ClouDNS Anycast Veri Merkezi Olanakları

Europe / Poland / Gdansk - Artnet - New!

Artnet Data Center location in Poland, Gdansk has over 20 years of experience in communications management in the country. Having direct connectivity to Exatel and internet exchanges TPIX, Thinx and EPIX gives us ability to cover almost all the domestic traffic locally, providing maximum possible performance and lowest latency for our customers here.

Sertifikalar: ISO 9001

Avrupa / Hollanda / Steenbergen - Nedzone

Nedzone, Hollanda'nın Steenbergen şehrinde bulunan premium veri merkezidir. Veri merkezi taşıyıcı natureldir ve tüm dünyaya ve Avrupa telekom sağlayıcılarına ve exchangelerine bağlanabilir. Ağ ortağımız burada NForce. DDoS Koruma kurallarımızı tüm DDoS Koruma kapasitemizi artıran büyük bir ağ kanalı sağladık. Nedzone veri merkezi ve NForce ağı ile Hollanda'nın en büyük birinci Seviye 1 sağlayıcılarına ve AMSIX ve DECIX gibi en büyük Avrupa internet alışverişlerine ikinci bir bağlantımız var. Hollanda'daki ikinci bir veri merkezinde varlığımız, tüm Avrupa'da ağ yedekliliğimizi ve ölçeklenebilirliğimizi geliştiriyor.

Sertifikalar: ISO 27001

Avrupa / Almanya / Frankfurt - combahton (Interwerk)

combahton IT, Interwerk Frankfurt'un veri merkezine ortak konumlandırma ve DDoS Protection hizmetleri sunmaktadır. Combahton ile sadece Almanya ve Avrupa'da varlığımızı değil, global DDoS Korumamızı da geliştiriyoruz. Piyasadaki birkaç sağlayıcıdan biri olarak, combahton 2013 yılında özel DDos ​​koruması geliştirerek başladı. Bugün, oldukça gelişmiş ve güvenilir bir koruma çözümü uyguluyorlar. Anti-ddos altyapısı çoklu azaltma katmanları üzerine kurulmuştur. Kötü trafik filtrelenir ve birkaç ovma tabakası üzerinde azaltılır, nihayet sistemimiz tarafından filtrelenir. TCP, UDP, ICMP, IGMP, GRE ve diğer ağ tabanlı floodlar gibi tipik senaryoların yanı sıra, combahton tutamaçlarının çözümü de uygulama katmanını kötü niyetli istek floodları ile boğmayı amaçlayan Layer7 saldırılarıdır.

Europe / France / Paris - Virtua Systems (Scaleway DC2)

Virtua Systems provides both colocation and network services in Scaleway DC2. Data center is located in Paris, France, preferred point to cover the country wide traffic needs. With Virtua Systems we are having direct access to the major internet providers in France, like Orange, and to the internet exchanges France-IX and Hopus.

Sertifikalar: pci-DSS, ISO 27001, HADS

Avrupa / Rusya / Moskova - MnogoByte

MnogoByte veri merkezi Moskova, Rusya bölgesinde yer almaktadır. Veri merkezi ağı, Rusya ve bağlı ülkelerdeki tüm büyük ağ sağlayıcılarına bağlantı sağlar. MnogoByte veri merkezinin ağımıza bağlanması, hem şirket hem de son kullanıcı ağları için ülkedeki varlığımızı geliştirir. Çok iyi bağlanabilirlik sayesinde, ülke içindeki Rus trafiğinin% 100'üne mümkün olan en yakın hızda ulaşıyoruz.

Europe / Ukraine / Kiev - ColoCall

Colocall is one of the first data centers in Ukraine created in March 2000. The data center is located in Kiev. Colocall gives us access to the major providers and internet exchanges in the country like UA-IX, GigaNET, and DTEL-IX, helping us to keep more than 70% of our traffic locally in the country.

Avrupa / İsveç / Stockholm - Glesys

Stockholm'de bulunan Glesys, hem birleşme alanı hem de ağ bağlantısı sağlar. İsveç ve Norveç'teki hemen hemen tüm trafiği ve Danimarka'nın bir bölümünü kapsıyoruz. Netnod Stockholm, IXOR, FIXO, NIX, Netnod Kopenhag ve STHIX Kopenhag gibi, Telia ve internet borsaları gibi bölgedeki belli başlı internet sağlayıcılarıyla sağlam bir bağlantımız var.

Europe / Finland / Helsinki - Ficolo

We are using the data center of Ficolo located in Helsinki to expand our network in Finland. With Ficolo we have access to the all major internet and telecom providers in the country, allowing us to process almost all the traffic locally. The name of the data center is "The Air" and has ISO 27001, ISO 22301 and PCI DSS certification.

Avrupa / İngiltere / Londra - Telehouse North

Londra'daki Docklands bölgesinde bulunan Telehouse North, 100'den fazla taşıyıcıya erişim sağlayan, dünyanın en iyi bağlantılı veri merkezlerinden biridir. Telehouse, ultra düşük gecikme süresi gerektiren ağ iletişimi isteyen müşteriler için ideal bir sitedir. Telehouse North, amaca yönelik beton ve çelik konstrüksiyonudur. Avrupa'daki ilk Yerleşim Veri Merkezi olarak Telehouse North, müşterilere geniş bir yelpazedeki taşıyıcılara erişim olanağı sağlıyor. Teknik alan 9717m2 ile, bu site BT ekipmanlarınız için son derece esnek bir güçlü ve soğutma sunar. 24 saat güvenlik, siteyi çevre alanından içeri korur.

Sertifikalar:
Quality Management System: ISO 9001

Avrupa / İsviçre / Lozan - AlpineDC

AlpineDC, İsviçre'nin Lozan kentindeki veri merkezimiz ve ağ sağlayıcımızdır. Bu POP, bölgedeki başlıca transit sağlayıcılarına ve internet borsalarına erişmemizi sağlıyor. Lozan'da bulunan RomandIX'e ve Zürih'te bulunan SwissIX'e doğrudan erişimimiz var. Ek olarak, AplineDC bize Avrupa'daki ana borsalardan biri olan DE-CIX'e ve Fransa'daki Fransa-IX - çekirdek borsalarına erişmemizi sağlıyor.

Avrupa / İtalya / Milano - Servereasy (IRIDEOS)

Servereasy, İtalya'nın Milan kentinde bulunan IRIDEOS veri merkezi içindeki ağ ve işbirliği ortağımızdır. Ülkedeki tüm büyük şebeke operatörlerine ve Milan Internet Exchange'e (MIX-IT) ağ bağlantımız var ve İtalya'daki tüm trafiği yönlendirmemize ve bağlı ülkeleri bu veri merkezine kapatmamıza izin veriyor.

Europe / Spain / Madrid - Ginernet (Interxion)

Ginernet is our upstream provider located in Madrid, Spain. The POP is based in Interxion Madrid and has direct connectivity to DE-CIX Madrid and DE-CIX Lisbon, along with Telefonica and other major ISPs in the country. Right now we are able to keep over 50% of the traffic locally in the country.

Europe / Romania / Bucharest - iNES

iNES is our data center and network upstream provider located in Bucharest, Romania. The POP is connected to the primary internet exchanges - InterLAN and RoNIX, along with direct connectivity to the major internet service providers and telecom operators. With iNES, we can keep almost 100% of the traffic local in the country.

Avrupa / Bulgaristan / Sofya - Equinix

Equinix Data Center 3DC, Sofya, Bulgaristan'da yer almaktadır. Veri merkezinin, bölgenin en büyük İnternet dağıtım noktası, Bulgaristan İnternet sağlayıcısı ve 30'dan fazla şebeke hizmeti sağlayıcısıyla bağlantısı vardır. 3DC veri merkezi, tüm Balkan ülkelerindeki varlığımızı geliştiriyor.

Sertifikalar: ISO 27001; ISO 9001; ISO 14001; OHSAS 18001; ISO 50001

Europe / Turkey / Istanbul - Premier DC

Premier DC is our data center and network provider in Istanbul, Turkey. This POP provides access to the major internet service providers in the country. From this location, we are keeping the traffic local and process all the queries faster than ever before.

Kuzey Amerika / ABD / CA / Los Angeles - Psychz Networks

Psychz Los Angeles veri merkezinde, tüm soğutma ekipmanı, bağımsız iklim kontrolü için soğutma grupları, havalandırma ve klima (HVAC) sistemleri de dahil olmak üzere bağımsız olarak çift motorludur. Hataya dayanıklı site altyapısı,% 99,995'lik beklenen kullanılabilirliğe sahip elektrik depolama ve dağıtım tesislerine sahiptir. One Wilshire binasının hemen yanında yer alan sunucular, One Wilshire ve 100+ Gigabit İnternet kapasitesinde bir Meet-me odasına 100+ Gigabit sağlayabilir. Servis, birden fazla fiber dalga boyu sunar ve Hurricane, Çin Unicom, Nlayer, Tinet, NTT, Comcast ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm ana sağlayıcılar üzerinde kullanılabilir. Psychz True DDoS Koruması ile, katman 3/4 saldırılarını azaltmanın yanı sıra, sadece az miktarda bant genişliği kullanan uygulamalara saldırı yapan tespit edilmesi zor 7 katman saldırıları da engeller.

Kuzey Amerika / ABD / WA / Seattle

Seattle Veri Merkezi, şehirdeki sembolik veri merkezi binalarından birinde yer alıyor - bölgedeki çoklu ağ, hizmet ve bulut sağlayıcılarına ev sahipliği yapan Westin binası. Ağ iş ortağımız - Astute Internet, bölgedeki birincil Tier 1 sağlayıcılarına - Leve3, CogecoPeer1, Shaw ve GTT - mükemmel bağlantı sağlıyor ve bizi 1TB trafiğin üzerinde değiştiği bölgedeki ana İnternet Alışveriş Merkezine bağlar. . Bu Amerika Birleşik Devletleri'nin tüm Batı Kıyısında varlığımızı daha da geliştirir. Seattle Veri Merkezi'mizden, Vancouver - VANIX'taki İnternet Değişimine de doğrudan göz atıyoruz. Vancouver bağlantısı, tüm Batı Kanada'daki ağ varlığımızı geliştirir.

Kuzey Amerika / ABD / TX / Dallas - Psychz Networks

Psychz Dallas veri merkezinde, tüm soğutma ekipmanı, bağımsız iklim kontrolü için soğutma grupları, havalandırma ve klima (HVAC) sistemleri de dahil olmak üzere bağımsız olarak çift motorludur. Hataya dayanıklı site altyapısı,% 99,995'lik beklenen kullanılabilirliğe sahip elektrik depolama ve dağıtım tesislerine sahiptir. Veri merkezi 100+ Gigabit İnternet kapasitesi ile. Psychz True DDoS Koruması ile, katman 3/4 saldırılarını azaltmanın yanı sıra, sadece az miktarda bant genişliği kullanan uygulamalara saldırı yapan 7 katmanını tespit etmek zor.

Kuzey Amerika / ABD / TX / Dallas - Colocrossing

Dallas, birden çok ağın, değişimin ve kabloların birbirine bağlı olduğu bir yerdir. Tüm ABD için çok önemli bir lokasyondur. Bu yüzden ClouDNS, şehirde ikinci bir veri merkezine bağlandı. Colocrossing ile daha iyi bir yedeklilik elde ediyoruz ve veri merkezi Dallas'taki ağımıza ilave Katman 1 ve Katman 2 upstreamleri ekliyoruz.

Kuzey Amerika / ABD / NY / New York City - Colocrossing

New York City veri merkezi, Google ve eBay dahil olmak üzere birçok büyük kurumsal girişime ev sahipliği yapan sembolik bina 111 8th Avenue'da yer almaktadır. XO Communications veri merkezinde 12. katta yer kaplıyoruz. NTT, Seviye 3 ve GTT'de bölgedeki başlıca Seviye 1 sağlayıcılarıyla çalışan ColoCrossing ağına bağlıyız.

Kuzey Amerika / ABD / NY / Buffalo

Buffalo'daki veri merkezi, New York eyaletindeki ağımız için daha iyi hız, performans ve artıklık sağlar. Colocrossing veri merkezi de bölgedeki ana Kademe 1 sağlayıcılarına çok iyi bağlanmıştır - Telia ve XO.

Kuzey Amerika / ABD / VA / Ashburn - Psychz Networks

Psychz Ashburn veri merkezinde Psychz Networks'ün tam ağ gücünü kullanıyoruz. ABD'deki varlığımızı ve global DDoS koruma yeteneklerimizi geliştirir. Ashburn veri merkezi bizi bölgedeki en önemli sağlayıcılara ve değiş tokuşlara bağlar.

Kuzey Amerika / ABD / NC / Asheville - Immedion

Immedion Asheville, Biltmore Park Teknoloji Merkezi'ndeki Great Smoky ve Blue Ridge Dağları arasındaki yüksek bir plato üzerinde, NOAA Ulusal İklim Veri Merkezi'nden yaklaşık 10 mil uzaklıkta yer alan kurumsal bir veri merkezidir. Asheville tesisimiz, diğer veri merkezlerini tehdit eden birçok doğal afetden korunaklıdır. İki dağ sırası arasında, en yakın taşkın düzlüğünün üzerinde ve yeterince fırtına dalgası, şiddetli rüzgar riskini azaltacak kadar içeride bulunmaktadır.

Sertifikalar: SSAE 16; SOC I Type II

Kuzey Amerika / ABD / GA / Atlanta - Colocrossing

Atlanta'daki veri merkezi Georgia’ya ve komşu eyaletlere olan hızımızı geliştiriyor. Colocrossing veri merkezi, XO Communications, Telia ve Hibernia'ya doğrudan bağlantı sağlıyor.

Kuzey Amerika / ABD / IL / Chicago

Chicago Veri Merkezi, Illinois ve tüm Orta Amerika'daki varlığımız için çok önemlidir. Colocrossing bize orada ana Seviye 1 sağlayıcılarından biri olan GTT'ye mükemmel bağlantı sağlıyor. Chicago Veri Merkezi ile tüm ABD ağımız için daha iyi hız ve erişilebilirlik sağlıyoruz.

Kuzey Amerika / Kanada / Quebec / Montreal - eStruxture

eStruxture datacenter, Kanada'nın Montreal kent merkezinde yer almaktadır. Tesis, ülkedeki başlıca telekom sağlayıcılarına bağlanmıştır. Veri merkezi, Amerika Birleşik Devletleri'nin ülke ve kuzeydoğu bölgelerindeki varlığımızı geliştiriyor.

Sertifikalar: SOC2 Type II; HIPAA; PCI DSS

Güney Amerika / Brezilya - Durand

Durand veri merkezi Sao Paulo, Brezilya'da yer almaktadır. Veri merkezi, tüm yerel ağ değişimlerine ve bölgedeki birden fazla sağlayıcıya sahip akranlarına çok iyi bağlanmıştır. Bu veri merkezindeki bağlantı, her zaman Güney Amerika bölgesinde Anycast DNS varlığımızı geliştirir.

Asya / Hindistan / Mumbai

Hindistan'daki ilk POP'umuz Mumbai bulunan Web Werks'in veri merkezinde bulunuyor. Veri merkezi, Hindistan'daki Mumbai'de bulunan ana internet alışverişlerine ve tüm Hindistan'daki varlığımızı artıran NIXI'ye bağlıdır.

Asya Pasifik / Hong Kong - Equinix

Equinix Hong Kong Veri Merkezi, şirketlerin dünyadaki en ağa bağlı veri merkezlerindeki müşterilere ve iş ortaklarına bağlanarak iş performansını hızlandırmasına yardımcı oluyor. Hong Kong veri merkezi, 360'ın üzerinde şirket için iş merkezidir. Veri merkezi 85'den fazla şebeke servis sağlayıcısına bağlanmıştır. Ayrıca, dijital tedarik zincirindeki müşterilere ve ortaklara da bağlanabilirler. Hong Kong tesisi, Asya'nın uluslararası finans ve ticaret için en işlek merkezlerinden birinde stratejik bir konuma sahiptir.

Hong Kong Veri Merkezinde, Çin Unicom, Çin Telekom, Tencent ve Alibaba'a hızlı transit olan Anakara Çin'e doğrudan eş bağlantımız var.

Sertifikalar: SSAE16/ISAE3402 SOC-1 Type II; ISO 27001

Asya Pasifik / Singapur - Equinix

Equinix Singapur veri merkezleri Güney Asya'yı birbirine bağlayan birçok uluslararası ve bölgesel ağa ev sahipliği yapmaktadır. Singapur tesisimiz aynı zamanda dünyanın üç GRX eşleme noktasından birine erişimin önde gelen noktasıdır. Singapur, Equinix’in Asya Pasifik Ağ Operasyon Merkezi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Veri merkezi, 195'den fazla şebeke servis sağlayıcısına bağlıdır.

Sertifikalar: SSAE16/ISAE3402 SOC-1 Type II; ISO 27001; PCI-DSS

Asya Pasifik / Japonya / Tokyo - The Constant Company

We are in the one of Equinix data centers in Tokyo, Japan. The network connectivity is from our partner The Constant Company with a direct link to the major exchanges in the country - JPIX and Equinix Tokyo. We are connected to NTT and some of the primary telecom providers in the country, providing us average speed and performance in the country.

Sertifikalar: SOC 1 Type II; SOC 2 Type II; PCI-DSS; ISO 27001

Asya Pasifik / Avustralya / Sydney - SIS Grubu Veri Merkezi

SIS Group Sydney Veri Merkezi, yüksek hızlı yedekli İnternet bağlantılarında çalışan dünya standartlarında bir tesistir ve her türlü veri gereksinimini karşılayacak şekilde donatılmıştır. Waterloo'da bulunan (Sydney iş merkezi bölgesinin sadece 4 km güneyinde), veri merkezi Sydney metropoliten alanı boyunca işletmelere hizmet vermektedir. SIS Grubu veri merkezi ortamı, donanımın optimum düzeyde çalışmasını sağlamak için sıkı bir şekilde kontrol edilir. Sıcaklık ve nem kontrolü, yedek güç kaynakları, su algılama sistemleri ve güvenlik kontrolleri, sürekli veri akışını garanti eder. Sydney DC ayrıca Sydney'deki en büyük veri merkezleri ile karanlık fiber ile bağlanır.

Asia Pacific / Taiwan / Taipei - HostingInside

CHIEF TELECOM's data center L.Y. Building is home of our network in Taipei, Taiwan. Our network provider HostingInside is well connected to all major internet and telecom providers in the country, allowing us to cover all the domestic traffic locally.

Afrika / Güney Afrika / Johannesburg - Hetzner’in Veri Merkezi Parkı

Hem Johannesburg hem de Pretoria'ya kolayca ulaşılabilecek merkezi bir konumda bulunan Hetzner, enerji verimli, taşıyıcı-nötr Veri Merkezi Parkı, güvenli, iklim kontrollü bir ortam sunuyor. Bu veri merkezinin bağlantısı sayesinde Güney Afrika'daki varlığımızı ortalama 30 ms'ye yükseltiyoruz.

ClouDNS Anycast DNS hakkında daha fazla bilgi

Ücretsiz DNS
Bedava Sonsuza Kadar
 • 4 Unicast DNS sunucuları
 • 1 DNS bölgesi
 • 50 DNS kayıtları
 • 500K Aylık DNS sorguları
 • 1 Posta yönlendirme
 • Dinamik DNS
 • Web yönlendirmeleri
 • 24/7 Canlı sohbet desteği
Ücretsiz kaydol
Premium DNS
Başlangıç fiyatı:
$2.95/Ay
 • Tüm ücretsiz ve genişletilmiş özellikler
 • +4 Anycast Premium Sunucular
 • More zones, records, queries and mail forwards
 • DNS Yük Devretme ve DNSSEC
 • Serbest bölgeler geçişi
 • 24/7 Canlı sohbet desteği
 • 1,000% Uptime SLA
 • $2.95 / ay'dan başlayarak
Planları karşılaştır
DDoS Protected DNS
Başlangıç fiyatı:
$5.95/Ay
 • Tüm ücretsiz ve genişletilmiş özellikler
 • +4 Anycast Korumalı Sunucular
 • Daha fazla bölge, kayıt ve posta iletme
 • Aylık sınırsız sorgu
 • DNS Yük Devretme ve DNSSEC
 • Serbest bölgeler geçişi
 • 24/7 Canlı sohbet desteği
 • 10,000% Uptime SLA
 • $5.95 / ay'dan başlayarak
Planları karşılaştır
GeoDNS
Başlangıç fiyatı:
$9.95/Ay
 • 4 Anycast DNS sunucuları
 • Uygun Maliyetli. Ek fatura yok.
 • Birden çok Coğrafi konum hedefi seçeneği
 • EDNS-müşteri-alt ağ desteği
 • DDoS Protected
 • DNS Yük Devretme ve DNSSEC
 • Serbest bölgeler geçişi
 • 24/7 Canlı sohbet desteği
 • 10,000% Uptime SLA
 • $9.95 / ay'dan başlayarak
Planları karşılaştır
Çerezler hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olur. Hizmetlerimizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz. Daha fazla bilgi edin