ClouDNS Anycast DNS network

ClouDNS has one of the best Anycast DNS networks in the world. In this way, we ensure great speed and experience for our customers. Our DNS network consists of 35 POPs located on 6 continents. We are constantly working to increase their number.

Using the DNS network of ClouDNS, you have guaranteed up to 1000% SLA (Service Level Agreement). Also, our DNS infrastructure synchronizes your settings simultaneously across all points of presence, so no additional action is required from your side, once you set up your zones.

If you haven't tried our services yet, you can take advantage of our 30-day Free Trial!

Centrale danych Anycast

North America / USA / FL / Miami - New!

Equinix MI1 data center located in Miami, Florida is has high level of security, connectivity, cooling, power quality and overall certification. Our network upstream here is Path Network providing us rock solid ddos protection capabilities combined with our own dns protection strategies. Tier 1 providers are NTT and PCCW, and connected exchanges are FLIX (largest in the state) and Equinix-Miami.

Certyfikaty: SOC 1 Type II; SOC 2 Type II; ISO 27001; NIST 800-53/FI; PCI DSS; HIPAA; ISO 22301

Europe / Norway / Sandefjord - New!

Terrahost's data center is built in 2018 in an old bunker. The room has thick walls and a massive door that gives the DC a good physical security. Located in Sandefjord the DC provides us good connectivity to Telenor, Telia, Global Connect, Altibox and overall good latency to the entire country. Additionally we are presented to the largest internet exchanges in the country - NIX, FIXO and FSIX.

Afryka / RPA / Johannesburg - Hetzner's Data Center Park

Energooszczędny, neutralny dla przewoźników Data Center Park, położony w centrum, w niewielkiej odległości od Johannesburga i Pretorii, oferuje bezpieczne, kontrolowane przez klimat środowisko. Dzięki łączności z tym centrum danych poprawiamy naszą obecność w RPA średnio o 30 ms.

Azja / Pacyfik / Hongkong - Equinix

Equinix Hong Kong Data Center pomaga firmom przyspieszyć ich działanie, łącząc ich z Klientami i Partnerami w najbardziej sieciowych centrach danych na świecie. Centrum danych w Hongkongu jest centrum biznesowym dla ponad 360 firm. Jest podłączone do ponad 85 dostawców usług sieciowych. Mogą również łączyć się z Klientami i Partnerami w ich cyfrowym łańcuchu dostaw. Placówka w Hongkongu jest strategicznie usytuowana, gdyż znajduje się w jednym z najbardziej ruchliwych centrów Azji-epicentrum międzynarodowego finansowania i handlu.

Nasze Centrum Danych w Hong Kongu ma bezpośrednie połączenie z Chinami kontynentalnymi z szybkim tranzytem do China Unicom, China Telecom, Tencent i Alibaba.

Certyfikaty: SSAE16/ISAE3402 SOC-1 Type II; ISO 27001

Azja / Indie / Mumbai

Nasz pierwszy POP w Indiach opiera się na centrum danych Web Werks zlokalizowanym w Mumbai. Centrum danych jest połączone z głównymi internetowymi giełdami w Indiach - DE-CIX i NIXI, co poprawia naszą obecność w całych Indiach.

Azja / Pacyfik / Singapur - Equinix

Centra danych Equinix w Singapurze mieszczą wiele międzynarodowych i regionalnych sieci łączących Azję Południową. Nasz zakład w Singapurze jest również wiodącym punktem dostępu do jednego z trzech punktów kontrolnych GRX na świecie. Singapur jest siedzibą Centrum Operacji Sieci Azji i Pacyfiku Equinix. Centrum danych jest połączone z ponad 195 operatorami sieci.

Certyfikaty: SSAE16/ISAE3402 SOC-1 Type II; ISO 27001; PCI-DSS

Azja-Pacyfik / Tajwan / Taipei - HostingInside

Centrum danych firmy CHIEF TELECOM L.Y. Budynek jest siedzibą naszej sieci w Taipei na Tajwanie. Nasz dostawca sieci HostingInside jest świetnie połączony ze wszystkimi głównymi dostawcami internetu oraz operatorami telekomunikacyjnymi w kraju, dzięki czemu możemy obsługiwać cały ruch krajowy w skali lokalnej.

Azja-Pacyfik / Japonia / Tokio - Path Network

Znajdujemy się w jednym z centrów danych Equinix w Tokio w Japonii. Łączność sieciowa pochodzi od naszego partnera, firmy Path Network, z bezpośrednim połączeniem z głównymi giełdami w kraju - JPIX i BBIX. Jesteśmy podłączeni do NTT i kilku głównych operatorów telekomunikacyjnych w kraju, co zapewnia nam średnią prędkość i wydajność w kraju.

Certyfikaty: SOC 1 Type II; SOC 2 Type II; PCI-DSS; ISO 27001

Azja / Pacyfik / Australia / Sydney - centrum danych Grupy SIS

SIS Group Sydney Data Center to światowej klasy obiekt działający z szybkimi, nadmiarowymi połączeniami z internetem. Jest dobrze przygotowany do obsługi wszelkich wymagań dotyczących danych. Usytuowane w Waterloo (zaledwie 4 km na południe od centralnej dzielnicy biznesowej Sydney) centrum danych obsługuje firmy w całym obszarze metropolitalnym Sydney. Środowisko centrum danych SIS Group jest ściśle kontrolowane, aby zapewnić działanie sprzętu na optymalnym poziomie. Kontrola temperatury i wilgotności, zasilanie awaryjne, systemy wykrywania wody i zabezpieczenia zapewniają stały przepływ danych. Sydney DC jest również połączony ciemnym światlem z największymi centrami danych w Sydney.

Europa / Bułgaria / Sofia - Equinix

Equinix Data Center 3DC znajduje się w Sofii w Bułgarii. Centrum danych ma połączenia z największą w tamtym regionie internetową giełdą i punktem dostępowym, bułgarską giełdą internetową oraz połączeniami z ponad 30 dostawcami usług sieciowych. Centrum danych 3DC wzmacnia naszą obecność we wszystkich krajach bałkańskich.

Certyfikaty: ISO 27001; ISO 9001; ISO 14001; OHSAS 18001; ISO 50001

Europa / Finlandia / Helsinki - Ficolo

Do rozbudowy naszej sieci w Finlandii wykorzystujemy centrum danych firmy Ficolo w Helsinkach. Dzięki firmie Ficolo mamy dostęp do wszystkich głównych dostawców Internetu i usług telekomunikacyjnych w kraju, co pozwala nam na przetwarzanie prawie całego ruchu na miejscu. Centrum danych nosi nazwę "The Air" i posiada certyfikaty ISO 27001, ISO 22301 oraz PCI DSS.

Europa / Francja / Paryż - Virtua Systems (Scaleway DC2)

Virtua Systems świadczy zarówno usługi kolokacji, jak i usługi sieciowe w Scaleway DC2. Centrum danych znajduje się w Paryżu, we Francji, w miejscu preferowanym do pokrycia zapotrzebowania na ruch w całym kraju. Dzięki Virtua Systems mamy bezpośredni dostęp do największych dostawców Internetu we Francji, takich jak Orange, oraz do giełd internetowych France-IX i Hopus.

Certyfikaty: pci-DSS, ISO 27001, HADS

Europa/Niemcy/Frankfurt-combahton (Interwerk)

Combahton IT zapewnia usługi kolokacji i ochrony DDoS w centrum danych Interwerk Frankfurt. Dzięki combahton poprawiamy nie tylko naszą obecność w Niemczech i Europie, ale również naszą globalną ochronę DDoS. Jako jeden z niewielu dostawców na rynku, combahton rozpoczął w 2013 r. od opracowania niestandardowej ochrony ddos. Dziś mają bardzo zaawansowane i niezawodne rozwiązanie do ochrony. Infrastruktura antyddos jest zbudowana na wielu warstwach łagodzących. Zły ruch jest filtrowany i redukowany przez kilka warstw szorujących, w końcu zostaje przefiltrowany przez nasz system. Poza typowymi scenariuszami, takimi jak TCP, UDP, ICMP, IGMP, GRE i innymi flood opartymi na sieci, rozwiązanie combahton obsługuje również ataki warstwy 7, które mają na celu przytłoczyć warstwę aplikacji złośliwymi atakami flood.

Europa / Włochy / Milano - Servereasy (IRIDEOS)

Servereasy jest naszym partnerem sieciowym i kolokacyjnym w centrum danych IRIDEOS zlokalizowanym w Mediolanie we Włoszech. Posiadamy łączność sieciową ze wszystkimi głównymi operatorami sieciowymi w kraju oraz z mediolańską centralą internetową (MIX-IT), dzięki czemu możemy kierować do tego centrum danych cały ruch we Włoszech i krajach sąsiadujących.

Europa / Holandia / Steenbergen - Nedzone

Nedzone to centrum danych premium zlokalizowane w Steenbergen w Holandii. Centrum danych jest neutralne dla operatora i ma połączenie z najważniejszymi światowymi i europejskimi dostawcami usług telekomunikacyjnych i giełdami. Naszym partnerem sieciowym jest NForce. Zapewnił nam duży kanał sieciowy, w którym jesteśmy w stanie wdrożyć nasze zasady ochrony DDoS, co poprawia całkowitą zdolność ochrony DDoS. Dzięki centrum danych Nedzone i sieci NForce mamy drugie połączenie w Holandii z głównymi światowymi dostawcami pierwszego poziomu i największymi europejskimi giełdami internetowymi, takimi jak AMSIX i DECIX. Nasza obecność w drugim centrum danych w Neterlands poprawia naszą nadmiarowość sieci i skalowalność w całej Europie.
Certyfikaty: ISO 27001

Europa / Polska / Gdańsk - Artnet

Centrum Danych Artnet w Polsce, w Gdańsku, ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu komunikacją w kraju. Dzięki bezpośredniej łączności z Exatel i centralami internetowymi TPIX, Thinx i EPIX jesteśmy w stanie pokryć lokalnie prawie cały ruch krajowy, zapewniając naszym klientom maksymalną możliwą wydajność i najniższe opóźnienia.

Certyfikaty: ISO 9001

Europa / Rumunia / Bukareszt - iNES

iNES to nasze centrum danych i dostawca początkowych usług sieciowych (upstream), który znajduje się w Bukareszcie, w Rumunii. POP jest połączony z głównymi centralami internetowymi - InterLAN i RoNIX, a także z bezpośrednimi połączeniami z głównymi dostawcami usług internetowych i operatorami telekomunikacyjnymi. Dzięki systemowi iNES możemy utrzymać prawie 100% ruchu lokalnego w danym kraju.

Europa / Rosja / Moskwa - MnogoByte

Centrum danych MnogoByte znajduje się na terenie Moskwy w Rosji. Sieć centrum danych zapewnia łączność ze wszystkimi głównymi operatorami sieci w Rosji i krajach z nią połączonych. Połączenie centrum danych MnogoByte z naszą siecią poprawia naszą obecność w kraju, zarówno dla sieci korporacyjnej, jak i dla użytkowników końcowych. Dzięki bardzo dobrej łączności mamy tutaj blisko 100% rosyjskiego ruchu w kraju z najlepszą możliwą prędkością.

Europa / Hiszpania / Madryt - Ginernet (Interxion)

Ginernet jest naszym dostawcą usług początkowych z siedzibą w Madrycie, w Hiszpanii. POP znajduje się w Interxion Madrid i ma bezpośrednie połączenie z DE-CIX Madrid i DE-CIX Lisbon, a także z Telefonica i innymi głównymi dostawcami usług internetowych w kraju. Obecnie jesteśmy w stanie utrzymać ponad 50% ruchu na terenie tego kraju.

Europa / Szwecja / Sztokholm - Glesys

Firma Glesys, zlokalizowana w Sztokholmie, oferuje zarówno przestrzeń kolokacyjną, jak i łączność sieciową. Obsługujemy prawie cały ruch w Szwecji i Norwegii oraz część Danii. Mamy stabilne połączenie z głównymi dostawcami internetu w regionie, takimi jak Telia, oraz z centralami internetowymi - Netnod Stockholm, IXOR, FIXO, NIX, Netnod Copenhagen i STHIX Copenhagen.

Europa / Szwajcaria / Lozanna - AlpineDC

AlpineDC to nasze centrum danych i dostawca sieci w Lozannie w Szwajcarii. Ten POP zapewnia nam dostęp do głównych dostawców usług tranzytowych oraz central internetowych w regionie. Mamy bezpośredni dostęp do RomandIX z siedzibą w Lozannie i SwissIX z siedzibą w Zurychu. Dodatkowo AlpineDC zapewnia nam dostęp do DE-CIX, jednej z głównych giełd w Europie, oraz France-IX - głównej giełdy we Francji.

Europa / Turcja / Stambuł - Premier DC

Premier DC to nasze centrum danych i dostawca sieci w Stambule (Turcja). Ten serwer POP zapewnia dostęp do głównych dostawców usług internetowych w kraju. Z tego miejsca utrzymujemy ruch lokalny i przetwarzamy wszystkie zapytania szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Europa / Ukraina / Kijów - ColoCall

Colocall jest jednym z pierwszych centrów danych na Ukrainie, utworzonym w marcu 2000 roku. Centrum danych znajduje się w Kijowie. Colocall zapewnia nam dostęp do głównych dostawców i central internetowych w kraju, takich jak UA-IX, GigaNET i DTEL-IX, dzięki czemu ponad 70% naszego ruchu odbywa się lokalnie w kraju.

Europa / Wielka Brytania / Londyn - Telehouse North

Telehouse North to jedno z najlepiej połączonych centrów danych na świecie, z dostępem do ponad 100 operatorów, zlokalizowane w londyńskiej dzielnicy Docklands. Telehouse to idealne miejsce dla Klientów, którzy potrzebują sieci o bardzo niskim opóźnieniu. Telehouse North to specjalnie skonstruowana konstrukcja z betonu i stali. Jako pierwsze zbudowane centrum danych kolokacji w Europie, Telehouse North daje Klientom dostęp do szerokiej gamy operatorów. Dzięki dostępnej powierzchni technicznej-9717m2 strona oferuje wysoce odporne zasilanie i chłodzenie dla Twojego sprzętu IT. Całodobowa ochrona bezpiecznie oddziela witrynę od obwodu do wewnątrz. Klienci mogą uzyskać dostęp do centrum danych jedynie poprzez ślepe śluzy powietrzne, aby zapobiec oględzinom.

Certyfikaty: Quality Management System: ISO 9001

Ameryka Północna / Kanada / Quebec / Montreal - eStruxture

Centrum danych eStruxture znajduje się w centrum Montrealu w Kanadzie. Obiekt jest podłączony do największych dostawców usług telekomunikacyjnych w kraju. Centrum danych poprawia naszą obecność w kraju i północno-wschodnim regionie Stanów Zjednoczonych.

Certyfikaty: SOC2 Type II; HIPAA; PCI DSS

Ameryka Północna / USA / CA / Los Angeles - Psychz Networks

W centrum danych Psychz Los Angeles wszystkie urządzenia chłodzące są niezależnie podwójnie napędzane, w tym przy pomocy agregatów chłodniczych, systemów wentylacyjnych i klimatyzacji (HVAC) dla pełnej kontroli klimatu. Infrastruktura obiektu jest odporna na awarie i obejmuje urządzenia do magazynowania i dystrybucji energii elektrycznej o przewidywanej dostępności 99,995%. Zlokalizowane tuż obok budynku One Wilshire serwery mogą zapewnić ponad 100 gigabitów do Meet-me-room w One Wilshire i pojemności ponad 100 GB Gigabit Internetu. Usługa oferuje wiele długości fal światłowodowych i może być stosowana u wszystkich głównych dostawców, w tym w Hurricane, China Unicom, Nlayer, Tinet, NTT, Comcast i innych. Dzięki Psychz True DDoS Protection jesteśmy w stanie złagodzić 3/4 warstwy ataków, a także skutecznie chronić przed trudną do wykrycia warstwą 7, która atakuje aplikacje używające tylko niewielkiej przepustowości.

Ameryka Północna / USA / GA / Atlanta - Colocrossing

Centrum danych w Atlancie poprawia naszą prędkość do Gruzji i połączonych stanów. Centrum danych Colocrossing zapewnia nam bezpośrednią łączność z XO Communications, Telia i Hibernia.

Ameryka Północna / USA / IL / Chicago

Chicago Data Center jest bardzo ważne dla naszej obecności w Illinois i całym Środkowym USA. Colocrossing zapewnia nam doskonałe połączenie z GTT, który jest jednym z głównych dostawców Tier 1. Dzięki Chicago Data Center osiągamy lepszą prędkość i redundancję dla całej naszej sieci w USA.

Ameryka Północna / USA / NY / Buffalo

Centrum danych w Buffalo zapewnia lepszą prędkość, wydajność i nadmiarowość naszej sieci w stanie Nowy Jork. Centrum danych Colocrossing jest również bardzo dobrze podłączone do głównych dostawców Tier 1 w regionie - Telia i XO.

Ameryka Północna / USA / Nowy Jork / Nowy Jork - Colocrossing

Centrum danych w Nowym Jorku znajduje się w charakterystycznym budynku 111 8th Avenue, siedzibie wielu dużych przedsiębiorstw, w tym Google oraz eBay. Zajmujemy przestrzeń na 12 piętrze w XO Communications data center. Jesteśmy podłączeni do sieci ColoCrossing, która współpracuje z największymi dostawcami Tier 1 w regionie - NTT, Level 3 i GTT.

North America / USA / TX / Dallas

Dallas is important location in United States where multiple networks and internet exchanges are connected each other. This is why we have two points of presence here:

We are in the one of Equinix data centers in Dallas, US. The network connectivity is from our partner Path Network with a direct link to the major exchanges in the region - DE-CIX Dallas and Equinix Dallas. We are also connected to NTT, GTT and PCCW providing us best possible performance in the region.

Certyfikaty: SOC 1 Type II; SOC 2 Type II; ISO 27001; NIST 800-53/FI; PCI DSS; HIPAA; ISO 22301

Dallas to miejsce, w którym połączonych jest wiele sieci, central i kabli. To miasto jest bardzo ważnym ośrodkiem dla USA. Dlatego też ClouDNS podłączył drugie centrum danych w tym mieście. Dzięki Colocrossingowi uzyskujemy lepszą redundancję, a centrum danych zapewnia dodatkowe strumienie danych warstwy 1 i warstwy 2 do naszej sieci w Dallas.

Ameryka Północna / USA / VA / Ashburn - Psychz Networks

W centrum danych Psychz Ashburn korzystamy z pełnej mocy sieci Psychz Networks. Sieć wzmacnia naszą obecność w Stanach Zjednoczonych, a także nasze globalne możliwości ochrony DDoS. Centrum danych Ashburn łączy nas z najważniejszymi dostawcami i giełdami w regionie.

Ameryka Północna / USA / WA / Seattle

Nasze centrum danych Seattle znajduje się w jednym z charakterystycznych budynków centrum danych w mieście - budynku Westin, w którym siedzibę ma wielu dostawców usług sieciowych i usług w chmurze w tym regionie. Nasz partner sieciowy - Astute Internet, zapewnia nam doskonałą łączność z głównymi dostawcami Tier 1 w obszarze - Leve3, CogecoPeer1, Shaw i GTT i łączy nas z główną giełdą internetową w regionie - SIX, gdzie wymieniane jest ponad 1 TB ruchu . To jeszcze bardziej poprawia naszą obecność na całym zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Z naszego Seattle Data Center mamy również bezpośredni dostęp do Exchange w Vancouver - VANIX. Połączenie z Vancouver poprawia naszą obecność w sieci w całej zachodniej Kanadzie.

Ameryka Południowa / Brazylia - Durand

Centrum danych Durand znajduje się w Sao Paulo w Brazylii. Centrum danych jest bardzo dobrze połączone ze wszystkimi lokalnymi sieciami i równorzędnymi poprzez wielu dostawców w regionie. Łączność w tym centrum danych umacnia naszą obecność w systemie Anycast DNS w całym regionie Ameryki Południowej w czasach.

Więcej informacji na temat serwera DNS ClouDNS Anycast

Darmowy DNS
Wolny na zawsze
 • 4 Unicast Serwery DNS
 • 1 Strefa DNS
 • 50 Rekordy DNS
 • 500K Miesięczne kwerendy DNS
 • 1 Przesyłka pocztowa
 • Dynamiczny DNS
 • Przekierowania w sieci
 • Całodobowa obsługa czatu na żywo
Zarejestruj się za darmo
Premium DNS
Zaczynając od:
$2.95/miesiąc
 • Wszystkie darmowe i rozszerzone funkcje
 • +4 Serwery Premium Anycast
 • Więcej stref, rekordów, zapytań oraz przekazywanie poczty
 • Awaryjne przełączanie DNS (Failover) i DNSSEC
 • Migracja do wolnych stref
 • Całodobowa obsługa czatu na żywo
 • 1,000% Uptime SLA
 • Począwszy od $2.95 / miesiąc
Porównaj plany
Zabezpieczenie DDoS DNS
Zaczynając od:
$5.95/miesiąc
 • Wszystkie darmowe i rozszerzone funkcje
 • +4 Anycast Protected Servers
 • Więcej stref, rekordów i poczty do przodu
 • Nieograniczone zapytania miesięcznie.
 • Awaryjne przełączanie DNS (Failover) i DNSSEC
 • Migracja do wolnych stref
 • Całodobowa obsługa czatu na żywo
 • 10,000% Uptime SLA
 • Począwszy od $5.95 / miesiąc
Porównaj plany
GeoDNS
Zaczynając od:
$9.95/miesiąc
 • 4 serwery DNS Anycast
 • Opłacalne. Bez naliczania.
 • Wiele opcji celu geolokacji
 • Obsługa Klienta EDNS-podsieć
 • Zabezpieczenie DDoS
 • Awaryjne przełączanie DNS (Failover) i DNSSEC
 • Migracja do wolnych stref
 • Całodobowa obsługa czatu na żywo
 • 10,000% Uptime SLA
 • Począwszy od $9.95 / miesiąc
Porównaj plany
Cookies pomagają dostarczać nasze usługi, a używając ich zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Ucz się więcej