Metody Płatności


PayPal to jeden z najpopularniejszych sposobów zarabiania w internecie i na urządzeniach mobilnych. Akceptuje główne karty i płatności PayPal. Płatności z tym dostawcą są rozliczane w USD.
Akceptujemy wszystkie rodzaje kart kredytowych i debetowych za pośrednictwem bramek płatności Adyen i Safecharge. Płatności dokonywane z tym dostawcą mogą być rozliczane zarówno w USD, jak i EUR.
Skrill umożliwia dokonywanie płatności i przekazywanie pieniędzy za pośrednictwem internetu, ze szczególnym uwzględnieniem tanich międzynarodowych transferów pieniężnych. Płatności dokonywane za pomocą tego dostawcy płatności są rozliczane w EUR.
Możesz przelać środki na nasze konto bankowe w Bułgarii. Akceptujemy SEPA i SWIFT. Płatności z tym dostawcą mogą być rozliczane zarówno w USD, EUR, jak i BGN.
Bitcoin to innowacyjna sieć płatnicza i nowy rodzaj pieniędza. Akceptujemy płatności za pomocą bitcoinów za pośrednictwem bramki płatności BitPay i Confirmo.
Ethereum to zdecentralizowany, otwarty blockchain z funkcją inteligentnych kontraktów. Akceptujemy płatności w Ethereum za pośrednictwem bramki płatniczej Confirmo.
Litecoin jest kryptowalutą typu peer-to-peer oraz projektem open-source. Akceptujemy płatności w litecoinach za pośrednictwem bramki płatniczej Confirmo.
Bitcoin Cash to kryptowaluta będąca rozwinięciem Bitcoina. Akceptujemy płatności w Bitcoin Cash za pośrednictwem bramki płatniczej BitPay.
AliPay jest zewnętrzną platformą płatności online, która nie pobiera opłat za transakcje. Została uruchomiona w Chinach w 2004 r. przez Alibaba Group i jej założyciela Jacka Ma. Akceptujemy płatności AliPay poprzez bramkę płatności Safecharge. Płatności z tym dostawcą są rozliczane w USD.
Cookies pomagają dostarczać nasze usługi, a używając ich zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Ucz się więcej