ClouDNS Anycast Veri Merkezi Olanakları

Avrupa / Polonya / Gdansk - Artnet - New!

Polonya Gdansk'ta bulunan Veri Merkezi lokasyonu Arnet, ülkede iletişim altyapısı yönetiminde 20 yılı aşkın deneyime sahiptir. Exatel ve internet değişim noktaları TPIX, Thinx ve EPIX'e doğrudan bağlantıya sahip olmak, bize neredeyse tüm lokal trafiği yerelde kapsama yeteneği sağlayarak buradaki müşterilerimiz için mümkün olan en yüksek performansı ve en düşük gecikme süresini sunma imkânı tanır.

Sertifikalar: ISO 9001

Avrupa / Hollanda / Steenbergen - Nedzone

Nedzone, Hollanda'nın Steenbergen şehrinde bulunan premium veri merkezidir. Veri merkezi taşıyıcı natureldir ve tüm dünyaya ve Avrupa telekom sağlayıcılarına ve exchangelerine bağlanabilir. Ağ ortağımız burada NForce. DDoS Koruma kurallarımızı tüm DDoS Koruma kapasitemizi artıran büyük bir ağ kanalı sağladık. Nedzone veri merkezi ve NForce ağı ile Hollanda'nın en büyük birinci Seviye 1 sağlayıcılarına ve AMSIX ve DECIX gibi en büyük Avrupa internet alışverişlerine ikinci bir bağlantımız var. Hollanda'daki ikinci bir veri merkezinde varlığımız, tüm Avrupa'da ağ yedekliliğimizi ve ölçeklenebilirliğimizi geliştiriyor.

Sertifikalar: ISO 27001

Avrupa / Almanya / Frankfurt - combahton (Interwerk)

combahton IT, Interwerk Frankfurt'un veri merkezine ortak konumlandırma ve DDoS Protection hizmetleri sunmaktadır. Combahton ile sadece Almanya ve Avrupa'da varlığımızı değil, global DDoS Korumamızı da geliştiriyoruz. Piyasadaki birkaç sağlayıcıdan biri olarak, combahton 2013 yılında özel DDos ​​koruması geliştirerek başladı. Bugün, oldukça gelişmiş ve güvenilir bir koruma çözümü uyguluyorlar. Anti-ddos altyapısı çoklu azaltma katmanları üzerine kurulmuştur. Kötü trafik filtrelenir ve birkaç ovma tabakası üzerinde azaltılır, nihayet sistemimiz tarafından filtrelenir. TCP, UDP, ICMP, IGMP, GRE ve diğer ağ tabanlı floodlar gibi tipik senaryoların yanı sıra, combahton tutamaçlarının çözümü de uygulama katmanını kötü niyetli istek floodları ile boğmayı amaçlayan Layer7 saldırılarıdır.

Avrupa / Fransa / Paris - Virtua Systems (Scaleway DC2)

Virtua Systems, Scaleway DC2'de hem kolokasyon hem de ağ hizmetleri sağlamaktadır. Veri merkezi, ülke genelindeki trafik ihtiyacına cevap vermek için tercih edilen lokasyon olan Fransa Paris'te bulunmaktadır. Virtua Systems ile Orange gibi Fransa'daki başlıca internet sağlayıcılarına ve ayrıca France-IX ve Hopus internet değişim noktalarına doğrudan erişim sağlamaktayız.

Sertifikalar: pci-DSS, ISO 27001, HADS

Avrupa / Rusya / Moskova - MnogoByte

MnogoByte veri merkezi Moskova, Rusya bölgesinde yer almaktadır. Veri merkezi ağı, Rusya ve bağlı ülkelerdeki tüm büyük ağ sağlayıcılarına bağlantı sağlar. MnogoByte veri merkezinin ağımıza bağlanması, hem şirket hem de son kullanıcı ağları için ülkedeki varlığımızı geliştirir. Çok iyi bağlanabilirlik sayesinde, ülke içindeki Rus trafiğinin% 100'üne mümkün olan en yakın hızda ulaşıyoruz.

Avrupa / Ukrayna / Kiev - ColoCall

Colocall, Mart 2000'de Ukrayna'da kurulan ilk veri merkezlerinden biridir. Veri merkezi Kiev'de bulunmaktadır. Colocall, UA-IX, GigaNET ve DTEL-IX gibi ülkedeki büyük hizmet sağlayıcılarına ve internet değişim noktalarına erişim olanağı sunarak ülkedeki trafiğimizin %70'inden fazlasını yerelde tutmamıza yardımcı oluyor.

Avrupa / İsveç / Stockholm - Glesys

Stockholm'de bulunan Glesys, hem birleşme alanı hem de ağ bağlantısı sağlar. İsveç ve Norveç'teki hemen hemen tüm trafiği ve Danimarka'nın bir bölümünü kapsıyoruz. Netnod Stockholm, IXOR, FIXO, NIX, Netnod Kopenhag ve STHIX Kopenhag gibi, Telia ve internet borsaları gibi bölgedeki belli başlı internet sağlayıcılarıyla sağlam bir bağlantımız var.

Avrupa / Finlandiya / Helsinki - Ficolo

Ağımızı Finlandiya'da genişletmek için Helsinki'de bulunan Ficolo'nun veri merkezini kullanıyoruz. Ficolo ile ülkedeki tüm büyük internet ve telekom operatörlerine erişimimiz var. Bu da neredeyse tüm trafiği yerelde işlememize olanak sağlıyor. Adı "The Air" olan veri merkezi, ISO 27001, ISO 22301 ve PCI DSS sertifikalarına sahiptir.

Avrupa / İngiltere / Londra - Telehouse North

Londra'daki Docklands bölgesinde bulunan Telehouse North, 100'den fazla taşıyıcıya erişim sağlayan, dünyanın en iyi bağlantılı veri merkezlerinden biridir. Telehouse, ultra düşük gecikme süresi gerektiren ağ iletişimi isteyen müşteriler için ideal bir sitedir. Telehouse North, amaca yönelik beton ve çelik konstrüksiyonudur. Avrupa'daki ilk Yerleşim Veri Merkezi olarak Telehouse North, müşterilere geniş bir yelpazedeki taşıyıcılara erişim olanağı sağlıyor. Teknik alan 9717m2 ile, bu site BT ekipmanlarınız için son derece esnek bir güçlü ve soğutma sunar. 24 saat güvenlik, siteyi çevre alanından içeri korur.

Sertifikalar:
Quality Management System: ISO 9001

Avrupa / İsviçre / Lozan - AlpineDC

AlpineDC, İsviçre'nin Lozan kentindeki veri merkezimiz ve ağ sağlayıcımızdır. Bu POP, bölgedeki başlıca transit sağlayıcılarına ve internet borsalarına erişmemizi sağlıyor. Lozan'da bulunan RomandIX'e ve Zürih'te bulunan SwissIX'e doğrudan erişimimiz var. Ek olarak, AplineDC bize Avrupa'daki ana borsalardan biri olan DE-CIX'e ve Fransa'daki Fransa-IX - çekirdek borsalarına erişmemizi sağlıyor.

Avrupa / İtalya / Milano - Servereasy (IRIDEOS)

Servereasy, İtalya'nın Milan kentinde bulunan IRIDEOS veri merkezi içindeki ağ ve işbirliği ortağımızdır. Ülkedeki tüm büyük şebeke operatörlerine ve Milan Internet Exchange'e (MIX-IT) ağ bağlantımız var ve İtalya'daki tüm trafiği yönlendirmemize ve bağlı ülkeleri bu veri merkezine kapatmamıza izin veriyor.

Avrupa / İspanya / Madrid - Ginernet (Interxion)

Ginernet, Madrid, İspanya'da bulunan upstream sağlayıcımızdır. POP noktası Interxion Madrid'dedir. Telefonica ve ülkedeki diğer büyük ISP'lerle birlikte DE-CIX Madrid ve DE-CIX Lizbon'a doğrudan bağlantıya sahiptir. Şu anda ülkedeki trafiğin %50'sinden fazlasını yerelde tutabiliyoruz.

Avrupa / Romanya / Bükreş - iNES

iNES, Bükreş, Romanya'da bulunan veri merkezimiz ve ağ upstream sağlayıcımızdır. POP noktası, başlıca internet servis sağlayıcılarına ve telekom operatörlerine doğrudan bağlantı ile birlikte ana internet değişim noktaları - InterLAN ve RoNIX'e bağlıdır.

Avrupa / Bulgaristan / Sofya - Equinix

Equinix Data Center 3DC, Sofya, Bulgaristan'da yer almaktadır. Veri merkezinin, bölgenin en büyük İnternet dağıtım noktası, Bulgaristan İnternet sağlayıcısı ve 30'dan fazla şebeke hizmeti sağlayıcısıyla bağlantısı vardır. 3DC veri merkezi, tüm Balkan ülkelerindeki varlığımızı geliştiriyor.

Sertifikalar: ISO 27001; ISO 9001; ISO 14001; OHSAS 18001; ISO 50001

Avrupa / Türkiye / İstanbul - Premier DC

Premier DC, İstanbul, Türkiye'deki veri merkezimiz ve ağ sağlayıcımızdır. Bu POP, ülkedeki başlıca internet servis sağlayıcılarına erişim imkânı sunar. Bu konumla trafiği yerel tutuyoruz ve tüm sorguları her zamankinden daha hızlı işliyoruz.

Kuzey Amerika / ABD / CA / Los Angeles - Psychz Networks

Psychz Los Angeles veri merkezinde, tüm soğutma ekipmanı, bağımsız iklim kontrolü için soğutma grupları, havalandırma ve klima (HVAC) sistemleri de dahil olmak üzere bağımsız olarak çift motorludur. Hataya dayanıklı site altyapısı,% 99,995'lik beklenen kullanılabilirliğe sahip elektrik depolama ve dağıtım tesislerine sahiptir. One Wilshire binasının hemen yanında yer alan sunucular, One Wilshire ve 100+ Gigabit İnternet kapasitesinde bir Meet-me odasına 100+ Gigabit sağlayabilir. Servis, birden fazla fiber dalga boyu sunar ve Hurricane, Çin Unicom, Nlayer, Tinet, NTT, Comcast ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm ana sağlayıcılar üzerinde kullanılabilir. Psychz True DDoS Koruması ile, katman 3/4 saldırılarını azaltmanın yanı sıra, sadece az miktarda bant genişliği kullanan uygulamalara saldırı yapan tespit edilmesi zor 7 katman saldırıları da engeller.

Kuzey Amerika / ABD / WA / Seattle

Seattle Veri Merkezi, şehirdeki sembolik veri merkezi binalarından birinde yer alıyor - bölgedeki çoklu ağ, hizmet ve bulut sağlayıcılarına ev sahipliği yapan Westin binası. Ağ iş ortağımız - Astute Internet, bölgedeki birincil Tier 1 sağlayıcılarına - Leve3, CogecoPeer1, Shaw ve GTT - mükemmel bağlantı sağlıyor ve bizi 1TB trafiğin üzerinde değiştiği bölgedeki ana İnternet Alışveriş Merkezine bağlar. . Bu Amerika Birleşik Devletleri'nin tüm Batı Kıyısında varlığımızı daha da geliştirir. Seattle Veri Merkezi'mizden, Vancouver - VANIX'taki İnternet Değişimine de doğrudan göz atıyoruz. Vancouver bağlantısı, tüm Batı Kanada'daki ağ varlığımızı geliştirir.

Kuzey Amerika / ABD / TX / Dallas - Psychz Networks

Psychz Dallas veri merkezinde, tüm soğutma ekipmanı, bağımsız iklim kontrolü için soğutma grupları, havalandırma ve klima (HVAC) sistemleri de dahil olmak üzere bağımsız olarak çift motorludur. Hataya dayanıklı site altyapısı,% 99,995'lik beklenen kullanılabilirliğe sahip elektrik depolama ve dağıtım tesislerine sahiptir. Veri merkezi 100+ Gigabit İnternet kapasitesi ile. Psychz True DDoS Koruması ile, katman 3/4 saldırılarını azaltmanın yanı sıra, sadece az miktarda bant genişliği kullanan uygulamalara saldırı yapan 7 katmanını tespit etmek zor.

Kuzey Amerika / ABD / TX / Dallas - Colocrossing

Dallas, birden fazla ağın, değişim noktalarının ve hatların birbirine bağlı olduğu bir yerdir. ABD için çok önemli bir lokasyondadır. Bu yüzden ClouDNS, şehirde ikinci bir veri merkezine bağlandı. Colocrossing ile daha iyi bir yedeklilik seviyesine ulaştık ve veri merkezi, Dallas'taki ağımıza ilave Tier 1 ve Tier 2 upstream'leri kazandırdı.

Kuzey Amerika / ABD / NY / New York City - Colocrossing

New York City veri merkezi, Google ve eBay dahil olmak üzere birçok büyük kurumsal girişime ev sahipliği yapan sembolik bina 111 8th Avenue'da yer almaktadır. XO Communications veri merkezinde 12. katta yer kaplıyoruz. NTT, Seviye 3 ve GTT'de bölgedeki başlıca Seviye 1 sağlayıcılarıyla çalışan ColoCrossing ağına bağlıyız.

Kuzey Amerika / ABD / NY / Buffalo

Buffalo'daki veri merkezi, New York eyaletindeki ağımız için daha iyi hız, performans ve artıklık sağlar. Colocrossing veri merkezi de bölgedeki ana Kademe 1 sağlayıcılarına çok iyi bağlanmıştır - Telia ve XO.

Kuzey Amerika / ABD / VA / Ashburn - Psychz Networks

Psychz Ashburn veri merkezinde Psychz Networks'ün tam ağ gücünü kullanıyoruz. ABD'deki varlığımızı ve global DDoS koruma yeteneklerimizi geliştirir. Ashburn veri merkezi bizi bölgedeki en önemli sağlayıcılara ve değiş tokuşlara bağlar.

Kuzey Amerika / ABD / NC / Asheville - Immedion

Immedion Asheville, Biltmore Park Teknoloji Merkezi'ndeki Great Smoky ve Blue Ridge Dağları arasındaki yüksek bir plato üzerinde, NOAA Ulusal İklim Veri Merkezi'nden yaklaşık 10 mil uzaklıkta yer alan kurumsal bir veri merkezidir. Asheville tesisimiz, diğer veri merkezlerini tehdit eden birçok doğal afetden korunaklıdır. İki dağ sırası arasında, en yakın taşkın düzlüğünün üzerinde ve yeterince fırtına dalgası, şiddetli rüzgar riskini azaltacak kadar içeride bulunmaktadır.

Sertifikalar: SSAE 16; SOC I Type II

Kuzey Amerika / ABD / GA / Atlanta - Colocrossing

Atlanta'daki veri merkezi Georgia’ya ve komşu eyaletlere olan hızımızı geliştiriyor. Colocrossing veri merkezi, XO Communications, Telia ve Hibernia'ya doğrudan bağlantı sağlıyor.

Kuzey Amerika / ABD / IL / Chicago

Chicago Veri Merkezi, Illinois ve tüm Orta Amerika'daki varlığımız için çok önemlidir. Colocrossing bize orada ana Seviye 1 sağlayıcılarından biri olan GTT'ye mükemmel bağlantı sağlıyor. Chicago Veri Merkezi ile tüm ABD ağımız için daha iyi hız ve erişilebilirlik sağlıyoruz.

Kuzey Amerika / Kanada / Quebec / Montreal - eStruxture

eStruxture datacenter, Kanada'nın Montreal kent merkezinde yer almaktadır. Tesis, ülkedeki başlıca telekom sağlayıcılarına bağlanmıştır. Veri merkezi, Amerika Birleşik Devletleri'nin ülke ve kuzeydoğu bölgelerindeki varlığımızı geliştiriyor.

Sertifikalar: SOC2 Type II; HIPAA; PCI DSS

Güney Amerika / Brezilya - Durand

Durand veri merkezi Sao Paulo, Brezilya'da yer almaktadır. Veri merkezi, tüm yerel ağ değişimlerine ve bölgedeki birden fazla sağlayıcıya sahip akranlarına çok iyi bağlanmıştır. Bu veri merkezindeki bağlantı, her zaman Güney Amerika bölgesinde Anycast DNS varlığımızı geliştirir.

Asya / Hindistan / Mumbai

Hindistan'daki ilk POP'umuz Mumbai bulunan Web Werks'in veri merkezinde bulunuyor. Veri merkezi, Hindistan'daki Mumbai'de bulunan ana internet alışverişlerine ve tüm Hindistan'daki varlığımızı artıran NIXI'ye bağlıdır.

Asya Pasifik / Hong Kong - Equinix

Equinix Hong Kong Veri Merkezi, şirketlerin dünyadaki en ağa bağlı veri merkezlerindeki müşterilere ve iş ortaklarına bağlanarak iş performansını hızlandırmasına yardımcı oluyor. Hong Kong veri merkezi, 360'ın üzerinde şirket için iş merkezidir. Veri merkezi 85'den fazla şebeke servis sağlayıcısına bağlanmıştır. Ayrıca, dijital tedarik zincirindeki müşterilere ve ortaklara da bağlanabilirler. Hong Kong tesisi, Asya'nın uluslararası finans ve ticaret için en işlek merkezlerinden birinde stratejik bir konuma sahiptir.

Hong Kong Veri Merkezinde, Çin Unicom, Çin Telekom, Tencent ve Alibaba'a hızlı transit olan Anakara Çin'e doğrudan eş bağlantımız var.

Sertifikalar: SSAE16/ISAE3402 SOC-1 Type II; ISO 27001

Asya Pasifik / Singapur - Equinix

Equinix Singapur veri merkezleri Güney Asya'yı birbirine bağlayan birçok uluslararası ve bölgesel ağa ev sahipliği yapmaktadır. Singapur tesisimiz aynı zamanda dünyanın üç GRX eşleme noktasından birine erişimin önde gelen noktasıdır. Singapur, Equinix’in Asya Pasifik Ağ Operasyon Merkezi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Veri merkezi, 195'den fazla şebeke servis sağlayıcısına bağlıdır.

Sertifikalar: SSAE16/ISAE3402 SOC-1 Type II; ISO 27001; PCI-DSS

Asya Pasifik / Japonya / Tokyo - Path Network

Japonya Tokyo'daki Equinix veri merkezlerinden birinde yer alıyoruz. Ağ bağlanabilirliği, ülkedeki başlıca değişim noktalarına - JPIX ve BBIX - doğrudan bağlantısı olan ortağımız Path Network tarafından sağlanıyor. NTT ve bize ülkedeki ortalama hızı ve performansı sağlayan başlıca telekom operatörlerinden bazılarına bağlıyız.

Sertifikalar: SOC 1 Type II; SOC 2 Type II; PCI-DSS; ISO 27001

Asya Pasifik / Avustralya / Sydney - SIS Grubu Veri Merkezi

SIS Group Sydney Veri Merkezi, yüksek hızlı yedekli İnternet bağlantılarında çalışan dünya standartlarında bir tesistir ve her türlü veri gereksinimini karşılayacak şekilde donatılmıştır. Waterloo'da bulunan (Sydney iş merkezi bölgesinin sadece 4 km güneyinde), veri merkezi Sydney metropoliten alanı boyunca işletmelere hizmet vermektedir. SIS Grubu veri merkezi ortamı, donanımın optimum düzeyde çalışmasını sağlamak için sıkı bir şekilde kontrol edilir. Sıcaklık ve nem kontrolü, yedek güç kaynakları, su algılama sistemleri ve güvenlik kontrolleri, sürekli veri akışını garanti eder. Sydney DC ayrıca Sydney'deki en büyük veri merkezleri ile karanlık fiber ile bağlanır.

Asya Pasifik / Tayvan / Taipei - HostingInside

CHIEF TELECOM'un veri merkezi L.Y. Building, Taipei, Tayvan'daki ağımızın ana konumudur. Ağ sağlayıcımız HostingInside, ülkedeki tüm büyük internet ve telekom operatörlerine iyi bir şekilde bağlıdır ve tüm lokal trafiği yerelde kapsamamıza olanak tanır.

Afrika / Güney Afrika / Johannesburg - Hetzner’in Veri Merkezi Parkı

Hem Johannesburg hem de Pretoria'ya kolayca ulaşılabilecek merkezi bir konumda bulunan Hetzner, enerji verimli, taşıyıcı-nötr Veri Merkezi Parkı, güvenli, iklim kontrollü bir ortam sunuyor. Bu veri merkezinin bağlantısı sayesinde Güney Afrika'daki varlığımızı ortalama 30 ms'ye yükseltiyoruz.

ClouDNS Anycast DNS hakkında daha fazla bilgi

Ücretsiz DNS
Süresiz Bedava
 • 4 Unicast DNS sunucuları
 • 1 DNS bölgesi
 • 50 DNS kayıtları
 • 500K Aylık DNS sorguları
 • 1 E-posta yönlendirme
 • Dinamik DNS
 • Web yönlendirmeleri
 • 7/24 Canlı sohbet desteği
Ücretsiz kaydol
Premium DNS
Başlangıç fiyatı:
$2.95/Ay
 • Tüm ücretsiz ve genişletilmiş özellikler
 • +4 Anycast Premium Sunucular
 • Daha fazla sayıda zone, kayıt, sorgu ve e-posta yönlendirme
 • DNS Yük Devretme ve DNSSEC
 • Ücretsiz zone geçişi
 • 7/24 Canlı sohbet desteği
 • 1,000% Uptime SLA
 • $2.95 / ay'dan başlayarak
Planları karşılaştır
DDoS Protected DNS
Başlangıç fiyatı:
$5.95/Ay
 • Tüm ücretsiz ve genişletilmiş özellikler
 • +4 Anycast Korumalı Sunucular
 • Daha fazla bölge, kayıt ve posta iletme
 • Aylık sınırsız sorgu
 • DNS Yük Devretme ve DNSSEC
 • Ücretsiz zone geçişi
 • 7/24 Canlı sohbet desteği
 • 10,000% Uptime SLA
 • $5.95 / ay'dan başlayarak
Planları karşılaştır
GeoDNS
Başlangıç fiyatı:
$9.95/Ay
 • 4 Anycast DNS sunucuları
 • Uygun Maliyetli. Ek fatura yok.
 • Birden çok Coğrafi konum hedefi seçeneği
 • EDNS-müşteri-alt ağ desteği
 • DDoS Protected
 • DNS Yük Devretme ve DNSSEC
 • Ücretsiz zone geçişi
 • 7/24 Canlı sohbet desteği
 • 10,000% Uptime SLA
 • $9.95 / ay'dan başlayarak
Planları karşılaştır
Çerezler hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olur. Hizmetlerimizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz. Daha fazla bilgi edin