100% dostępność DNS

Tradycyjni dostawcy usług DNS zarządzają wieloma serwerami z unikalnymi adresami IP i lokalizacjami fizycznymi. Gdy jeden serwer DNS jest wyłączony, odwiedzający nie mogą go uchwycić uzyskując przy tym duże limity czasowe (kilka sekund). ClouDNS obsługuje własną Anycast DNS sieć nad p47 centrów danych zlokalizowanymi na wielu kontynentach świata. Zapomnij o przestojach i problemach z wydajnością - nasza sieć Anycast ma wiele geograficznie rozproszonych serwerów, które przekierowują ruch z dowolnego POP w przypadku wystąpienia problemów obniżających wydajność. Naszym celem jest zapewnienie możliwie najwyższego SLA. Dostarczane przez nas DNS dla przedsiębiorstw są objęte gwarancją SLA na poziomie 10,000

Miliony zapytań DNS miesięcznie

Większość zarządzanych dostawców DNS rozlicza swoich klientów na podstawie przetworzonych zapytań DNS miesięcznie. Niższy TTL, kampanie marketingowe, spam lub inne rodzaje ataków DNS mogą generować koszty w tysiącach dolarów na zapytania DNS pod koniec miesiąca lub nawet nazwa domeny może przestać działać, ponieważ osiągnął miesięczny limit zapytań DNS.

Nasza korporacyjna sieć DNS jest przeznaczona do przetwarzania milionów zapytań na sekundę. Nasz model cenowy nie jest oparty na rozliczaniu zapytań. Nigdy nie będziesz obciążony za szczyty, a nazwy domen nigdy nie przestaną działać, z powodu limitu zapytań DNS. Nie będziesz obciążony żadnymi typami zapytań DNS.

Tysiące rekordów DNS

Nasz wbudowany system zarządzania DNS jest przeznaczony do obsługi dużej liczby rekordów DNS. Pomagamy wielu dostawcom usług internetowych w zarządzaniu dużymi strefami odwróconego DNS IPv6, gdzie w jednej strefie DNS znajduje się ponad 100 000 rekordów DNS. Naszymi klientami są duże organizacje antyspamowe posiadające czarne listy oparte na DNS, zawierające ponad 300 000 rekordów DNS.

Natychmiastowa propagacja DNS

Nasze Managed DNS service działa w ramach samodzielnie opracowanego systemu z natychmiastową propagacją DNS we wszystkich centrach danych zawartych w naszej sieci. Internetowy panel sterowania pozwala naszym klientom monitorować propagację we wszystkich centrach danych w rzeczywistości. Możesz w każdej chwili sprawdzić dowolną nazwę domeny, jaki jest stan aktualizacji dla każdego centrum danych. W połączeniu z niskimi wartościami TTL (zaledwie 1 minuta) nasi klienci mogą szybciej wdrażać zmiany bez przestojów.

Ochrona przed atakami DDoS opartymi na DNS

Na rynku jest wielu dostawców usług Zarządzania DNS, którzy mogą zapewnić usługi DNS o dobrej jakości i szybkości. Jednak sytuacja wygląda inaczej, gdy mówimy o atakach DDoS, zwłaszcza atakach opartych na DNS, takich jak zalewanie dużą liczbą zapytań. Większość dostawców usług Zarządzania DNS (w tym liderzy branży) nie zapewnia żadnego rodzaju ochrony przed atakami DDoS. Niektórzy z nich oferują taką ochronę, ale dotyczy ona tylko ataków wolumetrycznych - opartych na szerokości pasma; nikt, oprócz nas, nie oferuje ochrony przed atakami DDoS związanymi z zalewem zapytań DNS.

Usługa DNS jest usługą opartą na protokole UDP. Nie ma problemu z wysyłaniem dużych ilości żądań DNS z przypadkowych adresów IP do serwerów DNS zarządzających zaatakowaną nazwą domeny. Ataki polegające na zalewaniu DNS zapytaniami opierają się na dużej liczbie żądań DNS dla pojedynczej nazwy domeny. Większość zarządzanych dostawców DNS sobie z tym nie radzi i blokuje zaatakowaną nazwę domeny w swojej sieci. Nasza autorska ochrona przed atakami na DNS została zaprojektowana tak, by łagodzić wszelkie rodzaje tego typu ataków.

Zaprojektowany dla maksymalnej prędkości

Tradycyjna konfiguracja sieci DNS unicast obejmuje dwa lub więcej serwerów DNS z unikalnymi adresami IP i fizyczną lokalizacją. Na przykład większość dostawców DNS na rynku zapewnia dwa lub cztery serwery nazw zlokalizowane w Stanach Zjednoczonych i Europie , ale nie ma gwarancji, że odwiedzający stronę internetową i ich tłumacze DNS ze Stanów Zjednoczonych będą połączeni z serwerami amerykańskimi i tymi z Europy na serwer UE. Jeśli odwiedzający ze Stanów Zjednoczonych jest podłączony do serwera UE, prędkość będzie ponad 150 ms dla pojedynczego zapytania, to samo, jeśli użytkownik z Europy łączy się z serwerem USA.

ClouDNS zapewnia usługę DNS dla przedsiębiorstw za pośrednictwem sieci DNS Anycast, w której jeden serwer DNS z tym samym adresem IP jest rozprowadzany w wielu centrach danych na całym świecie. Odwiedzający Twoją witrynę internetową lub program rozpoznawania DNS swojego Internetu Dostawca będzie połączony z najbliższym centrum danych Nasza sieć Anycast zapewnia najlepszą możliwą prędkość z dowolnego miejsca na świecie.

Biała usługa DNS i dedykowane adresy IP

Jesteśmy dostawcą infrastruktury DNS. Większość naszych klientów korporacyjnych to dostawcy usług telekomunikacyjnych i internetowych, centra danych, dostawcy hostingu i studia internetowe. Jedną z naszych kluczowych funkcji jest możliwość zapewnienia naszym klientom pełnej białej etykiety Usługa DNS z dedykowanymi adresami IP z własnymi odwrotnymi rekordami (PTR) Dedykowane adresy IP pozwalają naszym klientom zapewnić przejrzystą usługę DNS swoim klientom pod własną marką i nazwą domeny.

Wsparcie 24/7

Bez względu porę, zapewniamy ciągłe, nieprzerwane monitorowanie i obsługę sieci. Nasz zespół pomocy technicznej jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, za pośrednictwem czatu na żywo oraz zgłoszenia elektronicznego. Możemy przenieść twoje strefy za darmo, czytaj więcej tutaj.

DDoS Protected L
$39.95/miesiąc
 • Ochrona DDoS dla DNS
 • 4 serwery DNS Anycast
 • 400 Strefa DNS
 • 20,000 Rekordy DNS
 • Nieograniczone zapytania miesięcznie.
 • 3 Sprawdzanie funkcji awaryjnego przełączania DNS (Failover)
 • 1000 Prześlij pocztę
 • DNSSEC dla podstawowego DNS
 • Secondary DNS
 • Wszystkie rozszerzone funkcje
Całkowicie darmowy okres próbny. Karty kredytowe nie są wymagane. Bez żadnych kombinacji.
Rozpocznij bezpłatny okres próbny w 30-dniowy
DDoS Protected L with Dedicated IPs
$64.95/miesiąc
 • +4 Dedykowane adresy IPv4 i IPv6
 • Niestandardowe rekordy PTR i nazwy serwerów
 • Wszystkie funkcje DDoS Protected L
Kup Teraz
Niestandardowy DNS
W oparciu o potrzeby użytkownika
 • Outsourcing usług DNS dla firm hostingowych
 • Panel zarządzania dla usługi white-label DNS
 • Menedżer DNS dla WHMCS i HostBill
 • Integracja z cPanel, Plesk i innymi platformami
Uzyskaj ofertę
Cookies pomagają dostarczać nasze usługi, a używając ich zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Ucz się więcej