אמצעי תשלום


PayPal היא אחת הדרכים הפופולריות ביותר לתשלום באופן מקוון ונייד. קבל תשלומי PayPal ו/או באמצעות כרטיסים. התשלומים עם ספק תשלום זה מחויבים בדולר ארה"ב.
אנו מקבלים את כל סוגי כרטיסי החיוב/אשראי דרך שערי התשלום Adyen או Safecharge. ניתן לחייב תשלומים עם ספק תשלומים זה הן בדולר ארה"ב והן ביורו.
Skrill מאפשר לבצע תשלומים והעברות כספים דרך האינטרנט, תוך התמקדות בהעברות כסף בינלאומיות בעלות נמוכה. התשלומים דרך ספק תשלומים זה מחויבים ב-EUR.
אתה יכול להעביר כספים לחשבון הבנק שלנו בבולגריה. אנו מכבדים SEPA ו- SWIFT. ניתן לחייב תשלומים עם ספק תשלומים זה הן בדולר ארה"ב, לב בולגרי лв ואירו.
BITCOIN היא רשת תשלום חדשנית וסוג חדש של כסף. אנו מכבדים תשלומים בביטקוין דרך שער התשלומים של BitPay.
Ethereum is a decentralized, open-source blockchain with smart contract functionality. We accept payments with Ethereum through Bitpay payment gateway.
Litecoin is a peer-to-peer cryptocurrency and open-source software project. We accept payments with litecoins through Confirmo payment gateway.
Bitcoin Cash is a cryptocurrency that is a fork of Bitcoin. We accept payments with Bitcoin Cash through BitPay payment gateway.
AliPay היא פלטפורמת תשלומים מקוונים צד ג' ללא עמלות סליקה. השירות הושק בסין בשנת 2004 בחסות קבוצת עליבאבא ומייסדה ג'ק מא. אנו מכבדים AliPay דרך שער התשלומים של Safecharge. התשלומים עם ספק תשלום זה מחויבים בדולר ארה"ב.
העוגיות עוזרות לנו לספק את שירותינו. על ידי השימוש בשירותים שלנו אתה מסכים לשימוש שלנו בעוגיות. למד עוד