Ödeme metodları


PayPal, çevrimiçi ve mobil olarak ödeme yapmanın en popüler yollarından biridir. Büyük kartları ve PayPal ödemelerini kabul edin. Bu ödeme sağlayıcıyla yapılan ödemeler USD cinsinden faturalandırılır.
Adyen ve Safecharge ödeme ağ geçitleri ile her türlü Kredi ve Banka kartlarını kabul ediyoruz. Bu ödeme sağlayıcısıyla yapılan ödemeler hem USD hem de EUR cinsinden fatura edilebilir.
Skrill, düşük maliyetli uluslararası para transferlerine odaklanarak internet üzerinden yapılan ödemelerin ve para transferlerinin yapılmasına izin verir. Payments with this payment provider are billed in EUR.
Bulgaristan'daki Banka Hesabımıza Banka Havalesi fonları yapabilirsiniz. SEPA ve SWIFT kabul ediyoruz. Bu ödeme sağlayıcısıyla yapılan ödemeler hem ABD Doları, Avro, hem de BGN cinsinden faturalandırılabilir.
Bitcoin, yenilikçi bir ödeme ağı ve yeni bir tür paradır. BitPay ve Confirmo ödeme ağ geçidi üzerinden bitcoins ile ödeme kabul ediyoruz.
Ethereum is a decentralized, open-source blockchain with smart contract functionality. We accept payments with Ethereum through Confirmo payment gateway.
Litecoin is a peer-to-peer cryptocurrency and open-source software project. We accept payments with litecoins through Confirmo payment gateway.
Bitcoin Cash is a cryptocurrency that is a fork of Bitcoin. We accept payments with Bitcoin Cash through BitPay payment gateway.
Çerezler hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olur. Hizmetlerimizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz. Daha fazla bilgi edin