Media i recenzje

Co mówią o nas media?

ClouDNS jest największym europejskim dostawcą usług hostingowych DNS. Z tego powodu często wzbudzamy zainteresowanie różnych mediów. Na przestrzeni lat wiele mediów opublikowało różne artykuły na temat ClouDNS. Jeśli jesteś przedstawicielem mediów i potrzebujesz dodatkowych informacji o naszych usługach, możesz skontaktować się z nami pod adresem sales@cloudns.net. W poniższym zestawieniu można zapoznać się z niektórymi artykułami opublikowanymi na nasz temat:

Opinie

Oprócz zaufania mediów, ClouDNS jest często chwalony przez najpopularniejsze na świecie platformy recenzenckie. Powodem tego jest duża liczba otrzymywanych przez nas pięciogwiazdkowych recenzji.

ClouDNS is a leader in for Managed DNS Providers on G2

Produkty należące do kwadrantu High Performer w Raporcie Grid® charakteryzują się wysokimi wynikami w kategorii Satysfakcji klienta i niskimi wynikami w kategorii Obecności na rynku w porównaniu z resztą kategorii.

ClouDNS is a leader in for Managed DNS Providers on G2

Najprostszy produkt w Indeksie Wdrożeń uzyskał najwyższą ocenę Łatwości Konfiguracji w swojej kategorii.

ClouDNS is a leader in for Managed DNS Providers on G2

Produkt o najlepszej użyteczności w Indeksie Użyteczności, który uzyskał najwyższą ocenę użyteczności w swojej kategorii.

Odznaka Najszczęśliwszego Użytkownika Crozdesk jest przyznawana dla rozwiązań, które cieszą się zadowoleniem klientów i otrzymują wiele pozytywnych opinii na Crozdesk i poza nią. Aby otrzymać tę odznakę, produkt musi uzyskać średnią ocenę co najmniej 4,5/5,0 przy dużej liczbie ocen. Zaledwie ~10% rozwiązań otrzymuje to wyróżnienie.

Odznakę Zaufanego Dostawcy Crozdesk przyznaje się dostawcom, którzy mają duży udział w rynku lub są dominującą firmą. Opiera się to na algorytmicznym oszacowaniu liczby użytkowników ustalanym przez algorytm rankingowy AI Crozdesk. Tylko ~20% rozwiązań otrzymuje tę odznakę.

Odznaka Jakość Wyboru Crozdesk jest przyznawana dostawcom, którzy wyróżniają się na rynku. Odznakę tę otrzymują tylko rozwiązania, które uzyskały wynik Crozscore równy lub wyższy niż 80. Ten próg jest przekraczany przez około 1/3 rozwiązań na Crozdesku.

Opinie Klientów ClouDNS

Cieszymy się, że oprócz opinii na najpopularniejszych na świecie platformach z recenzjami klientów, często otrzymujemy pozytywne opinie na naszej stronie internetowej. Jeśli chcesz podzielić się swoimi wrażeniami na temat usług ClouDNS, możesz to zrobić tutaj!

Cookies pomagają dostarczać nasze usługi, a używając ich zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Ucz się więcej