ClouDNS Anycast DNS network

ClouDNS has one of the best Anycast DNS networks in the world. In this way, we ensure great speed and experience for our customers. Our DNS network consists of 39 POPs located on 6 continents. We are constantly working to increase their number.

Using the DNS network of ClouDNS, you have guaranteed up to 1000% SLA (Service Level Agreement). Also, our DNS infrastructure synchronizes your settings simultaneously across all points of presence, so no additional action is required from your side, once you set up your zones.

If you haven't tried our services yet, you can take advantage of our 30-day Free Trial!

Anycast data centers

North America / USA / AZ / Phoenix - New!

PhoenixNAP data center is the home of our services in Phoenix, Arizona. The facility has a high level of certification and premium-class equipment. The network upstream here is Path Network, providing good connectivity to the major Tier 1 carriers in the region and connection to the internet exchanges Phoenix IX and DE-CIX Phoenix. This POP makes our performance and DDoS protection in the US even better!

Certifikáty: HIPAA; SOC 3; SSAE-16 Type 1; SOC 1; PCI-DSS; SOC 2 Type 2; SSAE-16 Type 2

North America / USA / FL / Miami - New!

Equinix MI1 data center located in Miami, Florida is has high level of security, connectivity, cooling, power quality and overall certification. Our network upstream here is Path Network providing us rock solid ddos protection capabilities combined with our own dns protection strategies. Tier 1 providers are NTT and PCCW, and connected exchanges are FLIX (largest in the state) and Equinix-Miami.

Certifikáty: SOC 1 Type II; SOC 2 Type II; ISO 27001; NIST 800-53/FI; PCI DSS; HIPAA; ISO 22301

Europe / Norway / Sandefjord - New!

Terrahost's data center is built in 2018 in an old bunker. The room has thick walls and a massive door that gives the DC a good physical security. Located in Sandefjord the DC provides us good connectivity to Telenor, Telia, Global Connect, Altibox and overall good latency to the entire country. Additionally we are presented to the largest internet exchanges in the country - NIX, FIXO and FSIX.

Afrika / Južná Afrika / Johannesburg - Hetznerovo dátové centrum

Energeticky efektívny, dátovo neutrálny dátový park Hetzner sa nachádza v centre Johannesburgu a Pretórie a ponúka bezpečné a klimaticky kontrolované prostredie. Vďaka konektivite tohto dátového centra zlepšujeme svoju prítomnosť v Južnej Afrike v priemere o 30 ms.

Ázia - Tichý oceán / Hongkong - Equinix

Dátové centrum Equinix Hong Kong pomáha spoločnostiam zrýchliť výkonnosť podniku tým, že ich spája so svojimi zákazníkmi a partnermi v rámci najsieťovejších dátových centier na svete. Hongkonské dátové centrum je obchodným centrom pre viac ako 360 spoločností. Dátové centrum je pripojené k 85+ poskytovateľom sieťových služieb. Môžu sa tiež prepojiť so zákazníkmi a partnermi v ich digitálnom dodávateľskom reťazci. Hongkongský závod je strategicky umiestnený v jednom z najrušnejších stredísk Ázie pre medzinárodné financie a obchod.

V dátovom centre v Hong Kongu máme priame partnerské spojenie s kontinentálnou Čínou a rýchlostným pripojením do China Unicom, China Telecom, Tencent a Alibaba.

Certifikáty: SSAE16/ISAE3402 SOC-1 Type II; ISO 27001

Ázia / India / Mumbai

Naše prvé POP v Indii sídli v dátovom centre Web Werks nachádzajúcich sa v Mumbai. Dátové centrum je napojené na hlavné internetové ústredne v Indii - DE-CIX a NIXI, čo zlepšuje našu prítomnosť v celej Indii.

Ázia - Tichý oceán / Singapur - Equinix

Dátové centrá Equinix v Singapure sú domovom mnohých medzinárodných a regionálnych sietí spájajúcich južnú Áziu. Naše zariadenie v Singapure je tiež vedúcim miestom prístupu k jednému z troch svetových peeringových miest GRX. Singapur je domovom strediska Ázie a Tichomoria v sieti Equinix. Dátové centrum je pripojené k viac ako 195 poskytovateľom sieťových služieb.

Certifikáty: SSAE16/ISAE3402 SOC-1 Type II; ISO 27001; PCI-DSS

Asia Pacific / Taiwan / Taipei - HostingInside

CHIEF TELECOM's data center L.Y. Building is home of our network in Taipei, Taiwan. Our network provider HostingInside is well connected to all major internet and telecom providers in the country, allowing us to cover all the domestic traffic locally.

Ázia - Tichomorie / Japonsko / Tokio - Path Network

We are in the one of Equinix data centers in Tokyo, Japan. The network connectivity is from our partner Path Network with a direct link to the major exchanges in the country - JPIX and BBIX. We are connected to NTT and some of the primary telecom providers in the country, providing us average speed and performance in the country.

Certifikáty: SOC 1 Type II; SOC 2 Type II; PCI-DSS; ISO 27001

Ázia - Tichomorie / Austrália / Sydney - dátové centrum skupiny SIS

Dátové centrum SIS Group Sydney je špičkové zariadenie, ktoré beží na vysokorýchlostnom redundantnom internetovom pripojení a je dobre vybavené na zvládnutie akýchkoľvek požiadaviek na údaje. Dátové centrum sa nachádza vo Waterloo (len 4 km južne od centrálnej obchodnej štvrte v Sydney) a je zamerané na podniky v celej metropolitnej oblasti Sydney. Prostredie dátového centra skupiny SIS je prísne kontrolované, aby sa zabezpečilo správne fungovanie hardvéru. Regulácia teploty a vlhkosti, záložné zdroje energie, systémy detekcie vody a bezpečnostné kontroly zaručujú nepretržitý tok údajov. Sydney DC je tiež prepojená temným vláknom s najväčšími dátovými centrami v Sydney.

Európa / Bulharsko / Sofia - Equinix

Equinix Data Center 3DC sa nachádza v Sofii. Dátové centrum má prepojenia s najväčším internetovým výmenným a peeringovým miestom v regióne, bulharskou internetovou burzou a pripojenia k 30+ poskytovateľom sieťových služieb. Dátové centrum 3DC zlepšuje našu prítomnosť vo všetkých krajinách Balkánu.

Certifikáty: ISO 27001; ISO 9001; ISO 14001; OHSAS 18001; ISO 50001

Europe / Finland / Helsinki - Ficolo

We are using the data center of Ficolo located in Helsinki to expand our network in Finland. With Ficolo we have access to the all major internet and telecom providers in the country, allowing us to process almost all the traffic locally. The name of the data center is "The Air" and has ISO 27001, ISO 22301 and PCI DSS certification.

Europe / France / Paris - Virtua Systems (Scaleway DC2)

Virtua Systems provides both colocation and network services in Scaleway DC2. Data center is located in Paris, France, preferred point to cover the country wide traffic needs. With Virtua Systems we are having direct access to the major internet providers in France, like Orange, and to the internet exchanges France-IX and Hopus.

Certifikáty: pci-DSS, ISO 27001, HADS

Európa / Nemecko / Frankfurt - combahton (Interwerk)

Spoločnosť Combahton IT poskytuje služby kolokácie a ochrany DDoS do dátového centra Interwerk Frankfurt. Spoločnosť Combahton zlepšuje nielen našu prítomnosť v Nemecku a Európe, ale aj našu globálnu ochranu DDoS. Ako jeden z mála poskytovateľov na trhu, spoločnosť Combahton začala v roku 2013 vývojom vlastnej ochrany ddos. Dnes prevádzkujú vysoko pokročilé a spoľahlivé riešenie ochrany. Infraštruktúra anti-ddos je vybudovaná na viacerých zmierňujúcich vrstvách. Zlý prenos je filtrovaný a redukovaný v niekoľkých vrstvách prania a nakoniec je filtrovaný našim systémom. Okrem typických scenárov, ako sú TCP, UDP, ICMP, IGMP, GRE a ďalšie sieťové záplavy, riešenie Combahtonu rieši aj útoky Layer7, ktorých cieľom je premôcť aplikačnú vrstvu záplavami škodlivých požiadaviek.

Európa / Taliansko / Milano - Servereasy (IRIDEOS)

Servereasy je náš sieťový a kolokačný partner v dátovom centre IRIDEOS so sídlom v Miláne v Taliansku. Máme sieťové pripojenie k všetkým hlavným sieťovým operátorom v krajine a Milan Internet Exchange (MIX-IT), čo nám umožňuje smerovať všetku komunikáciu v Taliansku a blízkych pripojených krajinách k tomuto dátovému centru.

Európa / Holandsko / Steenbergen - Nedzone

Nedzone je prémiové dátové centrum so sídlom v Steenbergen v Holandsku. Dátové centrum je z hľadiska dopravcov neutrálne a má pripojenie k hlavným svetovým a európskym telekomunikačným poskytovateľom a výmenám. Našim sieťovým partnerom je spoločnosť NForce. Poskytli nám veľký sieťový kanál, na ktorom sme schopní implementovať naše pravidlá ochrany DDoS, čo zlepšuje našu celú kapacitu ochrany DDoS. S dátovým centrom Nedzone a sieťou NForce máme druhé pripojenie v Holandsku k hlavným svetovým poskytovateľom Tier 1 ak najväčším európskym internetovým výmenám, ako sú AMSIX a DECIX. Naša prítomnosť v druhom dátovom centre v Neterlands zlepšuje redundanciu a škálovateľnosť našej siete v celej Európe.
Certifikáty: ISO 27001

Europe / Poland / Gdansk - Artnet

Artnet Data Center location in Poland, Gdansk has over 20 years of experience in communications management in the country. Having direct connectivity to Exatel and internet exchanges TPIX, Thinx and EPIX gives us ability to cover almost all the domestic traffic locally, providing maximum possible performance and lowest latency for our customers here.

Certifikáty: ISO 9001

Europe / Romania / Bucharest - iNES

iNES is our data center and network upstream provider located in Bucharest, Romania. The POP is connected to the primary internet exchanges - InterLAN and RoNIX, along with direct connectivity to the major internet service providers and telecom operators. With iNES, we can keep almost 100% of the traffic local in the country.

Európa / Rusko / Moskva - MnogoByte

Dátové centrum MnogoByte sa nachádza v oblasti Moskva, Rusko. Sieť dátového centra poskytuje pripojenie všetkým hlavným poskytovateľom sietí v Rusku a pripojených krajinách. Pripojenie dátového centra MnogoByte k našej sieti zlepšuje našu prítomnosť v krajine tak pre podnikové siete, ako aj pre siete koncových používateľov. Vďaka veľmi dobrej konektivite tu udržujeme takmer 100% ruskej dopravy vo vnútri krajiny s najlepšou možnou rýchlosťou.

Europe / Spain / Madrid - Ginernet (Interxion)

Ginernet is our upstream provider located in Madrid, Spain. The POP is based in Interxion Madrid and has direct connectivity to DE-CIX Madrid and DE-CIX Lisbon, along with Telefonica and other major ISPs in the country. Right now we are able to keep over 50% of the traffic locally in the country.

Európa / Švédsko / Štokholm - Glesys

Spoločnosť Glesys sa nachádza v Štokholme a poskytuje priestor na kolokáciu a sieťové pripojenie. Pokrývame takmer všetku dopravu vo Švédsku a Nórsku a časti Dánska. Máme stabilné spojenie s hlavnými poskytovateľmi internetu v regióne, ako je Telia, a internetovými burzami - Netnod Stockholm, IXOR, FIXO, NIX, Netnod Copenhagen a STHIX Copenhagen.

Európa / Švajčiarsko / Lausanne - AlpineDC

AlpineDC je naše dátové centrum a poskytovateľ sietí v Lausanne vo Švajčiarsku. Tento POP nám poskytuje prístup k hlavným poskytovateľom tranzitu a internetovým výmenám v regióne. Máme priamy prístup k RomandIXu, ktorý sa nachádza v Lausanne a SwissIX sa nachádza v Zürichu. AplineDC nám navyše poskytuje prístup k DE-CIX, jednej z primárnych búrz v Európe a France-IX - základnej burze vo Francúzsku.

Europe / Turkey / Istanbul - Premier DC

Premier DC is our data center and network provider in Istanbul, Turkey. This POP provides access to the major internet service providers in the country. From this location, we are keeping the traffic local and process all the queries faster than ever before.

Europe / Ukraine / Kyiv - ColoCall

Colocall is one of the first data centers in Ukraine created in March 2000. The data center is located in Kyiv. Colocall gives us access to the major providers and internet exchanges in the country like UA-IX, GigaNET, and DTEL-IX, helping us to keep more than 70% of our traffic locally in the country.

Európa / Spojené kráľovstvo / Londýn - Telehouse North

Telehouse North sa nachádza v londýnskych Docklands a je jedným z najlepších pripojených dátových centier na svete s prístupom k viac ako 100 dopravcom. Telehouse je ideálnym miestom pre zákazníkov, ktorí požadujú sieť s veľmi nízkou latenciou. Telehouse North je účelová betónová a oceľová konštrukcia. Ako prvé kolokované dátové centrum v Európe, Telehouse North poskytuje zákazníkom prístup k širokej škále dopravcov. Vďaka 9717 m2 technického priestoru ponúka vysoko odolné napájanie a chladenie pre vaše IT vybavenie. 24-hodinová bezpečnosť chráni lokalitu pred prienikom dovnútra. Zákazníci môžu mať prístup do dátového centra len cez uzáver mantraps, aby sa zabránilo vniknutiu.

Certifikáty: Quality Management System: ISO 9001

Severná Amerika / Kanada / Quebec / Montreal - eStruxture

Datacentrum eStruxture sa nachádza v centre mesta Montreal, Kanada. Zariadenie je pripojené k hlavným poskytovateľom telekomunikačných služieb v krajine. Dátové centrum zlepšuje našu prítomnosť v krajine a severovýchodnej časti Spojených štátov.

Certifikáty: SOC2 Type II; HIPAA; PCI DSS

Severná Amerika / USA / Kalifornia / Los Angeles

V dátovom centre Psychz Los Angeles sú všetky chladiace zariadenia nezávislé na duálnom napájaní vrátane chladičov, ventilačných a klimatizačných systémov (HVAC) na úplnú kontrolu klímy. Infraštruktúra lokality odolná voči poruchám obsahuje zariadenia na skladovanie a distribúciu elektrickej energie s predpokladanou dostupnosťou 99,995%. Servery sa nachádzajú hneď vedľa budovy One Wilshire a poskytujú 100+ Gigabit do miestnosti Meet-me-room na One Wilshire a 100+ Gigabitovú internetovú kapacitu. Táto služba ponúka viacnásobné vlnové dĺžky a môže byť použitá u všetkých hlavných poskytovateľov vrátane Hurricane, China Unicom, Nlayer, Tinet, NTT, Comcast a ďalších. S Psychz True DDoS Protection dokážeme zmierniť útoky vrstvy 3/4 a tiež účinne chrániť pred ťažko detekovateľnou vrstvou 7, ktorá útočí na aplikácie pomocou iba malého množstva šírky pásma.

Equinix LA1 data center is our second POP in Los Angeles, California. Facility has a high level of certification and premium-class equipment. The network upstream here is Path Network, providing good connectivity to the major Tier 1 carriers (NTT, GTT) in the region and connection to the internet exchange Equinix Los Angeles. This POP makes our performance and DDoS protection capacity in the US better!

Certifikáty: SOC 1 Type II; SOC 2 Type II; ISO 27001; NIST 800-53/FI; PCI DSS; HIPAA; ISO 22301

Severná Amerika / USA / GA / Atlanta - Colocrossing

Dátové centrum v Atlante zvyšuje našu rýchlosť do Gruzínska a pripojených štátov. Dátové centrum Colocrossing nám poskytuje priame pripojenie k spoločnostiam XO Communications, Telia a Hibernia.

Severná Amerika / USA / IL / Chicago

Chicago Data Center je veľmi dôležité pre našu prítomnosť v Illinois a celej strednej USA. Colocrossing nám poskytuje vynikajúce spojenie so spoločnosťou GTT, ktorá je jedným z hlavných poskytovateľov Tier 1. S dátovým centrom v Chicagu dosahujeme vyššiu rýchlosť a redundanciu pre celú našu sieť v USA.

Equinix CH2 data center is our second POP in Chicago, Illinois. Facility has a high level of certification and premium-class equipment. The network upstream here is Path Network, providing good connectivity to the major Tier 1 carriers (NTT, GTT, PCCW) in the region and connection to the internet exchange Equinix Chicago. This POP makes our performance and DDoS protection capacity in the US stronger!

Certifikáty: SOC 1 Type II; SOC 2 Type II; ISO 27001; NIST 800-53/FI; PCI DSS; HIPAA; ISO 22301

Severná Amerika / USA / NY / Buffalo

Dátové centrum v Buffale poskytuje vyššiu rýchlosť, výkon a redundanciu pre našu sieť v štáte New York. Dátové centrum pre krížové kríženie je tiež veľmi dobre spojené s hlavnými poskytovateľmi úrovne 1 v regióne - Telia a XO.

Severná Amerika / USA / NY / New York

Dátové centrum mesta New York sa nachádza v symbolickej budove 111 8th Avenue, v ktorej sídli mnoho veľkých podnikových spoločností vrátane spoločnosti Google a eBay. Zaberáme priestor na 12. poschodí v dátovom centre XO Communications. Sme pripojení k sieti ColoCrossing, ktorá spolupracuje s hlavnými poskytovateľmi Tier 1 v regióne - NTT, Level 3 a GTT.

Equinix NY9 data center is our second POP in New York City. Facility has a high level of certification and premium-class equipment. The network upstream here is Path Network, providing good connectivity to the major Tier 1 carriers (NTT, GTT, PCCW) in the region and connection to the internet exchange NYYIX New York and DE-CIX New York. This POP makes our performance and DDoS protection capacity in the US stronger!

Certifikáty: SOC 1 Type II; SOC 2 Type II; ISO 27001; NIST 800-53/FI; PCI DSS; HIPAA; ISO 22301

North America / USA / TX / Dallas

Dallas is important location in United States where multiple networks and internet exchanges are connected each other. This is why we have two points of presence here:

We are in the one of Equinix data centers in Dallas, US. The network connectivity is from our partner Path Network with a direct link to the major exchanges in the region - DE-CIX Dallas and Equinix Dallas. We are also connected to NTT, GTT and PCCW providing us best possible performance in the region.

Certifikáty: SOC 1 Type II; SOC 2 Type II; ISO 27001; NIST 800-53/FI; PCI DSS; HIPAA; ISO 22301

Dallas je miestom, kde je prepojených viac sietí, ústrední a káblov. Mesto je veľmi dôležitým miestom pre celé USA. To je dôvod, prečo ClouDNS pripojil druhé dátové centrum v meste. S Colocrossingom dosahujeme lepšiu redundanciu a dátové centrum dodáva do našej siete v Dallase ďalšie toky úrovne 1 a úrovne 2.

Severná Amerika / USA / VA / Ashburn - Psychz Networks

V dátovom centre Psychz Ashburn využívame plný výkon siete Psychz Networks. Zlepšuje našu prítomnosť v Spojených štátoch a naše globálne možnosti ochrany DDoS. Dátové centrum Ashburn nás spája s najdôležitejšími poskytovateľmi a výmenami v regióne.

Severná Amerika / USA / WA / Seattle

Naše dátové centrum v Seattle sa nachádza v jednej zo symbolických budov dátového centra v meste - budova Westin, ktorá je domovom viacerých poskytovateľov sietí, služieb a cloudu v regióne. Náš sieťový partner - Astute Internet, nám poskytuje vynikajúce pripojenie k primárnym poskytovateľom Tier 1 v tejto oblasti - Leve3, CogecoPeer1, Shaw a GTT a spája nás s hlavnou internetovou burzou v regióne - SIX, kde sa vymieňa viac ako 1 TB prenosu. , To ďalej zlepšuje našu prítomnosť na celom západnom pobreží Spojených štátov. Z nášho dátového centra v Seattli máme priamy prístup na internetovú burzu vo Vancouveri - VANIX. Spojenie Vancouver zlepšuje prítomnosť našej siete v celej západnej Kanade.

Južná Amerika / Brazília - Durand

Dátové centrum Durand sa nachádza v Sao Paule v Brazílii. Dátové centrum je veľmi dobre napojené na všetky miestne sieťové výmeny a kolegov s viacerými poskytovateľmi v regióne. Pripojiteľnosť v tomto dátovom centre časom zlepšuje našu prítomnosť Anycast DNS v celom regióne Južnej Ameriky.

Viac informácií o serveri ClouDNS Anycast DNS

Zadarmo DNS
Zadarmo navždy
 • 4 Unicast Servery DNS
 • 1 Zóna DNS
 • 50 Záznamy DNS
 • 500K DNS queries za mesiac
 • 1 Mail forward
 • Dynamický DNS
 • Webové presmerovania
 • Podpora 24/7 Live chat
Zaregistrujte sa zadarmo
Prémium DNS
Začať od:
$2.95/mesiac
 • Všetky bezplatné a rozšírené funkcie
 • +4 Prémiové servery Anycast
 • More zones, records, queries and mail forwards
 • DNS Failover & DNSSEC
 • Migrácia slobodných pásiem
 • Podpora 24/7 Live chat
 • 1,000% Uptime SLA
 • Od $2.95/mesiac
Porovnať plány
DDoS Protected DNS
Začať od:
$5.95/mesiac
 • Všetky bezplatné a rozšírené funkcie
 • +4 Chránené servery Anycast
 • Viac zón, záznamov a zasielanie e-mailov
 • Neobmedzený počet dopytov mesačne
 • DNS Failover & DNSSEC
 • Migrácia slobodných pásiem
 • Podpora 24/7 Live chat
 • 10,000% Uptime SLA
 • Od $5.95/mesiac
Porovnať plány
GeoDNS
Začať od:
$9.95/mesiac
 • 4 Anycast DNS servery
 • Nákladovo efektívne. Žiadne preplatenie.
 • Viac možností zacielenia na geolokáciu
 • Podpora podsiete EDNS - klient
 • DDoS Protected
 • DNS Failover & DNSSEC
 • Migrácia slobodných pásiem
 • Podpora 24/7 Live chat
 • 10,000% Uptime SLA
 • Od $9.95/mesiac
Porovnať plány
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať naše služby. Používaním našich služieb súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prečítajte si viac