Medya ve İncelemeler

Medyada hakkımızda ne söyleniyor?

ClouDNS, Avrupa'nın en büyük DNS barındırma sağlayıcısıdır. Bu nedenle sık sık çeşitli medyaların organlarının ilgisini çekiyoruz. Yıllar içerisinde, birçok medya kuruluşu ClouDNS hakkında çeşitli makaleler yayınladı. Bir medya temsilcisiyseniz ve hizmetlerimiz hakkında ek bilgiye ihtiyacınız varsa, bizimle sales@cloudns.net adresinden iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki listede hakkımızda yayınlanan bazı yazıları görebilirsiniz:

İncelemeler

Medyanın güvenine ek olarak, ClouDNS dünyanın en popüler inceleme platformları tarafından da sıklıkla methedilmektedir. Bunun bir sebebi aldığımız çok sayıda 5 yıldızlı inceleme olabilir.

ClouDNS is a leader in for Managed DNS Providers on G2

Grid® Raporunda Yüksek Performanslı sınıfındaki ürünler, kategorinin geri kalanına kıyasla yüksek müşteri Memnuniyeti puanlarına ve görece daha düşük Pazar Varlığı puanlarına sahiptir.

ClouDNS is a leader in for Managed DNS Providers on G2

Devreye Alma Endeksindeki En Kolay Kuruluma sahip ürün, kendi kategorisinde en yüksek Kurulum Kolaylığı derecesini elde etti.

ClouDNS is a leader in for Managed DNS Providers on G2

Kullanılabilirlik Endeksindeki En İyi Kullanılabilirlik ürünü, kategorisindeki en yüksek Kullanılabilirlik derecesini kazandı.

Crozdesk'in Happiest Users rozeti, Crozdesk'de çok sayıda olumlu memnuniyet görüşü alan ve daha ötesinde mutlu müşterilere sahip çözümlere verilir. Bir ürünün bu rozeti alabilmesi için yüksek bir puanlama adedine ve en az 4.5/5.0 ortalama puana sahip olması gerekir. Değerlendirilen çözümlerin yalnızca ~%10'u bu rozete hak kazanmıştır.

Crozdesk'inTrusted Vendor rozeti, pazardaki tahmini büyüklüğü veya pazar payı yüksek olan satıcılara verilir. Bu, Crozdesk'in yapay zeka sıralama algoritması tarafından belirlenen kullanıcı sayısı tahminine dayanır. Değerlendirilen çözümlerin yalnızca ~%20'si bu rozete hak kazanmıştır.

Crozdesk'in Quality Choice rozeti, kendilerini pazarın geri kalanından ayrıştıran satıcılara verilir. Yalnızca 80 veya daha yüksek bir Crozscore sahibi olan çözümler bu rozeti alır. Bu eşiğe Crozdesk'teki çözümlerin yaklaşık 1/3'ü ulaşabilmektedir.

ClouDNS müşteri referansları

Dünyanın en popüler müşteri inceleme platformlarındakilere ek olarak, web sitemiz üzerinden de sıklıkla olumlu geri bildirimler aldığımız için mutluyuz. Eğer siz de ClouDNS hizmetlerine ilişkin izlenimlerinizi paylaşmak istiyorsanız, bunu burada yapabilirsiniz!

Çerezler hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olur. Hizmetlerimizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz. Daha fazla bilgi edin