Способи оплати


PayPal є одним з найпопулярніших способів, щоб отримати виплату в Інтернеті і на мобільному телефоні. До оплати приймаються основні карти і платежі PayPal. Платежі з цим постачальником платежів оплачуються в доларах США.
Ми приймаємо кредитні та дебетові картки через систему Adyen. Платежі за допомогою цього постачальника платежів можуть оплачуватися як в доларах США,так і в Євро.
Skrill дозволяє здійснювати платежі та грошові перекази через Інтернет з акцентом на недорогі міжнародні грошові перекази. Платежі у цього постачальника платежів виставляються в EUR.
Ви можете відправить нам грошових коштів на наш банківський рахунок в Болгарії. Ми приймаємо SEPA і SWIFT. Платежі з цим постачальником платежів можуть бути виставлені як в доларах США, так і в Євро І BGN.
Bitcoin є інноваційна мережа оплати і новий вид грошей. Ми приймаємо платежі з Bitcoins через системи BitPay та Confirmo.
Ethereum is a decentralized, open-source blockchain with smart contract functionality. We accept payments with Ethereum through Bitpay payment gateway.
Litecoin is a peer-to-peer cryptocurrency and open-source software project. We accept payments with litecoins through Confirmo payment gateway.
Bitcoin Cash is a cryptocurrency that is a fork of Bitcoin. We accept payments with Bitcoin Cash through BitPay payment gateway.
AliPay - це стороння платформа онлайн-платежів без комісії за транзакції. Він був запущений в Китаї в 2004 році Alibaba Group і її засновником Джеком Ма. Ми приймаємо AliPay через шлюз Safecharge. Платежі з цим постачальником платежів оплачуються в доларах США.
Cookies допомагають у використанні нашого сервісу. Використовуючи наш сервіс ви погоджуєтесь з використанням cookies. Дізнатися більше