Що таке вторинний DNS?

Вторинний DNS забезпечує можливість розподіляти DNS-трафік для доменного імені за двома або більше DNS-провайдерам для найкращого можливого часу безвідмовної роботи і резервування дуже простим і дружнім чином. Ви можете керувати DNS-регістрами домену тільки у одного (первинного DNS-провайдера), а другий провайдер, що використовує технологію Вторинний DNS, може бути оновлений і синхронізується автоматично.

Переваги використання послуги вторинного DNS

Деякі з основних переваг установки Вторинного DNS включають:

 • 100% Час безвідмовної роботи: Якщо первинний DNS-провайдер стає недоступним, трафік DNS автоматично буде обслуговуватися вторинним провайдером без будь-яких видимих ефектів для відвідувачів веб-сайту.
 • Резервний DNS: Вторинний DNS може використовуватися в якості плану резервного копіювання, якщо щось відбувається з основним провайдером. У вас буде нова копія всіх ваших записів DNS.
 • Незалежність постачальника: В останні кілька років атаки DDoS ростуть як по частоті, так і за ступенем тяжкості. Додавання додаткового DNS-провайдера з вторинним DNS дає вам кращу безпеку і незалежність провайдера.
 • Додаткова безпека: Якщо ви керуєте власними DNS-серверами, ви можете захистити їх за допомогою додаткової конфігурації DNS з прихованим майстром. ClouDNS буде обробляти весь громадський трафік для вас.
 • Легка міграція з самостійного DNS-сервера в керований Anycast DNS: Якщо ви керуєте власними серверами DNS, додавання вторинного DNS-це досить простий процес. Ви можете прозоро перейти на DDoS Protected і Anycast DNS без будь-яких змін в системі управління, панелі доступу і управління.

Додаткові переваги використання вторинного DNS-сервера ClouDNS:

 • Хмарна інфраструктура: ClouDNS призначений для роботи в якості хмарної інфраструктури. Наша саморазвитая система синхронізації і розподілу даних дозволяє в реальному часі контролювати стан зон DNS в кожному місці. За допомогою нашого сервісу ви можете в будь-який час додати додаткові ресурси DNS.
 • DDoS Захист: У світлі недавнього збільшення DDoS-атак компаніям стає все більш важливо мати активний захист. Наша саморозвивається захист від DNS-базуються атак призначена для пом'якшення будь-яких DDoS атак по декількох засобах захисту від DDoS. Наші фахівці мають великий досвід в нових технологіях пом'якшення DDoS в поєднанні з довгостроковим партнерством з провідними компаніями по зниженню DDoS атак.
 • Anycast DNS: Найшвидші відповіді DNS для кінцевих користувачів. Реальне обладнання, моніторинг маршрутів і повна мережа з двома стеками (IPv4 і IPv6), доступні на кожній точці присутності.
 • Гарантія на працездатність: ClouDNS є першим провайдером DNS, який пропонує 10 000% угоду про час доступності (SLA). За кожну хвилину простою ми збільшимо ваш рахунок на сто.
 • Гарантовані низькі ціни: Ми гарантуємо найнижчі ціни в галузі. Якщо ви знайдете нижчу ціну за послугу вторинного DNS, ми негайно змінимо вашу угоду з тією ж ціною.
 • 24/7 Підтримка: Незалежно від дня тижня, незалежно від часу доби, ми забезпечуємо безперервний моніторинг і підтримку мережі.

Розглянемо ці переваги та почніть використовувати вторинний DNS. Також пам'ятайте, що на нашому веб-сайті є безліч посібників з налаштування цього процесу.

DDoS Business

$17.95/місяц

DDoS Professional

$4.95/місяц

Premium M

$4.95/місяц

Premium S

$1.95/місяц
DNS зони: 250 50 75 25
Записи DNS: Без обмежень Без обмежень 3,500 1,000
DNS запитів на місяць: Без обмежень Без обмежень Без обмежень Без обмежень
Вторичные DNS-зоны: yes yes yes yes
DNSSEC для Secondary DNS: yes yes yes yes
DDoS Захист: yes yes no no
Completely free trial. No credit cards required. No tricks.

Need a cutom quote?

Please write us at sales@cloudns.net for a custom quote, additional zones or set up of a branded DNS service.

Cookies допомагають у використанні нашого сервісу. Використовуючи наш сервіс ви погоджуєтесь з використанням cookies. Дізнатися більше