100% dostępność DNS

Tradycyjni dostawcy usług DNS zarządzają wieloma serwerami z unikalnymi adresami IP i lokalizacjami fizycznymi. Gdy jeden serwer DNS jest wyłączony, odwiedzający nie mogą go uchwycić uzyskując przy tym duże limity czasowe (kilka sekund). ClouDNS obsługuje własną sieć Anycast DNS ponad 34 centrów danych zlokalizowaną na wielu kontynentach na całym świecie. Zapomnij o problemach z przestojami i wydajnością - nasza sieć Anycast ma wiele geograficznie rozproszonych serwerów, które przekierowują ruch z POP-ów, gdy występują problemy, które wpływają na wydajność. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej możliwej umowy SLA jak to możliwe.

Miliony zapytań DNS miesięcznie

Większość zarządzanych dostawców DNS rozlicza swoich klientów na podstawie przetworzonych zapytań DNS miesięcznie. Niższy TTL, kampanie marketingowe, spam lub inne rodzaje ataków DNS mogą generować koszty w tysiącach dolarów na zapytania DNS pod koniec miesiąca lub nawet nazwa domeny może przestać działać, ponieważ osiągnął miesięczny limit zapytań DNS.

Nasza korporacyjna sieć DNS jest przeznaczona do przetwarzania milionów zapytań na sekundę. Nasz model cenowy nie jest oparty na rozliczaniu zapytań. Nigdy nie będziesz obciążony za szczyty, a nazwy domen nigdy nie przestaną działać, z powodu limitu zapytań DNS. Nie będziesz obciążony żadnymi typami zapytań DNS.

Tysiące rekordów DNS

Nasz wbudowany system zarządzania DNS został zaprojektowany do pracy z dużą ilością rekordów DNS. Pomagamy wielu dostawcom usług internetowych w zarządzaniu dużymi strefami odwrotnego DNS IPv6 z ponad 100 000 rekordów DNS w jednej strefie DNS. Nasi klienci to duże organizacje antyspamowe z czarnymi listami opartymi na DNS z ponad 300 000 rekordów DNS.

Natychmiastowa propagacja DNS

Nasze Managed DNS service działa w ramach samodzielnie opracowanego systemu z natychmiastową propagacją DNS we wszystkich centrach danych zawartych w naszej sieci. Internetowy panel sterowania pozwala naszym klientom monitorować propagację we wszystkich centrach danych w rzeczywistości. Możesz w każdej chwili sprawdzić dowolną nazwę domeny, jaki jest stan aktualizacji dla każdego centrum danych. W połączeniu z niskimi wartościami TTL (zaledwie 1 minuta) nasi klienci mogą szybciej wdrażać zmiany bez przestojów.

Ochrona przed atakami DDoS opartymi na DNS

Na rynku jest wielu zarządzanych dostawców DNS, którzy mogą zapewnić usługę DNS z dobrą jakością i szybkością, ale jest inaczej, gdy mówimy o atakach DDoS, zwłaszcza atakach opartych na DNS, takich jak duże powodzie zapytań. Większość dostawców DNS zarządzanych (w tym liderzy branży) nie zapewniają żadnego typu ochrony DDoS, niektórzy z nich mają ochronę DDoS, ale jest ona przeznaczona tylko do wolumetrycznych ataków opartych na przepustowości, ale nikt nie oferuje ochrony DDoS przed powodziami zapytań DNS.

Usługa DNS jest usługą opartą na UDP. Nie ma problemu, aby duża liczba żądań DNS była wysyłana z losowych adresów IP na serwery DNS, które zarządzają zaatakowaną nazwą domeny. w przypadku dużej liczby żądań DNS dotyczących pojedynczej nazwy domeny Większość zarządzanych dostawców DNS nie działa i blokuje zaatakowaną nazwę domeny w swojej sieci. Nasza samodzielnie opracowana ochrona ataków opartych na DNS ma na celu złagodzenie wszelkiego rodzaju takich ataków.

Zaprojektowany dla maksymalnej prędkości

Tradycyjna konfiguracja sieci DNS unicast obejmuje dwa lub więcej serwerów DNS z unikalnymi adresami IP i fizyczną lokalizacją. Na przykład większość dostawców DNS na rynku zapewnia dwa lub cztery serwery nazw zlokalizowane w Stanach Zjednoczonych i Europie , ale nie ma gwarancji, że odwiedzający stronę internetową i ich tłumacze DNS ze Stanów Zjednoczonych będą połączeni z serwerami amerykańskimi i tymi z Europy na serwer UE. Jeśli odwiedzający ze Stanów Zjednoczonych jest podłączony do serwera UE, prędkość będzie ponad 150 ms dla pojedynczego zapytania, to samo, jeśli użytkownik z Europy łączy się z serwerem USA.

ClouDNS zapewnia usługę DNS dla przedsiębiorstw za pośrednictwem sieci DNS Anycast, w której jeden serwer DNS z tym samym adresem IP jest rozprowadzany w wielu centrach danych na całym świecie. Odwiedzający Twoją witrynę internetową lub program rozpoznawania DNS swojego Internetu Dostawca będzie połączony z najbliższym centrum danych Nasza sieć Anycast zapewnia najlepszą możliwą prędkość z dowolnego miejsca na świecie.

Biała usługa DNS i dedykowane adresy IP

Jesteśmy dostawcą infrastruktury DNS. Większość naszych klientów korporacyjnych to dostawcy usług telekomunikacyjnych i internetowych, centra danych, dostawcy hostingu i studia internetowe. Jedną z naszych kluczowych funkcji jest możliwość zapewnienia naszym klientom pełnej białej etykiety Usługa DNS z dedykowanymi adresami IP z własnymi odwrotnymi rekordami (PTR) Dedykowane adresy IP pozwalają naszym klientom zapewnić przejrzystą usługę DNS swoim klientom pod własną marką i nazwą domeny.

Wsparcie 24/7

Bez względu porę, zapewniamy ciągłe, nieprzerwane monitorowanie i obsługę sieci. Our Technical Support team is online for you 24/7 by live chat and tickets. We can migrate your zones for free, read more here.

DDoS Protected L
$39.95/miesiąc
 • Ochrona DDoS dla DNS
 • 4 serwery DNS Anycast
 • 400 Strefa DNS
 • 20,000 Rekordy DNS
 • Nieograniczone zapytania miesięcznie.
 • 3 DNS Failover check
 • 1000 Prześlij pocztę
 • DNSSEC for Primary DNS
 • Secondary DNS
 • All extended Features
Całkowicie darmowy okres próbny. Karty kredytowe nie są wymagane. Bez żadnych kombinacji.
Rozpocznij bezpłatny okres próbny w 30-day
DDoS Protected L with Dedicated IPs
$64.95/miesiąc
 • +4 Dedicated IPv4 and IPv6 addresses
 • Custom PTR records and server names
 • All DDoS Protected L features
Kup Teraz
Niestandardowy DNS
Based on your needs
 • Outsourcing usług DNS dla firm hostingowych
 • Panel zarządzania dla usługi white-label DNS
 • DNS manager for WHMCS and HostBill
 • Integration with cPanel, Plesk and other platforms
Uzyskaj ofertę
Cookies pomagają dostarczać nasze usługi, a używając ich zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Ucz się więcej