100% זמינות DNS

ספקי שירותי ה- DNS המסורתיים מנהלים מספר שרתים עם כתובות IP ייחודיות ומיקומים פיזיים. כאשר שרת DNS אחד אינו פעיל, הגולשים חווים עיכובים בטעינת משאבי רשת לפסקי זמן (מספר שניות). ClouDNS מפעילה רשת עצמאית Anycast DNS מעל מסדי נתונים 47 הנמצאת במספר יבשות ברחבי העולם. תשכח מבעיות השבתה וביצועים - לרשת Anycast שלנו יש שרתים בפיזור גיאוגרפי רב המפנים תנועה מכל POPs כאשר יש בעיות הפוגעות בביצועים. המטרה שלנו היא לספק SLA גבוה ביותר שאפשר. ה- DNS הארגוני המסופק על ידינו מכוסה עד 10,000אמנת השירות הארגוני.

מיליוני שאילתות DNS בחודש

מרבית ספקי ה- DNS המנוהלים מחייבים את לקוחותיהם על סמך כמות שאילתות DNS המעובדות בחודש. הצפות DNS כמו קמפיינים שיווקיים או ספאם עלולים להביא ל- TTL נמוך ולגרום לעלות חודשית של אלפי דולרים עבור שאילתות DNS בסוף החודש. אפילו שם התחום שלך עלול להפסיק לתפקד, מכיוון שהגיע למגבלה החודשית של שאילתות DNS.

רשת DNS הארגונית שלנו מיועדת לעבד מיליוני שאילתות בשניה. מודל התמחור שלנו אינו מבוסס על חיוב פר שאילתה. לעולם לא תחויב על שיא בשאילתות, ושמות התחום שלך לעולם לא יפסיקו לתפקד בגלל מגבלת שאילתות DNS. לא תחויב על הצפת שאילתות DNS.

אלפי רשומות DNS

מערכת ניהול DNS המובנית שלנו מיועדת לעבוד עם כמות גדולה של רשומות DNS. אנו מסייעים למספר ספקיות אינטרנט לנהל אזורי DNS גדולים הפוכים IPv6 עם מעל 100,000 רשומות DNS באזור DNS יחיד. הלקוחות שלנו הם ארגונים גדולים עם רשימות שחורות מבוססות DNS לסינון דואר זבל עם מעל 300,000 רשומות DNS.

הפצת DNS מיידית

שלנו פועל תחת מערכת עצמאית מפותחת ובלתי תלויה עם הפצת DNS מיידית אל עבר כל מרכזי הנתונים הכלולים ברשת שלנו. לוח הבקרה האינטרנטי מאפשר ללקוחותינו לעקוב אחר ההתפשטות אל עבר מרכזי הנתונים בזמן אמת. אתה יכול לבדוק בכל עת אם אחד משמות התחום שלך עודכן מול מרכז הנתונים. בשילוב עם ערכי TTL נמוכים (עד דקה) הלקוחות שלנו יכולים להחיל שינויים מהר יותר ללא השבתה.

מוגן מפני התקפות DDoS מבוססות DNS

יש בשוק הרבה ספקי DNS מנוהל שיכולים לתת שירות DNS באיכות ובמהירות טובה, אבל זה לא אותו דבר כאשר מדובר בהתקפות DDoS, במיוחד התקפות מבוססות DNS כמו הצפות ע"י ריבוי שאילתות. מרבית הספקים עבור DNS מנוהל (כולל מובילי התעשייה) אינם מספקים כל סוג של הגנת DDoS, לחלקם יש הגנת DDoS, אך זה מיועד רק להתקפות מבוססות רוחב פס. אף אחד, חוץ מאיתנו, לא מציע הגנת DDoS למניעת הצפות DNS.

שירות DNS הוא שירות מבוסס UDP. אין לנו שום קושי עם כמויות גדולות של בקשות DNS מכתובות IP אקראיות לשרתי DNS המנהלים את שם התחום המותקף. התקפת הצפה באמצעות שאילתות DNS נשענת על כמות גדולה של בקשות DNS עבור שם תחום בודד. מרבית ספקי ה- DNS המנוהלים נכשלים וחוסמים את שם התחום המותקף ברשת שלהם. ההגנה שלנו בפני התקפות מבוססות DNS פותחה על ידינו, ונועדה להפחית את קצב ההתקפות מכל סוג.

DNS המיועד למהירות מרבית

תצורת רשת ה- DNS המסורתית כוללת שני שרתי DNS או יותר עם כתובות IP ייחודיות ומיקום פיזי. לדוגמה, מרבית ספקי ה- DNS בשוק מספקים שניים או ארבעה שרתי שמות הממוקמים בארצות הברית ובאירופה, אך אין כל ערובה לכך שהמבקרים באתרי האינטרנט ומפענחי DNS שלהם בארצות הברית יהיו מחוברים לשרתים בארה"ב ואלה מאירופה לשרתים באיחוד האירופי. אם גולש מארצות הברית מחובר לשרת האיחוד האירופי המהירות תהיה מעל 150 אלפיות השניה לשאילתה אחת, המצב זהה אם גולש מאירופה מתחבר לשרתים באמריקה.

ClouDNS מספקת שירות DNS ארגוני דרך רשת Anycast DNS ,שרת DNS אחד עם אותה כתובת IP מופץ על פני רבים ממרכזי הנתונים ברחבי העולם. האורח באתר האינטרנט שלך או פותר ה- DNS של ספק האינטרנט שלו יחוברו למרכז הנתונים הקרוב ביותר. רשת Anycast שלנו מספקת את המהירות האפשרית הטובה ביותר מכל מקום בעולם.

שירות DNS תווית-לבנה וכתובות IP ייעודיות

אנחנו ספקי תשתית DNS. מרבית הלקוחות הארגוניים שלנו הם ספקי טלקום ואינטרנט, מרכזי נתונים, ספקי אירוח ואתרי סטודיו. אחת מתכונות המפתח שלנו היא האפשרות לספק ללקוחותינו שירות DNS תווית לבנה מלא עם כתובות IP ייעודיות עם רשומות לאחור (PTR) משלהם. כתובות IP ייעודיות מאפשרות ללקוחותינו לספק שירות DNS שקוף ללקוחותיהם תחת שם התחום והמותג שלהם.

תמיכה 24/7

לא משנה באיזה יום, לא משנה באיזו שעה, אנו מספקים תמיכה וניטור ברציפות. צוות התמיכה הטכנית שלנו מקוון עבורך 24/7 באמצעות צ'אט חי וכרטיסים. אנו יכולים להעביר את האזורים שלך בחינם, קרא עוד כאן.

DDoS Protected L
$39.95/חודש
 • הגנת DDoS עבור DNS
 • 4 Anycast DNS שרתי
 • 400 אזורי DNS
 • 20,000 רשומות DNS
 • שאילתות לחודש ללא הגבלה
 • 3 בדיקת כשל DNS
 • 1000 הפניית דואר
 • DNSSEC עבור DNS ראשי
 • DNS משני
 • כל התכונות המורחבות
התנסות חינמית לחלוטין. לא נדרש כרטיס אשראי. אין טריקים.
התחל ניסיון חינם-30 ימים
DDoS Protected L with Dedicated IPs
$64.95/חודש
 • +4 כתובות IPv4 ו IPv6 ייעודיות
 • רשומות PTR ושמות שרתים בהתאמה אישית
 • תכונות - L של DDoS מוגן
קנה עכשיו
DNS מותאם אישית
מבוסס על הצרכים שלך
 • DNS במיקור חוץ לחברות מארחות
 • שירות DNS תווית לבנה ולוח בקרה
 • WHMCS & HostBill עבור DNS מנהל
 • שילוב עם cPanel, Plesk ופלטפורמות אחרות
קבל הצעה
העוגיות עוזרות לנו לספק את שירותינו. על ידי השימוש בשירותים שלנו אתה מסכים לשימוש שלנו בעוגיות. למד עוד