Ödeme metodları


PayPal, çevrimiçi ve mobil olarak ödeme yapmanın en popüler yollarından biridir. Büyük kartları ve PayPal ödemelerini kabul edin. Bu ödeme sağlayıcıyla yapılan ödemeler USD cinsinden faturalandırılır.
Skrill, düşük maliyetli uluslararası para transferlerine odaklanarak internet üzerinden yapılan ödemelerin ve para transferlerinin yapılmasına izin verir. Bu ödeme sağlayıcısıyla yapılan ödemeler hem USD hem de EUR cinsinden fatura edilebilir.
Bitcoin, yenilikçi bir ödeme ağı ve yeni bir tür paradır. BitPay ödeme ağ geçidi üzerinden bitcoins ile ödeme kabul ediyoruz.
Skrill ve Gate2Shop ödeme ağ geçitleri ile her türlü Kredi ve Banka kartlarını kabul ediyoruz. Bu ödeme sağlayıcısıyla yapılan ödemeler hem USD hem de EUR cinsinden fatura edilebilir.
Bulgaristan'daki Banka Hesabımıza Banka Havalesi fonları yapabilirsiniz. SEPA ve SWIFT kabul ediyoruz. Bu ödeme sağlayıcısıyla yapılan ödemeler hem ABD Doları, Avro, hem de BGN cinsinden faturalandırılabilir.
Çerezler hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olur. Hizmetlerimizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz. Daha fazla bilgi edin