Metody Płatności


PayPal to jeden z najpopularniejszych sposobów zarabiania w internecie i na urządzeniach mobilnych. Akceptuje główne karty i płatności PayPal. Płatności z tym dostawcą są rozliczane w USD.
Akceptujemy wszystkie typy kart kredytowych i debetowych za pośrednictwem bramek płatności Adyen i Safecharge. Płatności dokonywane z tym dostawcą mogą być rozliczane zarówno w USD, jak i EUR.
Skrill umożliwia dokonywanie płatności i przekazywanie pieniędzy za pośrednictwem internetu, ze szczególnym uwzględnieniem tanich międzynarodowych transferów pieniężnych. Payments with this payment provider are billed in EUR.
Możesz przelać środki na nasze konto bankowe w Bułgarii. Akceptujemy SEPA i SWIFT. Płatności z tym dostawcą mogą być rozliczane zarówno w USD, EUR, jak i BGN.
Bitcoin to innowacyjna sieć płatnicza i nowy rodzaj pieniędza. Akceptujemy płatności za pomocą bitcoinów za pośrednictwem bramki płatności BitPay i Confirmo.
Ethereum is a decentralized, open-source blockchain with smart contract functionality. We accept payments with Ethereum through Confirmo payment gateway.
Litecoin is a peer-to-peer cryptocurrency and open-source software project. We accept payments with litecoins through Confirmo payment gateway.
Bitcoin Cash is a cryptocurrency that is a fork of Bitcoin. We accept payments with Bitcoin Cash through BitPay payment gateway.
Cookies pomagają dostarczać nasze usługi, a używając ich zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Ucz się więcej