Ödeme metodları


PayPal, çevrimiçi ve mobil olarak ödeme yapmanın en popüler yollarından biridir. Büyük kartları ve PayPal ödemelerini kabul edin. Bu ödeme sağlayıcıyla yapılan ödemeler USD cinsinden faturalandırılır.
Adyen ve Safecharge ödeme ağ geçitleri üzerinden her türlü Kredi kartları ve Banka kartlarını kabul ediyoruz. Bu ödeme sağlayıcısıyla yapılan ödemeler hem USD hem de EUR cinsinden fatura edilebilir.
Skrill, düşük maliyetli uluslararası para transferlerine odaklanarak internet üzerinden yapılan ödemelerin ve para transferlerinin yapılmasına izin verir. Bu ödeme sağlayıcısıyla yapılan ödemeler EUR cinsinden faturalandırılır.
Bulgaristan'daki Banka Hesabımıza Banka Havalesi fonları yapabilirsiniz. SEPA ve SWIFT kabul ediyoruz. Bu ödeme sağlayıcısıyla yapılan ödemeler hem ABD Doları, Avro, hem de BGN cinsinden faturalandırılabilir.
Bitcoin, yenilikçi bir ödeme ağı ve yeni bir tür paradır. BitPay ve Confirmo ödeme ağ geçidi üzerinden bitcoins ile ödeme kabul ediyoruz.
Ethereum, akıllı sözleşme işlevine sahip merkezi olmayan, açık kaynaklı bir blok zinciridir. Bitpay ödeme ağ geçidi üzerinden Ethereum ile ödeme kabul ediyoruz.
Litecoin, peer-to-peer bir kripto para birimi ve açık kaynaklı yazılım projesidir. Confirmo ödeme ağ geçidi üzerinden Litecoin ile ödeme kabul ediyoruz.
Bitcoin Cash, Bitcoin çatalı olan bir kripto para birimidir. BitPay ödeme ağ geçidi üzerinden Bitcoin Cash ile ödeme kabul ediyoruz.
AliPay, işlem ücreti olmayan üçüncü taraf bir çevrim içi ödeme platformudur. 2004 yılında Alibaba Group ve kurucusu Jack Ma tarafından Çin'de hizmete alındı. AliPay'i Safecharge ödeme ağ geçidi üzerinden kabul ediyoruz. Bu ödeme sağlayıcıyla yapılan ödemeler USD cinsinden faturalandırılır.
Çerezler hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olur. Hizmetlerimizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz. Daha fazla bilgi edin