ClouDNS tarafından yönetilen DNS

Managed DNS
Yönetilen DNS nedir?
Yönetilen DNS, tamamen profesyonel bir DNS hosting şirketi tarafından yönetilen bir hizmettir. Yönetilen bir DNS Sağlayıcısı, kullanıcıların web tabanlı bir kontrol paneli kullanarak DNS trafiğini yönetmelerini sağlar. ClouDNS, 2010'dan beri yönetilen bir DNS sağlayıcısıdır. Misyonumuz, gezegendeki en iyi DNS servislerini sunmaktır. Sektör standartlarını aşmak ve müşterilerimize en yüksek YG'yi getirmek için sürekli olarak ağımızı güncelliyor ve genişletiyoruz. Anycast DNS altyapımız 23 kıta 12 ülkesinde bulunan 6 farklı veri merkezlerini içermektedir. Anycast Data Center Tesislerimiz hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz..
Cloud based DNS infrastructure
Bulut tabanlı altyapı
ClouDNS, bulut tabanlı altyapı hizmeti olarak çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Senkronizasyon ve veri dağıtımı için kendi geliştirdiğimiz sistemimiz, müşterilerimizin gerçek zamanlı olarak her bölgedeki DNS bölgeleri durumunu izlemelerini sağlar. Hizmetimizle, istediğiniz zaman anında ek DNS kaynakları ekleyebilirsiniz. Bulut altyapımız, tüm 23 POP'lar (konum noktaları) genelinde ayarlarınızın senkronize ve eşzamanlı olarak senkronize edilmesini sağlar, böylece bölgelerinizi kurduktan sonra tarafınızdan ek bir işlem yapmanız gerekmez.
DNS features
Profesyonel Özellikler ve Araçlar
Yönetilen bir DNS barındırma sağlayıcısı olarak ClouDNS, Birincil, İkincil ve Ters DNS için çok sayıda profesyonel DNS özelliği ve aracı sağlar. İhtiyacınız olan tüm DNS kayıtlarını ve ayarlarını destekliyoruz. Ek olarak, E-posta Yönlendirme, Web Yönlendirme, Dinamik DNS,Domain park etme, HTTP REST API DNS istatistikleri, bölge paylaşımı ve daha pek çok şey sağlıyoruz! Daha detaylı özellik listesine buradan ulaşabilirsiniz..
DDoS Protected DNS
DDoS Korumalı DNS
Piyasada çok sayıda CDN (İçerik Dağıtım Ağı) ve Web DDoS Azaltma sağlayıcıları bulunmaktadır. Uygulamanızı DDoS saldırılarından korumanın bir yolunu bulmak kolaydır, ancak alan adınızı Tek Nokta Arızası (SPOF) olarak korumak o kadar kolay değildir. Ekibimiz, piyasadaki lider “DDoS Mitigation” şirketleriyle uzun yıllara dayanan ortaklıklarla birlikte, yeni DDoS Mitigation teknolojilerinde geniş deneyime sahiptir. Ek bir hizmet olarak DDoS Korumalı DNS sunuyoruz. Tek bir çözüme ihtiyaç duyan müşterilerimize, web sitesi, oyun sunucusu veya başka bir uygulama için, DDoS Korumalı DNS ve ek olarak DDoS Koruması sunabiliriz. Özel bir çözüm arıyorsanız, bize ulaşın.

Ücretsiz DNS

4 DNS sunucuları

3 DNS bölgeleri

3 Email yönlendirme

Sınırsız kayıt

Dinamik DNS

Web yönlendirmeleri

Ücretsiz kaydol

Premium DNS

Tüm ücretsiz ve genişletilmiş özellikler

+4 Anycast Premium Sunucular

Daha fazla DNS bölgesi ve Posta iletme

1,000% Uptime SLA

$2.00 / ay'dan başlayarak

Planları karşılaştır

DDoS Protected DNS

Tüm ücretsiz ve genişletilmiş özellikler

+4 Anycast Korumalı Sunucular

Daha fazla DNS bölgesi ve Posta iletme

10,000% Uptime SLA

$4.95 / ay'dan başlayarak

Planları karşılaştır

GeoDNS

Uygun Maliyetli. Ek fatura yok.

Birden çok Coğrafi konum hedefi seçeneği

EDNS-müşteri-alt ağ desteği

DDoS Protected DNS

$9.95 / ay'dan başlayarak

Planları karşılaştır
Çerezler hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olur. Hizmetlerimizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz. Daha fazla bilgi edin