Spôsoby platby


PayPal je jedným z najpopulárnejších spôsobov, ako zaplatiť online a na mobilných zariadeniach. Prijímame väčšinu kariet a platby PayPal. Platby u tohto poskytovateľa platieb sa fakturujú v USD.
Prijímame všetky typy kreditných a debetných kariet prostredníctvom platobných brán Skrill a Gate2Shop. Platby u tohto poskytovateľa platieb sa môžu fakturovať v USD aj EUR.
Skrill umožňuje uskutočňovať platby a prevody peňazí cez internet so zameraním na nízkonákladové medzinárodné prevody peňazí. Payments with this payment provider are billed in EUR.
Prostriedky na bankový prevod môžete previesť na náš bankový účet v Bulharsku. Prijímame SEPA a SWIFT. Platby u tohto poskytovateľa platieb sa môžu fakturovať v USD, EUR a BGN.
Bitcoin je inovatívna platobná sieť a nový druh peňazí. Platby s bitcoin-ami prijímame prostredníctvom platobnej brány BitPay a Confirmo.
Ethereum is a decentralized, open-source blockchain with smart contract functionality. We accept payments with Ethereum through Bitpay payment gateway.
Litecoin is a peer-to-peer cryptocurrency and open-source software project. We accept payments with litecoins through Confirmo payment gateway.
Bitcoin Cash is a cryptocurrency that is a fork of Bitcoin. We accept payments with Bitcoin Cash through BitPay payment gateway.
AliPay je online platobná platforma tretej strany bez transakčných poplatkov. Založil ju v Číne v roku 2004 skupina Alibaba a jej zakladateľ Jack Ma. Prijímame AliPay prostredníctvom platobnej brány Gate2Shop. Platby u tohto poskytovateľa platieb sa fakturujú v USD.
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať naše služby. Používaním našich služieb súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prečítajte si viac