Послуги ClouDNS Anycast дата центру

Europe / Sweden / Stockholm - Glesys - New!

Located in Stockholm, Glesys provides both colocation space and network connectivity. We are covering almost all the traffic in Sweden and Norway, and part of Denmark. We have stable connection to the major internet providers in the region, like Telia, and internet exchanges - Netnod Stockholm, IXOR, FIXO, NIX, Netnod Copenhagen and STHIX Copenhagen.

Europe / Switzerland / Lausanne - AlpineDC - New!

AlpineDC is our data center and network provider in Lausanne, Switzerland. This POP provides us access to the major transit providers and internet exchanges in the region. We have direct access to RomandIX located in Lausanne and SwissIX located in Zurich. Additionally AlpineDC provide us access DE-CIX, one of the primary exchanges in Europe, and France-IX - core exchange in France.

Europe / Italy / Milano - Servereasy (IRIDEOS) - New!

Servereasy is our network and colocation partner within the data center IRIDEOS located in Milan, Italy. We have network connectivity to the all major network operators in the country and Milan Internet Exchange (MIX-IT) allowing us to route all the traffic in Italy and close connected countries to this data center.

Asia Pacific / Japan / Tokyo - New Media Express (Equinix TY8) - New!

We are in the Equinix TY8 data center in Tokyo, Japan. The network connectivity is from our partner New Media Express with a direct link to the major exchanges in the country - JPIX and Equinix Tokyo. We are connected to JPNIC and some of the primary telecom providers in the country, providing us maximum speed and performance in the country.

Сертифікат: SOC 1 Type II; SOC 2 Type II; PCI-DSS; ISO 27001

Європа / Нідерланди / Steenbergen - Nedzone

Nedzone - це центр даних преміум-класу, розташований в Стинбергене, Нідерланди. Центр обробки даних нейтральний перевізником і має можливість підключення до найбільших світових і європейських провайдерів і бірж. Наш мережевий партнер тут - NForce. Вони надали нам великий мережевий канал, де ми можемо розгорнути наші правила захисту від DDoS, що покращує нашу всю місткість DDoS Protection. З центром даних Nedzone і мережею NForce у нас є друга зв'язок у Нідерландах з найбільшими світовими провайдерами рівня 1 і найбільшими європейськими інтернет-біржами, такими як AMSIX і DECIX. Наша присутність у другому центрі обробки даних в Neterlands покращує нашу мережеву надмірність і масштабованість у всій Європі.

Сертифікат: Security standard: ISO 27001

Європа / Німеччина / Франкфурт - combahton (Interwerk)

combahton IT забезпечує Colocation і захисту від DDoS-сервісів в центрі обробки даних Interwerk Франкфурта. З combahton ми покращуємо не тільки нашу присутність в Німеччині і Європі, але і нашої глобальної захисту від DDoS теж. В якості одного з небагатьох постачальників на ринку, combahton почалося в 2013 році з розробкою захисту користувальницьких DDOS. Сьогодні вони працюють високорозвиненою і надійне рішення для захисту. Анти-DDoS інфраструктура побудована на декількох рівнях щодо запобігання зміни клімату. Поганий трафік фільтрується і зменшується протягом декількох скруберів шарів, в кінці кінців він фільтрується останнім елементом у нашій фільтруючої ланцюга. Крім типових сценаріїв, таких як TCP, UDP, ICMP, IGMP, GRE та інші мережі на основі повеней, рішення combahton обробляє також layer7 атаки, які спрямовані на overhelm шар додатків з шкідливими повені запиту.

Європа / Німеччина / Нюрнберг - Hetzner

Німеччина є одним з основних пунктів в Європі для взаємозв'язку. З центром обробки даних Hеtzner в Нюрнберзі ми маємо другий зв'язок з основними інтернет-біржами і провайдерами рівня 1 в Європі. Крім того, DDoS Protection від Hеtzner покращує наші можливості по забезпеченню безпеки і пом'якшення наслідків у всьому світі. В даний час їх мережа перевищує 2,5 Тбіт/с і регулярно розширюється.

Європа / Великобританія / Лондон - Telehouse North

Розташований в Docklands в Лондоні Telehouse North, один з найбільш пов'язаних центрів обробки даних в світі, що мають доступ до більш ніж 100 носіїв. Telehouse є ідеальним місцем для клієнтів, які вимагають наднизьким мереж затримки. Telehouse North є спеціально побудований з бетону і сталевих конструкцій. В якості першої мети побудований колокація даних в Європі, Telehouse North надає клієнтам доступ до широкого діапазону носіїв. З 9717m2 технічного простору, цей сайт пропонує високу пружну силу і охолодження для ІТ-обладнання. 24-годинна охорона захищає ділянку від периметра всередину. Клієнти можуть отримати доступ тільки центр обробки даних за допомогою шлюзових mantraps, щоб запобігти витоку.

Сертифікат: Quality Management System: ISO 9001

Європа / Росія / Москва - MnogoByte

Центр обробки даних MnogoByte розташований в Москві, Росії. Центр обробки даних забезпечує можливість підключення до всіх основних мережних провайдерам в Росії і локальних мереж. Підключення центру обробки даних MnogoByte до нашої мережі покращує нашу присутність в країні як для корпоративних, так і кінцевих користувачів мережі. Завдяки дуже гарній пов'язаності ми покриваємо 100% російського трафіку всередині країни з максимально можливою швидкістю.

Європа / Болгарія / Софія - Equinix

Equinix Data Center 3DC знаходиться в Софії, Болгарія. Центр обробки даних має взаємозв'язок з найбільшим в регіоні обміном і пирингом в Інтернеті, болгарським Інтернет-обміном і зв'язками більше 30 провайдерам мережевих послуг. Центр даних 3DC покращує нашу присутність у всіх країнах Балкан.

Сертифікат: ISO 27001; ISO 9001; ISO 14001; OHSAS 18001; ISO 50001

Північна Америка / США / Каліфорнія / Лос-Анджелес - Psychz Networks

У центрі обробки даних Psychz Лос-Анджелес, все обладнання для охолодження незалежно являє собою подвійне живлення, в тому числі холодильних машин, систем вентиляції і повного клімат-контролю кондиціонування повітря (HVAC). Відмовостійкість сайтам надає системи зберігання електричної енергії і розподілу об'єктів з очікуваної доступності 99,995%. Розташований в безпосередній близькості від будівлі One Wilshire, сервери можуть забезпечити 100 + Gigabit до Meet-Me-кімнаті в одному Wilshire і потужністю 100 + Gigabit Internet. Сервіс пропонує кілька довжин хвиль волокон і може бути використаний на всіх основних постачальників, включаючи ураган, China Unicom, Nlayer, Tinet, NTT, Comcast і багато іншого. З Psychz Правда Захист від DDoS, ми можемо зменшити шар 3/4 атаки, а також ефективно захищає від важко виявити шар 7, що атака додатків, використовуючи лише невелику кількість трафіку.

Північна Америка / США / WA / Сіетл

Наш центр даних в Сіетлі розташований в одному з символічних будівель центрів обробки даних в місті - будівлі Westin, в якому проживає безліч мережевих, сервісних та провайдерів хмарних в регіоні. Наш мережевий партнер - Astute Internet, дає нам чудову можливість підключення до основним провайдерам рівня 1 в регіоні - Leve3, CogecoPeer1, Shaw і GTT і підключає нас до основного інтернет-обміну в регіоні - SIX, де обмінюється більше 1 ТБ трафіку , Це покращує нашу присутність на всьому Західному узбережжі Сполучених Штатів. З нашого центру даних в Сіетлі у нас також є прямий перегляд на Інтернет-обмін у Ванкувері - VANIX. Зв'язок у Ванкувері покращує нашу присутність в мережі у всій Західній Канаді.

Північна Америка / США / TX / Даллас - Psychz Networks

У центрі обробки даних Psychz Даллас, все обладнання для охолодження незалежно являє собою подвійне живлення, в тому числі холодильних машин, систем вентиляції і для повного клімат-контролю кондиціонування повітря (HVAC). Відмовостійка інфраструктура можливості сайту зберігання електричної енергії та розподілу об'єктів з очікуваної доступності 99,995%. Центр обробки даних потужністю 100 + Gigabit Internet. З Psychz Правда Захист від DDoS, ми можемо зменшити шар 3/4 атаки, а також ефективно захищає від важко виявити шар 7, що атака додатків, використовуючи лише невелику кількість трафіку.

Північна Америка / США / Техас / Даллас - Colocrossing

Даллас-це місце, де кілька мереж, обмінів і кабелів взаємопов'язані. Місто є дуже важливим місцем для всієї США. Ось чому ClouDNS підключив другий центр обробки даних в місті. Завдяки Colocrossing ми добиваємося кращої надмірності, а центр обробки даних додає додаткові рівні рівня 1 і рівня 2 в нашу мережу в Далласі.

Північна Америка / США / Нью-Йорк / М. Нью-Йорк-Colocrossing

Інформаційний центр Нью-Йорка розташований в символічній будівлі 111 по 8-й авеню, де мешкає безліч великих корпоративних підприємств, включаючи Google і eBay. Ми займаємо простір на 12-му поверсі в інформаційному центрі XO Communications. Ми підключені до мережі ColoCrossing, яка працює з основними провайдерами рівня 1 в регіоні - NTT, Level 3 і GTT.

Північна Америка / США / Нью-Йорк / Буффало

Центр обробки даних в Буффало забезпечує кращу швидкість, продуктивність і надмірність для нашої мережі у штаті Нью-Йорк. Центр обробки даних Colocrossing також дуже добре пов'язаний з основними провайдерами рівня 1 в регіоні - Telia і XO.

Північна Америка / США / VA / Ashburn - Psychz Networks

У центрі обробки даних Psychz Ashburn ми використовуємо повну потужність мережі Psychz Networks. Вона покращує нашу присутність в Сполучених Штатах Америки і наші можливості по захисту від глобальних DDoS. Центр обробки даних Ashburn пов'язує нас з найбільш важливими постачальниками і точками обміну в даному регіоні.

Північна Америка / США / NC / Ешвілл-Immedion

Immedion Asheville є центром обробки даних корпоративного класу, розташований на високому плато між Грейт-Смокі і Блакитного хребта в технологічному центрі Biltmore Park, приблизно в 10 милях від НОАА Національного центру кліматичних даних. Розташований між двома гірськими ланцюгами, високо над найближчою заплаві і досить далеко в глиб країни, щоб зменшити ризик виникнення ураганів, штормових хвиль і сильних вітрів, наш об'єкт Asheville захищений від багатьох стихійних лих, які загрожують іншим центрам обробки даних.

Сертифікат: SSAE 16; SOC I Type II

Північна Америка / США / GA / Атланта - Colocrossing

Центр обробки даних в Атланті покращує нашу швидкість до Грузії і пов'язаних держав. Центр обробки даних Colocrossing забезпечує прямий зв'язок з XO Communications, Telia і Hibernia.

Північна Америка / США / IL / Чикаго

Чиказький центр даних дуже важливий для нашої присутності в штаті Іллінойс і в цілому в Центральній Америці. Colocrossing забезпечує відмінний зв'язок з GTT, який є одним з основних постачальників рівня 1. З Chicago Data Center ми добиваємося більшої швидкості і надмірності для всієї нашої мережі в США.

Північна Америка / Канада / Квебек / Монреаль - eStruxture

Центр даних eStruxture розташований в центрі міста Монреаль, Канада. Об'єкт пов'язаний з основними постачальниками телекомунікаційних послуг в країні. Центр обробки даних покращує нашу присутність в країні і північно-східному регіоні Сполучених Штатів.

Сертифікат: SOC2 Type II; HIPAA; PCI DSS

Південна Америка / Бразилія - Durand

Дата центр Durand розташований в Сан-Паулу, Бразилія. Центр обробки даних дуже добре підключений до всіх локальних мереж і точок обміну між провайдерами регіону. Зв'язок у цьому центрі обробки даних покращує нашу присутність Anycast DNS у всьому регіоні Південної Америки.

Азія / Індія / Пуна

Наш перший POP в Індії базується в дата-центрі Web Werks, розташованому в Пуне, штат Мічиган. Центр обробки даних підключений до основних інтернет-бірж в Індії-MumbaiIX і NIXI, що покращує нашу присутність у всій Індії.

Азія / Гонконг - Equinix

Центр обробки даних Equinix Гонконг допомагає компаніям прискорити продуктивність бізнесу, підключивши їх до своїх клієнтів і партнерів в більшості світових мережевих центрів обробки даних. Центр обробки даних Гонконг є бізнес-центром для 360+ компаній. Центр обробки даних підключений до 85+ постачальників мережевих послуг. Вони також можуть з'єднати клієнтів і партнерів в їх цифрового ланцюга поставок. Об'єкт Hong Kong зручно розташований в одному з найжвавіших центрів Азії для міжнародних фінансів і торгівлі.

In the Hong Kong Data Center we have direct peer connectivity to Mainland China with fast transit to China Unicom, China Telecom, Tencent, and Alibaba.

Сертифікат: SSAE16/ISAE3402 SOC-1 Type II; ISO 27001

Азія / Сингапур - Equinix

Equinix Сінгапур центрів обробки даних будинок багатьох міжнародних і регіональних мереж, що з'єднують Південну Азію. Наш об'єкт Сінгапур також є провідним точка доступу до одного з трьох світових GRX пірінгових точок. Сінгапур є домом для Азіатсько-Тихоокеанського центру експлуатації мереж Equinix в. Центр обробки даних підключений до 195 + провайдерів мережевих послуг.

Сертифікат: SSAE16/ISAE3402 SOC-1 Type II; ISO 27001; PCI-DSS

Азія / Австралія / Сідней - Центр обробки даних SIS Group

SIS Group Sydney Data Center є об'єкт світового класу, що працюють на високошвидкісних надлишкових підключень до Інтернету, і добре обладнані для обробки будь-яких вимог даних. Розташований у Ватерлоо (всього в 4 км на південь від центрального ділового району Сіднея), центр обробки даних обслуговує бізнесу у всьому столичному районі Сіднея. Середа центру обробки даних SIS Group жорстко контролюється, щоб забезпечити апаратні виконує на оптимальному рівні. Контроль температури і вологості, резервного копіювання джерела живлення, системи виявлення води, а також контроль безпеки гарантують безперервний потік даних. Сідней DC також пов'язані темні волокна з найбільшими центрами обробки даних в Сіднеї.

Африка / Південна Африка / Йоганнесбург - Дата центр Hetzner

Дата центр Hetzner розташований недалеко від Йоганнесбурга і Преторії, є дуже енергоефективним, безпечним з клімат контролем навколишнього середовища. Завдяки можливості підключення цього центру обробки даних ми покращуємо нашу присутність в Південній Африці в середньому до 30 мс.

Детальна інформація про ClouDNS Anycast DNS

Безкоштовний DNS
Безкоштовно назавжди
 • 4 Unicast DNS-сервери
 • 1 DNS зони
 • 50 Записи DNS
 • 500K DNS запитів на місяць
 • 1 Mail forward
 • Динамічний DNS
 • Перенаправлення
 • 24/7 Live chat support
Безкоштовна реєстрація
Преміум DNS
Всього від:
$2.95/місяц
 • всі безкоштовні і розширені можливості
 • +4 Сервери Anycast Premium
 • More zones, records, queries and mail forwards
 • DNS Failover & DNSSEC
 • Free zones migration
 • 24/7 Live chat support
 • 1,000% Uptime SLA
 • від $2.95/місяць
Порівняйте тарифи
DDoS Protected DNS
Всього від:
$4.95/місяц
 • всі безкоштовні і розширені можливості
 • +4 Anycast захищені сервери
 • Більше DNS зон і переадресацій пошти
 • Unlimited records and queries
 • DNS Failover & DNSSEC
 • Free zones migration
 • 24/7 Live chat support
 • 10,000% Uptime SLA
 • від $4.95/місяць
Порівняйте тарифи
GeoDNS
Всього від:
$9.95/місяц
 • 4 Anycast DNS сервера
 • Економічно ефективно. Немає переплати.
 • Множинні Геолокаційні цілі
 • Підтримка EDNS-client-subnet
 • DDoS Protected
 • DNS Failover & DNSSEC
 • Free zones migration
 • 24/7 Live chat support
 • 10,000% Uptime SLA
 • від $9.95/місяць
Порівняйте тарифи
Cookies допомагають у використанні нашого сервісу. Використовуючи наш сервіс ви погоджуєтесь з використанням cookies. Дізнатися більше