ClouDNS Anycast Data Center Facilities

Europa / Polska / Gdańsk - Artnet - New!

Centrum Danych Artnet w Polsce, w Gdańsku, ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu komunikacją w kraju. Dzięki bezpośredniej łączności z Exatel i centralami internetowymi TPIX, Thinx i EPIX jesteśmy w stanie pokryć lokalnie prawie cały ruch krajowy, zapewniając naszym klientom maksymalną możliwą wydajność i najniższe opóźnienia.

Certyfikaty: ISO 9001

Europa / Holandia / Steenbergen - Nedzone

Nedzone to centrum danych premium zlokalizowane w Steenbergen w Holandii. Centrum danych jest neutralne dla operatora i ma połączenie z najważniejszymi światowymi i europejskimi dostawcami usług telekomunikacyjnych i giełdami. Naszym partnerem sieciowym jest NForce. Zapewnił nam duży kanał sieciowy, w którym jesteśmy w stanie wdrożyć nasze zasady ochrony DDoS, co poprawia całkowitą zdolność ochrony DDoS. Dzięki centrum danych Nedzone i sieci NForce mamy drugie połączenie w Holandii z głównymi światowymi dostawcami pierwszego poziomu i największymi europejskimi giełdami internetowymi, takimi jak AMSIX i DECIX. Nasza obecność w drugim centrum danych w Neterlands poprawia naszą nadmiarowość sieci i skalowalność w całej Europie.

Certyfikaty: ISO 27001

Europa/Niemcy/Frankfurt-combahton (Interwerk)

combahton IT zapewnia usługi kolokacji i ochrony DDoS w centrum danych Interwerk Frankfurt. Dzięki combahton poprawiamy nie tylko naszą obecność w Niemczech i Europie, ale również naszą globalną ochronę DDoS. Jako jeden z niewielu dostawców na rynku, combahton rozpoczął w 2013 r. od opracowania niestandardowej ochrony ddos. Dziś mają bardzo zaawansowane i niezawodne rozwiązanie do ochrony. Infrastruktura antyddos jest zbudowana na wielu warstwach łagodzących. Zły ruch jest filtrowany i redukowany przez kilka warstw szorujących, w końcu zostaje przefiltrowany przez nasz system. Poza typowymi scenariuszami, takimi jak TCP, UDP, ICMP, IGMP, GRE i innymi flood opartymi na sieci, rozwiązanie combahton obsługuje również ataki warstwy 7, które mają na celu przytłoczyć warstwę aplikacji złośliwymi atakami flood.

Europa / Francja / Paryż - Virtua Systems (Scaleway DC2)

Virtua Systems świadczy zarówno usługi kolokacji, jak i usługi sieciowe w Scaleway DC2. Centrum danych znajduje się w Paryżu, we Francji, w miejscu preferowanym do pokrycia zapotrzebowania na ruch w całym kraju. Dzięki Virtua Systems mamy bezpośredni dostęp do największych dostawców Internetu we Francji, takich jak Orange, oraz do giełd internetowych France-IX i Hopus.

Certyfikaty: pci-DSS, ISO 27001, HADS

Europa / Rosja / Moskwa - MnogoByte

Centrum danych MnogoByte znajduje się na terenie Moskwy w Rosji. Sieć centrum danych zapewnia łączność ze wszystkimi głównymi operatorami sieci w Rosji i krajach z nią połączonych. Połączenie centrum danych MnogoByte z naszą siecią poprawia naszą obecność w kraju, zarówno dla sieci korporacyjnej, jak i dla użytkowników końcowych. Dzięki bardzo dobrej łączności mamy tutaj blisko 100% rosyjskiego ruchu w kraju z najlepszą możliwą prędkością.

Europa / Ukraina / Kijów - ColoCall

Colocall jest jednym z pierwszych centrów danych na Ukrainie, utworzonym w marcu 2000 roku. Centrum danych znajduje się w Kijowie. Colocall zapewnia nam dostęp do głównych dostawców i central internetowych w kraju, takich jak UA-IX, GigaNET i DTEL-IX, dzięki czemu ponad 70% naszego ruchu odbywa się lokalnie w kraju.

Europa / Szwecja / Sztokholm - Glesys

Firma Glesys, zlokalizowana w Sztokholmie, oferuje zarówno przestrzeń kolokacyjną, jak i łączność sieciową. Obsługujemy prawie cały ruch w Szwecji i Norwegii oraz część Danii. Mamy stabilne połączenie z głównymi dostawcami internetu w regionie, takimi jak Telia, oraz z centralami internetowymi - Netnod Stockholm, IXOR, FIXO, NIX, Netnod Copenhagen i STHIX Copenhagen.

Europa / Finlandia / Helsinki - Ficolo

Do rozbudowy naszej sieci w Finlandii wykorzystujemy centrum danych firmy Ficolo w Helsinkach. Dzięki firmie Ficolo mamy dostęp do wszystkich głównych dostawców Internetu i usług telekomunikacyjnych w kraju, co pozwala nam na przetwarzanie prawie całego ruchu na miejscu. Centrum danych nosi nazwę "The Air" i posiada certyfikaty ISO 27001, ISO 22301 oraz PCI DSS.

Europa / Wielka Brytania / Londyn - Telehouse North

Telehouse North to jedno z najlepiej połączonych centrów danych na świecie, z dostępem do ponad 100 operatorów, zlokalizowane w londyńskiej dzielnicy Docklands. Telehouse to idealne miejsce dla Klientów, którzy potrzebują sieci o bardzo niskim opóźnieniu. Telehouse North to specjalnie skonstruowana konstrukcja z betonu i stali. Jako pierwsze zbudowane centrum danych kolokacji w Europie, Telehouse North daje Klientom dostęp do szerokiej gamy operatorów. Dzięki dostępnej powierzchni technicznej-9717m2 strona oferuje wysoce odporne zasilanie i chłodzenie dla Twojego sprzętu IT. Całodobowa ochrona bezpiecznie oddziela witrynę od obwodu do wewnątrz. Klienci mogą uzyskać dostęp do centrum danych jedynie poprzez ślepe śluzy powietrzne, aby zapobiec oględzinom.

Certyfikaty:
Quality Management System: ISO 9001

Europa / Szwajcaria / Lozanna - AlpineDC

AlpineDC to nasze centrum danych i dostawca sieci w Lozannie w Szwajcarii. Ten POP zapewnia nam dostęp do głównych dostawców usług tranzytowych oraz central internetowych w regionie. Mamy bezpośredni dostęp do RomandIX z siedzibą w Lozannie i SwissIX z siedzibą w Zurychu. Dodatkowo AlpineDC zapewnia nam dostęp do DE-CIX, jednej z głównych giełd w Europie, oraz France-IX - głównej giełdy we Francji.

Europa / Włochy / Milano - Servereasy (IRIDEOS)

Servereasy jest naszym partnerem sieciowym i kolokacyjnym w centrum danych IRIDEOS zlokalizowanym w Mediolanie we Włoszech. Posiadamy łączność sieciową ze wszystkimi głównymi operatorami sieciowymi w kraju oraz z mediolańską centralą internetową (MIX-IT), dzięki czemu możemy kierować do tego centrum danych cały ruch we Włoszech i krajach sąsiadujących.

Europa / Hiszpania / Madryt - Ginernet (Interxion)

Ginernet jest naszym dostawcą usług początkowych z siedzibą w Madrycie, w Hiszpanii. POP znajduje się w Interxion Madrid i ma bezpośrednie połączenie z DE-CIX Madrid i DE-CIX Lisbon, a także z Telefonica i innymi głównymi dostawcami usług internetowych w kraju. Obecnie jesteśmy w stanie utrzymać ponad 50% ruchu na terenie tego kraju.

Europa / Rumunia / Bukareszt - iNES

iNES to nasze centrum danych i dostawca początkowych usług sieciowych (upstream), który znajduje się w Bukareszcie, w Rumunii. POP jest połączony z głównymi centralami internetowymi - InterLAN i RoNIX, a także z bezpośrednimi połączeniami z głównymi dostawcami usług internetowych i operatorami telekomunikacyjnymi. Dzięki systemowi iNES możemy utrzymać prawie 100% ruchu lokalnego w danym kraju.

Europa / Bułgaria / Sofia - Equinix

Equinix Data Center 3DC znajduje się w Sofii w Bułgarii. Centrum danych ma połączenia z największą w tamtym regionie internetową giełdą i punktem dostępowym, bułgarską giełdą internetową oraz połączeniami z ponad 30 dostawcami usług sieciowych. Centrum danych 3DC wzmacnia naszą obecność we wszystkich krajach bałkańskich.

Certyfikaty: ISO 27001; ISO 9001; ISO 14001; OHSAS 18001; ISO 50001

Europa / Turcja / Stambuł - Premier DC

Premier DC to nasze centrum danych i dostawca sieci w Stambule (Turcja). Ten serwer POP zapewnia dostęp do głównych dostawców usług internetowych w kraju. Z tego miejsca utrzymujemy ruch lokalny i przetwarzamy wszystkie zapytania szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Ameryka Północna / USA / CA / Los Angeles - Psychz Networks

W centrum danych Psychz Los Angeles wszystkie urządzenia chłodzące są niezależnie podwójnie napędzane, w tym przy pomocy agregatów chłodniczych, systemów wentylacyjnych i klimatyzacji (HVAC) dla pełnej kontroli klimatu. Infrastruktura obiektu jest odporna na awarie i obejmuje urządzenia do magazynowania i dystrybucji energii elektrycznej o przewidywanej dostępności 99,995%. Zlokalizowane tuż obok budynku One Wilshire serwery mogą zapewnić ponad 100 gigabitów do Meet-me-room w One Wilshire i pojemności ponad 100 GB Gigabit Internetu. Usługa oferuje wiele długości fal światłowodowych i może być stosowana u wszystkich głównych dostawców, w tym w Hurricane, China Unicom, Nlayer, Tinet, NTT, Comcast i innych. Dzięki Psychz True DDoS Protection jesteśmy w stanie złagodzić 3/4 warstwy ataków, a także skutecznie chronić przed trudną do wykrycia warstwą 7, która atakuje aplikacje używające tylko niewielkiej przepustowości.

Ameryka Północna / USA / WA / Seattle

Nasze centrum danych Seattle znajduje się w jednym z charakterystycznych budynków centrum danych w mieście - budynku Westin, w którym siedzibę ma wielu dostawców usług sieciowych i usług w chmurze w tym regionie. Nasz partner sieciowy - Astute Internet, zapewnia nam doskonałą łączność z głównymi dostawcami Tier 1 w obszarze - Leve3, CogecoPeer1, Shaw i GTT i łączy nas z główną giełdą internetową w regionie - SIX, gdzie wymieniane jest ponad 1 TB ruchu . To jeszcze bardziej poprawia naszą obecność na całym zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Z naszego Seattle Data Center mamy również bezpośredni dostęp do Exchange w Vancouver - VANIX. Połączenie z Vancouver poprawia naszą obecność w sieci w całej zachodniej Kanadzie.

Ameryka Północna / USA / Teksas / Dallas - Psychz Networks

W centrum danych Psychz Dallas wszystkie urządzenia chłodzące są niezależnie napędzane podwójnymi napędami, w tym agregaty chłodnicze, systemy wentylacji i klimatyzacji (HVAC) w celu zapewnienia pełnej kontroli klimatu. Odporna na awarie infrastruktura lokalizacji obejmuje urządzenia do magazynowania i dystrybucji energii elektrycznej o przewidywanej dostępności 99,995%. Centrum danych ma ponad 100 gigabitowych pojemności internetowych. Dzięki Psychz True DDoS Protection jesteśmy w stanie złagodzić 3/4 ataków warstwowych, a także skutecznie chronić przed trudną do wykrycia warstwą 7, która atakuje aplikacje używające tylko niewielkiej przepustowości.

Ameryka Północna / USA / Teksas / Dallas - Colocrossing

Dallas to miejsce, w którym połączonych jest wiele sieci, central i kabli. To miasto jest bardzo ważnym ośrodkiem dla USA. Dlatego też ClouDNS podłączył drugie centrum danych w tym mieście. Dzięki Colocrossingowi uzyskujemy lepszą redundancję, a centrum danych zapewnia dodatkowe strumienie danych warstwy 1 i warstwy 2 do naszej sieci w Dallas.

Ameryka Północna / USA / Nowy Jork / Nowy Jork - Colocrossing

Centrum danych w Nowym Jorku znajduje się w charakterystycznym budynku 111 8th Avenue, siedzibie wielu dużych przedsiębiorstw, w tym Google oraz eBay. Zajmujemy przestrzeń na 12 piętrze w XO Communications data center. Jesteśmy podłączeni do sieci ColoCrossing, która współpracuje z największymi dostawcami Tier 1 w regionie - NTT, Level 3 i GTT.

Ameryka Północna / USA / NY / Buffalo

Centrum danych w Buffalo zapewnia lepszą prędkość, wydajność i nadmiarowość naszej sieci w stanie Nowy Jork. Centrum danych Colocrossing jest również bardzo dobrze podłączone do głównych dostawców Tier 1 w regionie - Telia i XO.

Ameryka Północna / USA / VA / Ashburn - Psychz Networks

W centrum danych Psychz Ashburn korzystamy z pełnej mocy sieci Psychz Networks. Sieć wzmacnia naszą obecność w Stanach Zjednoczonych, a także nasze globalne możliwości ochrony DDoS. Centrum danych Ashburn łączy nas z najważniejszymi dostawcami i giełdami w regionie.

Ameryka Północna / USA / NC / Asheville - Immedion

Immedion Asheville to centrum danych klasy korporacyjnej położone na wysokim płaskowyżu pomiędzy górami Great Smoky i Blue Ridge w Biltmore Park Technology Center, około 10 mil od Narodowego Centrum Klimatycznego NOAA. Położony pomiędzy dwoma pasmami górskimi, wysoko ponad najbliższą równiną zalewową i wystarczająco daleko w głębi lądu, aby zmniejszyć ryzyko huraganów i silnych wiatrów, nasz zakład w Asheville jest chroniony przed wieloma klęskami żywiołowymi zagrażającymi innym centrom danych.

Certyfikaty: SSAE 16; SOC I Type II

Ameryka Północna / USA / GA / Atlanta - Colocrossing

Centrum danych w Atlancie poprawia naszą prędkość do Gruzji i połączonych stanów. Centrum danych Colocrossing zapewnia nam bezpośrednią łączność z XO Communications, Telia i Hibernia.

Ameryka Północna / USA / IL / Chicago

Chicago Data Center jest bardzo ważne dla naszej obecności w Illinois i całym Środkowym USA. Colocrossing zapewnia nam doskonałe połączenie z GTT, który jest jednym z głównych dostawców Tier 1. Dzięki Chicago Data Center osiągamy lepszą prędkość i redundancję dla całej naszej sieci w USA.

Ameryka Północna / Kanada / Quebec / Montreal - eStruxture

Centrum danych eStruxture znajduje się w centrum Montrealu w Kanadzie. Obiekt jest podłączony do największych dostawców usług telekomunikacyjnych w kraju. Centrum danych poprawia naszą obecność w kraju i północno-wschodnim regionie Stanów Zjednoczonych.

Certyfikaty: SOC2 Type II; HIPAA; PCI DSS

Ameryka Południowa / Brazylia - Durand

Centrum danych Durand znajduje się w Sao Paulo w Brazylii. Centrum danych jest bardzo dobrze połączone ze wszystkimi lokalnymi sieciami i równorzędnymi poprzez wielu dostawców w regionie. Łączność w tym centrum danych umacnia naszą obecność w systemie Anycast DNS w całym regionie Ameryki Południowej w czasach.

Azja / Indie / Mumbai

Nasz pierwszy POP w Indiach opiera się na centrum danych Web Werks zlokalizowanym w Mumbai. Centrum danych jest połączone z głównymi internetowymi giełdami w Indiach - DE-CIX i NIXI, co poprawia naszą obecność w całych Indiach.

Azja / Pacyfik / Hongkong - Equinix

Equinix Hong Kong Data Center pomaga firmom przyspieszyć ich działanie, łącząc ich z Klientami i Partnerami w najbardziej sieciowych centrach danych na świecie. Centrum danych w Hongkongu jest centrum biznesowym dla ponad 360 firm. Jest podłączone do ponad 85 dostawców usług sieciowych. Mogą również łączyć się z Klientami i Partnerami w ich cyfrowym łańcuchu dostaw. Placówka w Hongkongu jest strategicznie usytuowana, gdyż znajduje się w jednym z najbardziej ruchliwych centrów Azji-epicentrum międzynarodowego finansowania i handlu.

Nasze Centrum Danych w Hong Kongu ma bezpośrednie połączenie z Chinami kontynentalnymi z szybkim tranzytem do China Unicom, China Telecom, Tencent i Alibaba.

Certyfikaty: SSAE16/ISAE3402 SOC-1 Type II; ISO 27001

Azja / Pacyfik / Singapur - Equinix

Centra danych Equinix w Singapurze mieszczą wiele międzynarodowych i regionalnych sieci łączących Azję Południową. Nasz zakład w Singapurze jest również wiodącym punktem dostępu do jednego z trzech punktów kontrolnych GRX na świecie. Singapur jest siedzibą Centrum Operacji Sieci Azji i Pacyfiku Equinix. Centrum danych jest połączone z ponad 195 operatorami sieci.

Certyfikaty: SSAE16/ISAE3402 SOC-1 Type II; ISO 27001; PCI-DSS

Azja-Pacyfik / Japonia / Tokio - Path Network

Znajdujemy się w jednym z centrów danych Equinix w Tokio w Japonii. Łączność sieciowa pochodzi od naszego partnera, firmy Path Network, z bezpośrednim połączeniem z głównymi giełdami w kraju - JPIX i BBIX. Jesteśmy podłączeni do NTT i kilku głównych operatorów telekomunikacyjnych w kraju, co zapewnia nam średnią prędkość i wydajność w kraju.

Certyfikaty: SOC 1 Type II; SOC 2 Type II; PCI-DSS; ISO 27001

Azja / Pacyfik / Australia / Sydney - centrum danych Grupy SIS

SIS Group Sydney Data Center to światowej klasy obiekt działający z szybkimi, nadmiarowymi połączeniami z internetem. Jest dobrze przygotowany do obsługi wszelkich wymagań dotyczących danych. Usytuowane w Waterloo (zaledwie 4 km na południe od centralnej dzielnicy biznesowej Sydney) centrum danych obsługuje firmy w całym obszarze metropolitalnym Sydney. Środowisko centrum danych SIS Group jest ściśle kontrolowane, aby zapewnić działanie sprzętu na optymalnym poziomie. Kontrola temperatury i wilgotności, zasilanie awaryjne, systemy wykrywania wody i zabezpieczenia zapewniają stały przepływ danych. Sydney DC jest również połączony ciemnym światlem z największymi centrami danych w Sydney.

Azja-Pacyfik / Tajwan / Taipei - HostingInside

Centrum danych firmy CHIEF TELECOM L.Y. Budynek jest siedzibą naszej sieci w Taipei na Tajwanie. Nasz dostawca sieci HostingInside jest świetnie połączony ze wszystkimi głównymi dostawcami internetu oraz operatorami telekomunikacyjnymi w kraju, dzięki czemu możemy obsługiwać cały ruch krajowy w skali lokalnej.

Afryka / RPA / Johannesburg - Hetzner's Data Center Park

Energooszczędny, neutralny dla przewoźników Data Center Park, położony w centrum, w niewielkiej odległości od Johannesburga i Pretorii, oferuje bezpieczne, kontrolowane przez klimat środowisko. Dzięki łączności z tym centrum danych poprawiamy naszą obecność w RPA średnio o 30 ms.

Więcej informacji na temat serwera DNS ClouDNS Anycast

Darmowy DNS
Wolny na zawsze
 • 4 Unicast Serwery DNS
 • 1 Strefa DNS
 • 50 Rekordy DNS
 • 500K Miesięczne kwerendy DNS
 • 1 Przesyłka pocztowa
 • Dynamiczny DNS
 • Przekierowania w sieci
 • Całodobowa obsługa czatu na żywo
Zarejestruj się za darmo
Premium DNS
Zaczynając od:
$2.95/miesiąc
 • Wszystkie darmowe i rozszerzone funkcje
 • +4 Serwery Premium Anycast
 • Więcej stref, rekordów, zapytań oraz przekazywanie poczty
 • Awaryjne przełączanie DNS (Failover) i DNSSEC
 • Migracja do wolnych stref
 • Całodobowa obsługa czatu na żywo
 • 1,000% Uptime SLA
 • Począwszy od $2.95 / miesiąc
Porównaj plany
Zabezpieczenie DDoS DNS
Zaczynając od:
$5.95/miesiąc
 • Wszystkie darmowe i rozszerzone funkcje
 • +4 Anycast Protected Servers
 • Więcej stref, rekordów i poczty do przodu
 • Nieograniczone zapytania miesięcznie.
 • Awaryjne przełączanie DNS (Failover) i DNSSEC
 • Migracja do wolnych stref
 • Całodobowa obsługa czatu na żywo
 • 10,000% Uptime SLA
 • Począwszy od $5.95 / miesiąc
Porównaj plany
GeoDNS
Zaczynając od:
$9.95/miesiąc
 • 4 serwery DNS Anycast
 • Opłacalne. Bez naliczania.
 • Wiele opcji celu geolokacji
 • Obsługa Klienta EDNS-podsieć
 • Zabezpieczenie DDoS
 • Awaryjne przełączanie DNS (Failover) i DNSSEC
 • Migracja do wolnych stref
 • Całodobowa obsługa czatu na żywo
 • 10,000% Uptime SLA
 • Począwszy od $9.95 / miesiąc
Porównaj plany
Cookies pomagają dostarczać nasze usługi, a używając ich zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Ucz się więcej