisiz ağ izleme ve desteği sağlıyoruz. Teknik Destek ekibimiz canlı sohbet ve biletlerle 24/7 sizin için çevrimiçi. Bölgelerinizi ücretsiz olarak taşıyabiliriz, buradan daha fazla oku.

DDoS Protected L
$39.95/Ay
 • DNS için DDoS koruması
 • 4 Anycast DNS sunucuları
 • 400 DNS bölgeleri
 • 20,000 DNS kayıtları
 • Aylık sınırsız sorgu
 • 3 DNS Failover kontrolü
 • 1000 Email yönlendirme
 • DNSSEC for Primary DNS
 • İkincil DNS
 • All extended Features
Tamamen ücretsiz deneme. Kredi kartı gerekmez. Hile yok.
Ücretsiz 30 Günlük Deneme Sürümünü Başlat
DDoS Protected L with Dedicated IPs
$64.95/Ay
 • +4 Dedicated IPv4 and IPv6 addresses
 • Custom PTR records and server names
 • All DDoS Protected L features
Şimdi satın al
Özel DNS
Based on your needs
 • Hosting Şirketleri için DNS'leri Dışarıda Barındırmak
 • White Label DNS hizmeti ve kontrol paneli
 • DNS manager for WHMCS and HostBill
 • Integration with cPanel, Plesk and other platforms
Teklif al
Çerezler hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olur. Hizmetlerimizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz. Daha fazla bilgi edin