Spôsoby platby


PayPal je jedným z najpopulárnejších spôsobov, ako zaplatiť online a na mobilných zariadeniach. Prijímame väčšinu kariet a platby PayPal. Platby u tohto poskytovateľa platieb sa fakturujú v USD.
Skrill umožňuje uskutočňovať platby a prevody peňazí cez internet so zameraním na nízkonákladové medzinárodné prevody peňazí. Payments with this payment provider are billed in EUR.
Bitcoin je inovatívna platobná sieť a nový druh peňazí. Platby s bitcoin-ami prijímame prostredníctvom platobnej brány BitPay a Confirmo.
Prijímame všetky typy kreditných a debetných kariet prostredníctvom platobných brán Skrill a Gate2Shop. Platby u tohto poskytovateľa platieb sa môžu fakturovať v USD aj EUR.
Prostriedky na bankový prevod môžete previesť na náš bankový účet v Bulharsku. Prijímame SEPA a SWIFT. Platby u tohto poskytovateľa platieb sa môžu fakturovať v USD, EUR a BGN.
Ethereum is a decentralized, open-source blockchain with smart contract functionality. We accept payments with Ethereum through Confirmo payment gateway.
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať naše služby. Používaním našich služieb súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prečítajte si viac